Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja2005

jak to jest?

Polecane posty

Gość alicja2005

witam.mam pytanie ktore nurtuje mnie juz od dluzszego czasu.jesli kobieta jest w ciazy to jaki mniej wiecej sluz u niej wystepuje,pewnie wiekszosc z mlodych mam moze mi na to odpowioedziec bo wlasnie czekam na okres,spoznia sie dwa dni a ja nie mam zadnego sluzu i jestem ciekawa czy to dobrze czy zle.zaznaczam ze n9e chce miec jeszcze dzidziusia bo nie jestem w zwiazku malzenskim,dziekuje za zyczliwe odpowiedzi,czy jesli mam suche dni toto ozxnaka miesiaczki?wstyd p5zyznac ale nie zwracalm na to uwagi bo dopiero od 3 mies wspolzyje.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczywa lalka barbie
nie wiem roznie to bywa, najlepiej zrob test... ja mam tzw suche dni az do dnia przed okresem lub okresu. podoba mi sie ze mowisz: "zaznaczam ze n9e chce miec jeszcze dzidziusia bo nie jestem w zwiazku malzenskim"...w dzisiejszych czasach slub nie ma nic wspolnego z dziecmi ludzie sobie robia potomstwo bedac w luznych zwiazkach, a potem jak sie rozstaja co te biedne dzieciaczki mmaja myslec? nie mowie rzec jasna o wpadkach tylko o swiadomym dec. sie na dziecko poza malzenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed miesiaczka jest tzw okres suchy co znaczy ze nie musi byc zadnego sluzu. wiec wszystko ok a 2 dni spoznienia to nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja2005
hmmm tak sobie mysle ze roznie to jest z tym sluzem ale wiekszosc ma obfity....ja mam poprostu suchutko,jak sie podetre to co najwyzej taka woda mam nadzieje ze to swiadczy o tym ze okres juz blisko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28
to dobry znak, mysle ze niedlugo dostaniesz okres. Jak ja bylam w ciązy to sluzu byl przezroczysty i gesty, takie bialko kurze i bylo go duzo, bardzo, wiec nie boj sie, bedzie ok, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja2005
dzieki sloneczko,pocieszylas mnie:) tylko zastanawiam sie bo nigdy nie zwracalam uwagi na ilosc sluzu,wiedzialam tylko kiedy jest owulacyjny ,tak dla siebie a jak wyglada sluz przed miesiaczka to sie nawet nie zastanowilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja2005
dzieki ona 28,podtrzymujecie mnie na duchu naprawde....nie wiem dlaczego tak bardzo sie martwie...w sumie 2 dni spoznienia....no ale mialam regularnie moze d;latego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmm
A mnie bardzo "podoba sie" Twoje stwierdzenie Robaczywo Lalko o tych luźnych związkach :P Ale to nie czas i miejsce by o tym pisać. Widać lepiej być małżeństwem jakie by ono nie było, niż zdecydować sie na dziecko i stworzyć mu warunki bez papierka (oczywiście zdarzają sie odstępstwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmm
A co odpowiedzi na Twoje pytanie Alicjo to ja tez myśle, że jest o;ki! A jeśli masz wątpliwości zrób test, który powinien Cie uspokoić! bo przecież stres często opóźnia okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×