Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak urodzić w terminie?

Polecane posty

Gość gość

Jak urodzić w terminie?? Co ma na to wpływ? Czy wg się da jakoś na to wpłynąć? Czy te wszystkie domowe metody na przyspieszenie nie są groźne dla dzieci?( seks, liście malin, mycie okien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piłam herbatę z liści malin ale to nie jest na przyspieszenie terminu porodu. Urodzilam w terminie ale nie wydaje mi się by kobieta mogła zrobić coś by urodzić w ten dzień w który sobie wybierze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to znaczy " w terminie" skoro data jest jedynie umowna, a 2 tyg różnicy w jedną, czy druga stronę jest jak najbardziej normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem że nie urodzę wtedy kiedy chce, tylko nie chce przenosić i mieć wywoływanego skoro można jakoś domowymi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks uprawiałam całą ciążę, biegałam też, okna myłam też itp. urodziłam 8 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nic nie zadziałało, a termin byl na pewno dobrze policzony, dziecko urodzilo sie przez cc 10 dni po terminie (wywyolywanie nic nie dało, rozwarcie zatrzymalo się na 5cm) z oznakami przenoszenia. Następnym razem sposobem na urodzenie sie dziecka w terminie była umowiona wczesniej cesarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko będzie gotowe to wyjdzie. Ja przy cyklach jak w zegarku urodzilam 4 dni po terminie z om i usg bo byl taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×