Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak wyglada bo nie wiem

jak wygląda pochwa tuż po porodzie

Polecane posty

Gość jak wyglada bo nie wiem

i brzuch? przez jaki czas jest jeszcze taki nabrzmiały? i przez jaki czas po porodzie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciajajaa
pochwa normalnie,przeciez pochwa jest elastyczna i wraca do normalnych rozmiarow brzuch niestety wiszaca skora,niektore kobiety maja taki sam jak w ciazy i tak niekiedy zostaje :( Ale co boli???Nic juz po porodzie nie boli,chyba ze ktos peknie wtedy boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASDfkjl;khfdas
krocze po porodzie boli do momentu zdjęcia szwów czyli ok 2-3 dni. Brzuch po porodzie to tylko zwisająca skóra. Pochwa po porodzie i po z szyciu jest taka jas jak przed tylko jest taka blizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj...
boli 2 dni ,14 godzin i 6 minut a powchwa wygląda jak rozklapiały but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciajajaa
acha boli jeszcze przy karmieniu piersią jak macica sie obkurcza A troszke szczypi jak zaszywają po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nabrzmiały jakieś 2-3 dni, potem powoli "schodził". Ze szpitala wyszłam w dżinsach sprzed ciąży. Niektóre kobiety 3 tygodnie po porodzie mają jeszcze nabrzmiałe brzuchy. A w szpitalu leżałam z dziewczyną, która 3 dni po porodzie miała brzuch tak płaski, że gdybym nie widziała, tobym nie uwierzyła. Co do pochwy, to ja byłam nacinana i oglądając się w lusterku, widziałam głównie szwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciajajaa
co wy piszecie? jak moze pochwa sie rozrzeszyc skoro jest eleastyczna? prawda jest taka ze napewno juz nie jest tak wąsko np przy stosunku ale jak rozrzeszysz nogi to wyglada normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto wie
jak wyglada pochwa tuz po porodzie? chyba ze sa dziewczyny ktore lusterko w łape i sie ogladaja:O urodziłam dwojke i jakos nie ciekawił mnie widok pochwy tuz po porodzie- podejrzewam ze piekny widok to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASDfkjl;khfdas
ja brałam lusterko i patrzyłam a co... Chciałam najpierw sprawdzić za czym mąż zobaczy:) jakby było coś nie tak przecież można zrobić plastykę pochwy. Wiele kobiet ją robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ekk
pochwa to nie wiem, bo jest w środku:) Ale krocze nieciekawie- ja byłam nacinana i szwy głównie widać. Po zdjęciu szwów oglądałam- w miarę OK. A po czasie wygląda jak wyglądała. Ja nawet blizny nie widzę. Brzuch miałam nabrzmiały miesiąc po porodzie, potem zaczął wracać do normy. A bolało mnie dwa miesiące po- na tyłku pierwszy raz usiadłam dopiero po miesiącu. Wolę rodzić niż przeżywać połóg. Ale mam koleżankę, też naciętą, która na nastęny dzień już normalnie soedziała, więc to chyba indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bólu, to od razu siadałam, tylko bardziej na tej nienaciętej stronie. Był lekki dyskomfort, ale do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ekk
zazdroszcze. U mnie to był mega ból, aż mi się słabo robiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
ja byłam bardzo mocno nacięta i jeszcze popękałam, nie mogłam siadać do 10dnia po porodzie, gdy ściągnęli mi szwy. Dopiero wtedy poczułam lekką ulgę i z dnia na dzień było coraz lepiej. Po 6tyg byłam na kontroli, w miejscach szycia nie było widocznych blizn, ale wyczuwalne były zgrubienia. Lekarz zapisał mi maść, aby to zniwelować. Teraz (minęło 8miesięcy)ani nie widać ani nie czuć zgrubień. Niestety, jestem ciaśniej zszyta przy wejściu i czuję dyskomfort przy stosunku na początku, po chwili jest już lepiej. Poza tym jak dla mnie są same plusy, bo po około 4mies. miałam pierwszy w swoim życiu orgazm pochwowy ;) wcześniej tylko łechtaczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×