Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak tym szmatom nie wstyd przyjeżdżać do Polski ze swoimi czarnymi bachorami?

Polecane posty

Gość gość

Żenada, jak puszczają się z dziczą to niech do tej dziczy emigrują. Won z Polski murzyńskie wycieruchy razem ze swoimi bachorami w kolorze gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha te ze Wschodu lubia kolorowych smierdzieli. One wszystko lubia, seks za drinka tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas do psychiatry po jakieś proszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjki, Niemki, Szwedki i Holenderki od dekad puszczają się z murzynami, one ich lubią ale żeby nasze Polki? Nasze Słowianki? Wstyd tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzynek Bambo w Afryce mieszka, Czarną ma skórę ten nasz koleżka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha a w twarz bys sie predzej zesrala ze strachu niz im powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami one mają lepiej niż wy mam koleżankę Słowaczkę która jest z murzynem i mają się całkiem dobrze niczego im nie brakuje. A wy rasistki puknijcie się w łeb co wy macie kupę długów i nic więcej. Ja osobiście wstydzę się za Słowianki głównie Polki które puszczają się z ciapatymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydem jest puszczanie się i z murzynami i z ciapatymi. Nie wiem nawet co gorsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuu z ciapakiem albo murzynem, jaka ochyda. jeden wytrze toba podloge a drugi smierdziiiii na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :d ciekawe czy jakbys taka spotkala na ulicy to bys jej to prosto w oczy powiedziala? jednak w tej polsce to sie coraz gorzej dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak jestem z jakąś koleżanką to na głos komentuje te murzyńskie obciągary i ich bachory. Mówię do koleżanki (tak żeby wycieruch słyszał) "o fuu jak można się puszczać z czarnuchami? To obleśne" :D Zawsze działa, te lafiryndy się rumienią i uciekają razem ze swoimi małpami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwały się białe puste szmaty rasistki,rzygać mi się chce jak was słucham i wstyd mi że mieszkam w takim zaściankowym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj ryja ciapacka szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki link do komendy w Pruszkowie wysłałam. ART. 199 i 126 k.k. się kłania, pokomentujecie sobie składając wyjaśnienia. Buziaczki dla was matoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
119 sorka, coś ucichłyście odważniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link wysłany na komendę? :D a w jakim celu niby? :D nie można już mieć swojego zdania? Ja też uważam, że te które wiążą się z murzynami i ciapakami powinny wyjechać razem z nimi do ich krajów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietta87
Tu przebywają tak ograniczone kobiety, dla których dziecko z czarnym to coś dziwnego i hańba? Naprawdę jesteście żałosne, aż żale czytać te wasze wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he a tyle ważniaczek było. Ja nie wiem co Wy macie do tych ludzi? Każdy żyje jak chce. Jeżeli lubi sypiać z murzynem niech sypia ale nauczmy się być ludźmi a nie zwierzętami. Mówicie tak na murzynów a sami nie odbiegacie daleko. Oni na Was nie zwracają uwagi nie obrażają a Polacy to tylko aby skarcić poniżyć. Nie rozumiem tego. tyle nienawiści do drugiego człowieka a pewnie oni są bardziej uprzejmi niż polak dla polaka. Wstyd!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietta87
18:49 Proszę, napisz mi co znaczy słowo "ochyda"? Czyżby nowe słowo w języku polskim? Do ubliżania pierwsza a ostatnia do nauki ojczystego języka rozumiem, że nie miałaś czasu i zakończyłaś swoje edukacja na zawodowce. Jestem bardzo ciekawa czym teraz się zajmujesz, zapewne plodzisz bachorki z polaczkam i tak szerzysz patologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, niech sprowadzają tu całe rodziny,a za kilkanaście lat w Polsce kobiety będą w burkach zapieprzać. Oni wszyscy powinni wracać tam gdzie ich miejsce- do swoich krajów. Tam niech sobie robią co chcą. Białe kobiety zakochane w nich, powinny dołączyć do swych wybranków. Z biletem w jedną stronę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zacofanie tu panuje, niech każdy mieszka gdzie chce. Co ciebie interesuje kto mieszka w Pl bądź co będzie kiedyś w Pl? Jesteś zabawna śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do murzynow , prawie w kazdym temacie jedna zgłasza linki na policje , a co to kogo interesuje . Zawsze musisz straszyć ??? W tym pruszkowie nie mają cie dośc czy sie z ciebie śmieją ?.. Prosze pana chciałam zgłosić znieważenie i podajesz link do kafeterii a policjant jszcza w gacie . Weż ogarnij sie dziewczyno , nikt takich nie lubi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tego popisałaś na tej kafeterii , że jak to czytam to aż sie rzygać chce , lepiej pilnuj swojej d**y bo kiedyś sie niechcacy zalogujesz i narobisz sobie bagna . Bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.48 język miłości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty ze Wschodu lubia kolorowych smierdzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze jak czarna sie poci podczas sexu to strasznie smierdzi czyms gorszym niz pot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Slyszalam ze jak czarna sie poci podczas sexu to strasznie smierdzi czyms gorszym niz pot." Oooo, kwintesencja tzw: "polactwa". "Slyszalam", "jedna pani drugiej pani", "nie znam ale Kowalska mowila", "nie bylam ale w maglu gadali" :D Polske powinno sie z UE wykopac natychmiastowo. To zbyt ciemny i zacofany narod jest, aby pretendowac do miana Europejczykow. Z Ruskimi sobie do tej Unii Azjatyckiej wejdzcie, tam wasze miejsce :D Jak ten chlop panszczyzninany - zatluc widlami wszystko, co inne niz znane z wiejskiego podworka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dalej kafeteryjne prymitywy macie rozrywkę z takich temacików? matki polki od siedmiu boleści :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×