Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ze sie wtrace

jak sie czuja wasze malenstwa po szczepieniach?

Polecane posty

moj goraczkowal po kazdym przez 3 dni , mialam platne -120 zl i takie cos :( teraz bylo bezplatne-tylko przeciw WZW (chyba?) i bylo ok, zadnego marudzenia , braku apetytu , goraczki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neuroza
rozczulacie się; jak byłam mała , to tak samo się czułam po szczepieniu , jak i w każdy inny dzień; dzieci są silne jak byli i dopóki im się nie wcisnie , że "dziś pewnie jestes słaby , bo zażywasz antybiotyki" , to im to będzie koło tyłka latało , będą sie bawic jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze sie wtrace
szwedzia u mojego syna tenie wystepowałą goraczka ale marudny jest 3 dzien-mozliwe ze od szczepienia tak długo? zaznaczam ze jest WYJATKOWO marudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po pierwszym szczepieniu dużo spała. A po każdym następnym szczepieniu zachowywała się jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała marudziła głównie tego samego dnia.a nastepny już był lepszy.Nie wiem ale trzy dni to długo- współczuje ci bo to bardzo męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty NEUROZA widac że nie masz dzieci albo z ciebie taka matka od siedmiu bolesci - szkoda gadać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szczepienia te płatne i jestem zadowolona-nigdy nie było opuchlizny,goraczki czy innych dolegliwości.Dziecko zachowywało się ,,normalnie\" ,było pełno enegri i wesołe.Ale niektórych koleżanek dzieci tragicznie znosza szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było reakcji typu: goraczka,marudzenie ,płaczliwosc .... Julia po szczepieniu duuuuuzo spi :) Widocznie tak Jej organizm się \" broni \" Ja od dziecinstwa, gdy choruje zawsze przesypiam złe samopoczucie :) Ma to chyba po mnie :) Bo urodę po Tatusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×