Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak wyglądają pokoje waszych dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem mamą 2,5 letniej dziewczynki, która teraz przenosi się do własnego pokoiku :) I teraz mam do Was pytanie , jak urządziłyście pokoiku swoim dzieciom? Mam problem z wyborem koloru. Żadne zielenie , żółcie itp. nie wchodzą w grę. Nie podobają mi sie po prostu. Myślałam najpierw o bieli, coś a'la styl skandynawski. Ale stwierdziłam, że to ma być też pokój dla dziecka przecież, a nie dla mojego gustu, więc szukając inspiracji zobaczyłam pokoik, gdzie jedna ściana była różowa, a inne białe - bardzo ładnie do wyglądało. My mebelki mamy białe też, tzn. łóżko i taką komodkę z Ikei jej kupiliśmy. Narazie jej wystarczy, ewentualnie dokupimy jakiś regalik. Nie chce żadnego ciężkiego pokoju, zagraconego. Myślałam też o beżu, ale obawiam się, że będzie słabo się komponował z białymi mebelkami i elementami różu w dekoracjach. Wypowiedzcie swoje zdanie drogie mamy :) Każdą opinie z pokorą wysłucham :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
białe sciany są najlepsze błekitne i różowe są wieśniackie, wstrętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my do białych mebli pomalowaliśmy właśnie ściany na słoneczny żółty a od doły "zileona trawa" do tego naklejki ze zwierzętami pokoik wygląda super- ma swoją własną afrykę w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tego tematu
Tzn. cały pokój w różu też mi się nie podoba, ale tak się zastanawiam czy cały w bieli to nie będzie za "surowo" dla małej dziewczynki. Wiem, że dodatku ożywią pokój, ale mimo wszystko mam dylemat, choć mnie osobiście bardzo się podobają pokoiki w bieli. Wpadło mi też w oko na jednej inspiracji ta jedna ściana w róźu, takim troszkę amarantowy. Ale niekoniecznie taki musi być. To byłaby jedna ściana i przy niej białe mebelki , więc myslę, że nie byłoby efektu "tandetnego" tylko taki biel z akcentem dziewczęcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my planujemy remont mieszkania i właśnie do synka do pokoju planuje styl właśnie podchodzący pod skandynawski:P wprawdzie meble ma lekko waniliowe z brązowymi wstawkami,ale sciany będą białe, podłoga jasna. reszta to dodatki ktorymi będą zabawki. teraz po starych właścicielach ma ściany pomarańczowe i wiem, że żadne kolory w gre nie wchodzą. biel optycznie powiększy pokój i do wszystkiego pasuje. łatwo odświeżyć i ewentualne zadrapania i nie są mocno widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tego tematu
http://deccoria.pl/galeria/foto,id,109684,1353841,1,olivkowy-pokoj.html ten pokoik też mi się podoba, choć odbiega od mojego gustu przewodniego :) No nie wiem, zobaczymy jak to wszystko rozegram, pokoik nie jest jakiś bardzo duży. Taki średni bym powiedziała - póki co wystarczający. Jak będzie większa to zamienimy się na sypialnię. no i jeden minus dla mnie - bardziej podłużny, aniżeli kwadratowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak błyskotliwie zauważyłaś, to pokoik DLA DZIECKA. ja sama sobie wybierałam kolory i meble, gdyby matka to za mnie zrobiła, to chyba ona by w tym pokoju mieszkała, bo na pewno nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NudaWpracy
Jasne ściany tez mogą sie ładnie komponować z białymi meblami. Mój syn ma pokój w jasno pomarańczowym kolorze ale w naprawdę bladym odcieniu, taki brzoskwiniowy. Do tego białe meble z soczysto pomarańczowymi dodatkami , uchwytami, zaglowkim łóżka i dywanem. Moim zdaniem wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoik córki - różowy oczywiście bo to dziewczynką więc nie może być inny. Białe mebelki jak dla księżniczki, łóżko z takim baldachimem małym. Różowa pościel. Na ścianach naklejki księżniczek z Disneya. Miała jasne panela, ale położyliśmy na nic wykładzinę, różową w takie białe esy floresy. Trochę jej zabawki nie mieściły się w jej komplecie meblościanki dlatego tak tylko na razie, puki nie kupimy coś większego ma szafę od większej meblościanki. Też jest obklejona naklejkami więc nie rzuca się w oczy. Trochę ma bałagan w tych zabawkach ale najważniejsze, że się córce podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pokoik córki - różowy oczywiście bo to dziewczynką więc nie może być inny" xxx ja tam bym rzygała tym różowym już w dzieciństwie, ale ty wiesz lepiej. pamiętam, że miałam trochę ponad 3 lata, jak pokazałam mamie, że chcę niebieskie ściany, meble wybrali rodzice. potem, jak szłam do szkoły wybrałam nowe meble, takie szkolne z biurkiem. potem w liceum jeszcze raz. i wtedy też zmieniłam kolor ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały może i ładny ale niepraktyczny przy małym dziecku które lubi pobazgrać po ścianie, oprzeć się brudną ręką itp.. moi chłopcy mają kolor jasny żółty, białego sobie nie wyobrażam przy dziecku :( póki co mam cały dom w bardzo intensywnych kolorach z uwagi na "czystość" może za 3-4 lata odważę się na biały jak będą mniej psocić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
