Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 25

jak zabezpieczacie przyszłość dzieci? doradzcie.

Polecane posty

Gość mama 25

dawniej były ksazeczki mieszkaniowe ale to sie teraz nie opłaca nawet nie wiem czy jeszcze istnieją. czy wpłacacie na konto waszych pociech jakies sumy by na przyszłośc mialy na studia albo mieszkanie??? jesli tak to jak i gdzie? czy sa specjalne oferty dla młodych rodziców aby zabezpieczyły przyszłość swojego dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet34
Inwestować uczucia i czas w zwiżek jego pielegnowanie i podtrzymanie - dzieci beda miały oboje rodziców. Ja nie wychowasz je na mamisynkówe, to i przyszłości nie trzeba bedzie im zabezpieczać - poradza sobie lepiej w życiu niz my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 25
uczucia to podstawa. staramy sie wychowywac dziecko na silna i zaradna osobę. ma 5 lat i nie musze stac przy niej w łazience kiedy sie myje, nie boje sie jej zostawic samej w domu kiedy musze wyjsc do sklepu.... poza tym ma charakterek i wiem ze to w zyciu jej pomoze ale nie wiemy co bedzie za 15 lat czy bedziemy miec pieniadze zeby ja posłac do innego miasta na studia czy pomóc jej w kupnie mieszkania. No to jak? jakies polisy, książeczki............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
Podciagam watek. Tez jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne polisy
tylko fundusz inwestycyjny minimalna wpłata 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×