Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak przestac jeść?????

Polecane posty

Gość gość

Dziecko juz prawie 9 miesięcy a ja zamiast chudnac tyje. Mam straszny apetyt jak mam sobie z tym poradzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najłatwiej, nie kupić. Czego nie ma w lodówce, tego nie zeżresz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No poprostu! Kobieto tylko później nie wylewaj swoich żali, że Cię mąż zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba kupować bo inni też są w domu. (Nie autorka ale problem ten sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed każdym podjadaniem stawaj na wadze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plaster odchudzający. Najlepiej działa, gdy przykleisz go na paszczę. 100% skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawdę mam problem z apetytem do tego niedoczynność tarczycy i kur..... Ciągle chce mi się jeść codziennie rano owsianka i obiecuje sobie ze od dzisiaj zaczynam dietę a potem codzienność dnia dwoje dzieci nie ogarniam czasami i podjadam to tu to tam a najgorzej jak juz dzieci pójdą spać to wtedy mam czas i jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zazwyczaj podjadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie. Nie daje śobie rady bez śłodyczy i coli. I przez to nie moge schudnąć po porodzie. Przy wzroscie 167 waze 76 kg a przed ciazą laseczka 63 kg. Śtrasznie bym chciala schudnac nieśtety nie mam na tyle silnej woli aby to zrobic.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co to nie kupowac i nie robic zadnych zapasow slodyczowych slodkich i gazowanych napojow, dzieci tego tez nie potrzebuja, nie kupowac i nie trzymac w domu chipsow itp nie masz pod reka= nie jesz zamiast slodkiego owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Iza, mam 18 lat, ale jestem tutaj ze względu na coś innego. Mianowicie, dziewczyny, fajny konkurs można wygrać sporą ilość kosmetyków, ja kiedyś wygrałam, dawno temu i dalej próbuję sił, jakby którejś z was się udało to dawajcie znać! :) diamondmakeup.pl/A1/be417e6cb9/ usuńcie spację bo widzę, że nie można i korzystajcie 8-) 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Iza, mam 18 lat, ale jestem tutaj ze względu na coś innego. Mianowicie, dziewczyny, fajny konkurs można wygrać sporą ilość kosmetyków, ja kiedyś wygrałam, dawno temu i dalej próbuję sił, jakby którejś z was się udało to dawajcie znać! :) diamondmakeup.pl/A1/be417e6cb9/ usuńcie spację bo widzę, że nie można i korzystajcie 8-) 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie tylko ze ja podjadam jak jestem zła ,wkurzona itp.....moim zdaniem to jest problem który siedzi w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech, nie wiem co jesz/jecie, moj ma 10 miesiecy i nie mam czasu na jedzenie, rano dwie kromki chleba, kolo 12 miska zupy, kolo 4 obiad- jak sie uda! i dopiero kolacja kolo8-9, trzy kromki z serkiem. czasem zjem ciastko lub batonika, po kolacji kawalek czekolady. schudlam tak, ze wszystko na mnie wisi- 46 kg. chodze glodna i niewyspana, ale szczesliwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko majac 6 tyg spalo juz ciagiem 22:00-5:00. butelka i do 7:00 , kolejna i do 9-10:00.majac 4 miesiace spal 20:00-7:00.nie ma mowy o niewyspaniu.zreszta jak sie szuka zarcia to sie znajdzie.dziecko idzie spac a ty rzucasz sie na zarcie jak swinia niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwójkę w tym niemowlaka, ucze sie jezyka online i dorabiam sobie w domu robieniem projektow i nie mam czasu na podjadanie. Najgorsza jest nuda i czas bo wtedy posjadasz. Waze 55 i mam 170 :) ćwicze tez z ewką chodak. skalpel 2 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam na dno przyznaje się i potrzebuje pomocy wyglądam strasznie za ćwiczenia zabrać się nie mogę jak mala śpi to ogarniam dom i gotuje potem starsza wraca ze szkoly i znowu zadania odrabiamy jak mąż wraca też znajdzie się cos do roboty prasowanie np. Najgorsze jest to że nie potrafię się za siebie zabrać.ciagle siedzę z telefonem w ręce i albo fb albo czegoś szukam porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast siedzieć na fb, rusz pupę i idź na fitness no i po co kupujecie cole? po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×