znajoma córce do białych mebli z Ikei pomalowała ściany na kolor gołębi (czyli taki lekko szary) do tego dała turkusowy dywan i białe mleczne zasłony - bez firan. Na łóżko narzutka pathworkową w odcieniach różu, błękitu i bieli. Pokój wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mala ma pokój w kolorze lila z czego jedna sciana ma tapete biała w kwiaty ale taka bardzo delikatna. Łóżko ma różowe, jasne panele, ciemno fioletowy dywan, komoda biala z fioletowymi elementami, szafa to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego małego mężczyzny oczywiście wszędzie porozsypywany kolorowy piasek, który mu kupiłam z Fikolo.pl do robienia obrazków piaskowych widać, że używał, ale przydał się widocznie też do czegoś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sa sciany w kolorze fioletu , 3 sciany troszkę mocniejsze jedna bledsza na tej bledszej sa naklejki z Kubusiem puchatkiem i myszka miki , duże-metrowe. szczerze to swietnie to wygląda. możesz tez zrobić jakas fototapetę. albo wziasc kogos kto ci cos ladnego namaluje na scianie. ludzie maja zdolności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja proponuje same jasne kolory. Nie ma co się bawić w jakieś granaty, ciemne fiolety itd. Dzieci słabo się czują w takich pomieszczeniach. To samo tyczy się mebli lepiej żeby były jasne. Ja dla swojego malucha kupowałam na http://meble24.pl. Maja całkiem fajna ofertę a i czasem jakaś promocja się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jasne optymistyczne kolory super się sprawdzają, i jeżeli chodzi o pokój dla dziecka to na podłogę najlepiej położyć wykładzinę, można zamówić np w http://ewander.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej 8 letniej córki pokój jest cały biały I tylko meble sa kolorowe oraz inne dodatki. Prawde mówiąc długo sie zastanawiałam czy aby na pewno biały kolor w pokoju dziecja jest dobrym pomysłem, po pierwsze biały się brudzi szybko a po drugie mało przyjemny ale jak rozweseliłam kolorowymi mebelkami to wyszło super:) Zerknijcie sobie tutaj: http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-pokoj-dziecka,ik8.html fajne pomysły I ciekawe psostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka 6l, ma sciany 3biale jedna rozowa, ze wrozrem w ciemnorozowe motyle, meble ma biale , synek 2lata ma pokoj intensywnie zielony na dwoch scianach i dwie biale, do teg duze naklejki z kubusiem puchatkiem, ma tylko zaslony (bez firanek) lniane z ikei-biale z wzorem silono czerwony, na dole, meble sosnowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy z nas zna swoje dziecko i wie, w jakim otoczeniu bedzie sie czul najlepiej. Moj synek ma 10 miesiecy, takze urzadzajac jego pokoic nie pytalam sie o jego zdanie, bo by mi nie odpowiedzial.. Sciany ma w odcieniu lekko zielonkowym.. taka jasna zielen, bardzo przyjazna dla oka i wesola.. Na jednej scianie jest duza fototapeta z kubusiem puchatkiem. Lozeczko, komoda, szafa sa biale na wysoki polysk ze wstawkami z jasnego drewna. Biala polka wisi nad komoda i poustawialam tam ladne ozdoby. Wszystko wg mnie ladnie ze soba komponuje :) Nie robilabym bialych scian, wg mnie dziecko powinno miec kolorowe (ale nie tandetnie urzadzone) otoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
U nas są fioletowo kremowe ściany i firanka z księżniczką zosią :) Niedługo będziemy kupować łóżka i szafki. Myślałam o tym by do szafek zamówić naklejki - http://pixers.pl/blog/23398/naklejki-na-meble-przewodnik-pixers Podobają mi się meble z naklejkami - wyglądają tak inaczej :) A ja bardzo lubię się wyróżniać i mieć inne rzeczy niż wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLena
Może jako dodatek jakieś lampy, zegar lub naklejki na ścianę? Coś takiego jak na stronie http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3720326,lampy-do-pokoju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i-naklejki-na-sciane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html?cookie=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zdjęć pokoju, ale kupowałam dodatki u www.ateliermalegodesignu.pl , więc możecie sobie wyobrazić, jak uroczy jest pokój mojej córy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma białe meble i miętowy kolor ścian. Różowe dodatki pasują jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×