Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katy...

Jak szybko udało się Wam zajść w ciążę...

Polecane posty

Gość katy...

Jestem świeżą "staraczką", staramy się z mężem o dziecko dopiero drugi miesiąc. Mam jednak nadzieję, że jak najszybciej nam się uda;) Jetem ciekawa, mimo, ze wiem, że nie ma żadnych reguł, jak szybko to zwyle sie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzz12468
hmmm ja staram się z mężem 5 cykl... zobaczymy czy na tym 5 się skończy :) za Ciebie oczywiscie trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy...
Też trzymam za ciebie kciuki:) Części moich koleżanek udało się przy drugim, a nawet pierwszym cyklu, dlatego też jestem ciekawa jak wygląda sytuacja, gdy bierze się pod uwagę większa liczbę osób. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy...
Agatek-gagatek Ale fajnie:) Mam nadzieję, że nam też szybko się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama23mamamama
za 3 razem z tym,ze w 1 cyklu nie specjalnie sie staralismy :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy...
My za pierwszym razem zaczęliśmy chyba zbyt późno, bo czekałam jeszcze na wyniki badań. Ale w tym cyklu o wiele wcześniej, więc oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 3 miesiącach od
odstawienia tabletek zaszłam w ciążę,a myślałam ze bedzie to dluzej trwalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy...
Dzięki Dziewczyny:) Czyli można szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsf
Mi się udało za pierwszym strzałem. Metoda: zapomniałam się i zdawało mi się że jeszcze nie mam dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieza mama21
katy trzymam kciuki za ciebie,bo mi udalo sie po półtora roku:) mam nadzieje ze tobie uda sie wczesniej pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie udalo sie
w trzecim cyklu staran i terz jestem w 7 m-cu ciazy czego i Tobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy...
Jestem strasznie niecierpliwa... Zawsze myślałam, że będę chciała mieć dziecko później (mam 26lat), ale od momentu jak się zdecydowaliśmy, to chciałabym jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas udalo sie dopiero
za 10 podejsciem i od razu dam ci pewna rade: nie staraj sie zabardzo i na sile, bo jesli tak bardzo sie chce zajsc w ciaze, to jakos podswiadomie psychika sie blokuje i wlasnie sie nie udaje mimo, ze oboje partnerzy sa zdrowi. Mysle, ze tak bylo u nas. Ja za bardzo chcialam i dopiero w 10 cyklu wyluzowalam, zajelam sie fanatycznie praca i teraz jestem w 20 tygodniu ciazu :D Takze zycze powodzenia i staraj sie podchodzic na luzie i spokojnie jesli nie bedzie sie udawalo, a nie tak jak ja, ze co miesiac plakalam, kiedy @ sie pojawiala... Na pewno bedzie dobrze i szybko doczekasz sie dwoch grubych krech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy...
Gratuluję i dziękuję bardzo za wsparcie:) Postaram się zbytnio nie nastawiać, ale wiesz zapewne, że to nie jest takie łatwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas udalo sie dopiero
Dziekuje :D Pewnie, ze wiem jakie to trudne :), ale najlepiej zajac sie, a przede wszystkim glowe w tym czasie (czasie owulacji i pozniej przed spodziewanym okresem) czyms innym: praca, sportem, hobby...czymolowiek, zeby miec jak najmniej czasu na myslenie i wsluchiwanie sie w swoj organizm. Powodzenia i na pewno bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było tak
u nas za drugim cyklem :) za pierwszym razem za bardzo się starałam, przejmowałam etc. i ryczałam jak bóbr, jak się okazało, że nie wyszło ;) a za drugim wyluzowaliśmy się oboje i bum :D przy czym pamiętam, że właśnie w tym drugim cyklu miałam seks życia, tak właśnie u mnie zadziałało totalne wyluzowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja8383
Witam:) Ja tez mam 26 lat i udało nam sie w 3 cyklu! Podobnie jak dziewczyny po 2 nieudanych probach bylam zalamana, ale jakos udalo mi sie wyluzowac i udalo sie!!! Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amikaa
a ja mam pytanie do tych z Was ktore staraly sie po kilka miesiecy - czy wyliczalyscie sobie kiedy macie dni plodne i owulacje i wtedy sie czesciej kochalyscie czy to ze nie moglyscie zajsc w ciaze od razu moglo byc spowodowane tym, ze poprostu ze nie trafilyscie na owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas udalo sie dopiero
To ja ci odpowiem na moim przykladzie, wiec ja podejrzewam, ze u nas po prostu problemem byla moja psychika i "za mocne chcenie", bo zawsze dokladnie wiedzialam kiedy mam owulacje (zmiana sluzu, bol jajnika, takie tam), dlatego uwazam, ze psyche odgrywa ogromna role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam udało się za pierwszym razem :) są statystyki, które mówią, że w tym jednym cyklu jest 20 szans na to, że dojdzie do zapłodnienia i rozwoju ciąży. podobno średni czas starań to 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas to bylo tak ...
codziennie jadna dawka miłości przez calusieńki miesiąc . Potem test i wynik ciąza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam się udało za drugim razem. I do tego mąż był w wojsku więc pracowaliśmy nad dzidzią na przepustkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×