Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zmieniły się wasze piersi przez czas ciąży i karmienia?

Polecane posty

Gość gość

Jaki rozmiar biustonosza nosiłyście przed ciążą? Po ciąży? Zwiekszyły wam się piersi? A czy to prawda, że od karmienia niestety maleją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Moj rozniar przed ciaza to male B w trakcie ciazy nic mi nie urosly jedynie obwod sie powiekszyl. Po porodzie miseczka male C. W tym momencie coreczka ma 2.5miesiaca i jakies 1.5 miesiaca temu stracilam pokarm w lewej piersi, na chwile obecna lewa piers wyglada normalnie,moze minimalnie wieksza niz byla wczesniej a prawa...no coz wyglada na hmm...troche smutna :D i jest o rozmiar wieksza niz lewa. Bede jeszcze karmila okolo miesiaca bo coreczka potrzebuje wiecej pokarmu a ja niestety na tym jednym smutnym cycku nie wyrabiam :) wiec mam nadzieje ze olbrzymiej asymetrii nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie urosly 1-2 rozmiary. Na szczescie nigdy ani przed ciaza ani po ciazy i karmieniu nie mialam obwislych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nie zmienily rozmiaru. Tzn. w ciąży i w czasie karmienia były znacznie większe, ale potem do rozmiaru wróciły. Są trochę mniej pełne w górnej części, ale obwisłe nie są, wstydu nie ma. Myślę, że normalny upływ czasu wpływa podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duże piersi, karmilam syna ponad rok. Jakimś cudem mi nie obwisly, są jedrne, a mam już ponad 40 lat. