Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thing thing

jak wygladalam pierwsza wizyta u gina?w ktorym wtedy bylyscie miesiacu?

Polecane posty

no ja tez chętnie bym sie dowiedziała..bo dzis wyszły mi piekniuchne II kreseczki...jutro ide do lekażą...jak wyglada taka wizyta..jak bada...jakie badania pzrepisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza wuzyta polegala na stwierdzeniu czy jestem w ciazy czy nie,nie mialam robionego usg,lekarka zbadala mnie sama,i stwierdzila ciaze :) przepisala skierowanie na wszystkie badani:mocz,morfologia,cukier,toxo...no i oczywiscie folik :) Zycze powodzenia i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza wizyta wyglądała następująco: zbadała mnie najpierw sama,stwierdziła że moge być w ciązy :) to odrazu zrobiła mi usg dopochwowo oraz przepisała do wykonania róznego typu badania jak sięnie myle to grupa krwi i Rh,mocz,morfologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robione normalne badanie i do tego usg dopochwowe... dostalam skierowanie na badania: grupa krwi, mofologia, mocz, cukier. radze poczekac z wizyta do dwoch tygodni po terminie okresu, bo wczesniej moze Ci lekarz nie potwierdzic ciazy tylko powie ze podejrzewa... poczej az seducho sie wykszlaci albo chociaz az powstanie tzw. cialko zolte... gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam planowana ciaze najpierw kupie test aby sie przekanac czy tak a po miesiacy pojde do gina chyba juz bedzie cos widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×