Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milenka66554

jak rośnie brzuch w ciąży??

Polecane posty

Gość milenka66554

czy w ostatnich tygodniach jeszcze się powiększa?? pytam bo mi od około 4 miesiąca ciąży do 7 urósł z 5 cm, a od tamtej pory jakoś już nie rośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakaka
Brzuch zdecydowanie najszybciej rośnie od 20. do 30. tygodnia. To zależy czy jesteś szczupła, czy gruba. Jeżeli jesteś szczupła, brzuch będzie mniej widoczny niż u osób otyłych. U mnie w 7 tygodniu w ogóle nie było widać, zaczął rosnąć dopiero gdzieś tak od 12, a po 20 to już mega szybko rósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka66554
jestem szczupła, a brzuch jak na 34 tydzień mam bardzo mały. Od paru tygodni prawie wcale nie rośnie. Byłam pewna że w ostatnim trymestrze się wybije a tu nic z tego. Zastanawiam się wiec czy to możloiwe że nie rośnie i ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
kakakakaka mi dużo cm przyszło od 7 m-ca i jestem szczupła,ale fakt kobiety szczupłe mają zgrabny brzuszek tzw.piłeczke ;) teraz jestem w 38 i mam gdzieś 115cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja jestem obecnie w 23 tc i powiem ze naleze do szczuplych osob... brzuch rosnac zaczal dopiero gdzies kolo 3go miesiaca a teraz widze ze rosnie bardzo szybko praktycznie z tygodia na tydzien widac ze wiekszy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka66554
No właśnie a u mnie bardzo wolno rósł. Około 5-6 miesiąca trochę si wybił a pożniej tyle co nic. Jestem w koncówce ciąży a on juz nie rośnie a ja wygladam jakbym była w max 6 miesiącu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakaka
Hehe też jestem w 23 tygodniu ciąży XDDDD A Ty znasz już płęc?? :((( Bo ja nie ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje ze wlasnie u osoób otyłych długo nei widac brzucha bo zmywa się z tusza a u szczupłych wyskakuje jak piłka z przodu. Zresztą wielkość i tempo rośniecia pbrzucha to sprawa indywidualna zależna nie tylko od tuszy ale i od budowy miednicy. Kobitom o węższych biodrach brzuszek wyskoczy szybciej niż tym z szerszymi biodrami, a szerokośc bioder ma sie nijak do ilosci tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja w 16 tygodniu miałam brzuch płaski,pojawiło się u mnie zaokrąglenie dopiero w 20tc,raz widziałam kobietę która miała brzuch w 34tc taki jak ja w 28tc a wcale małego dzidziusia nie urodziła. Jeśli ddziecko rośnie i się dobrze rozwija to czym się martwić,że się nie ma ogromnego brzucha o obwodzie 130cm ?? czym mniejszy tym lepiej,niektóre kobiety nawet skarpetek nie potrafią same zakładać,podczas gdy inne nie mają z tym najmnijeszego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka66554
jednak mi nie chodzi o to że ogólnie mam mały....tylko o to że NIE ROSNIE ju od paru tygodni mimo że to końcówka ciąży. I chciałam zapytać inne mamy jak im rosły brzuchy po 30 tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
justyna_80 nawet Twoja teoria nie jest prawdziwa,brzusie rosną jak chcą :P ja przed ciążą byłam wąska w biodrach a brzuch bardzo późno mi wyskoczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka66554
saleminka na ostatniej wizycie 3 tyg temu dziecko było dobrych rozmiarów, ładnie się rozwija. Tylko martwie się że może ginekolog coś przegapił i nie wiem czy mu ufać. Zastanawia się więc czy to mozliwe że brzuch nie rośnie wcale w koncówce ciąży a i tak wszytsko rozwiją się jak trzeba. W końcu dziecko jest co raz większe więc chyba powinien rosnąć. A tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
milenka66554 po 30 tc to duży okres czasu. Napiszę tak:TP mam na 30.10-7.11 :P ładny prawda,ale do rzeczy od 30.09 do 15.10 najszybciej mi rósł brzusio bo 4 cm mi przyszło w obwodzie,teraz jednak mam 2 cm mniej ;) więc brzuch może Ci się powiększyć w ostatnich tygodniach tzn od 35tc,wszystko też zależy od ułozenia dziecka,mój maluch teraz leży na boku,czasami dziecko wciśnie się trochę w stronę kręgosłupa i tyle z mierzenia i kontrolowania cm w brzuchu :) najważniejsze by rosło i przybierało dziecko a nie brzuch!-akie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvfgdfgfdg
też uważam, że to zależy od szerokości miednicy mieliśmy na studiach koleżanke przy kości i nikt nie wiedział, że jest ona w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
milenka66554 to zależy co masz na myśli pisząc "końcówka" bo dla mnie to jest dopiero ostatni miesiąc,mierzyłam się przed chwilką i mam tyle cm w brzuchu co 3 tygodnie temu,więc cm mam mniej a nie więcej :P a pamietajcie,że gdy brzuch się obniża to i cm może być mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
acha a dodam,że zapowiada się u mnie dduży chłopaczek-ponad 4kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia12345
ja jestem 20tygodniu ciąży i ja miałam już widoczny brzuch na początku 3 miesiąca mi sie wydaje ze duzo zalezy od kobiety czy ma wąskie biodra czy szerokie ja jestem bardzo szczupła i przed ciazą miałam płaski brzuch to odrazu było widac ze jestem w ciazy. teraz to mi sie wydaje ze mój brzuch z dnia na dzień rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagus91
Witam. Jestem w 13tc i w ogóle jeszcze brzuch mi nie urósł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mk
jeszcze urośnie -na poczatku dziecko jest małe więc to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszcz##
Dzidzia to tak nie jest, ja też byłam szczupła, no biodra szersze bo 90, brzuch płaski i wielu moich sąsiadów do dzisiaj nie wie, że byłam w ciąży, choć odwiedzałam rodzinkę w zaawansowanej ciąży. W 20tyg. byłam na weselu to nie wiedzieli, że jestem w ciąży i się pytali czemu nie tańczę, że mam iść się bawić :D a mi się najzwyczajniej w świecie nie chciało, dopiero jak słyszeli dlaczego zmieniali ton. Ja tak naprawdę większy brzuch dostałam grubo po 30tyg. a dziecko w sumie aż takie małe nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora1988
jestem w 28 tyg (7 mies) mój brzuch mierzy 92cm :P czy to duzo, nie wiem, ale ok oło mies temu był 2 cm mniejszy. Przed ciążą wazyłam 57kg teraz mam 62kg. Dodam jeszcze, że wielkośc moich piersi zmienia się proporcjonalnie tak jak brzusio :P (tu 92 i tu 92)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szczuplutka
A brzuszek widoczny dla otoczenia to ok 27 tyg byl:-) :-) obwod na sam koniec to 93 cm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szczuplutka
w 9 m-cu nic nie urosl sama bylam zdziwiona:-) tempo nastapilo od 30 do 34 tyg he he normalnie sama bylam w szoku patrzac na zdjecia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×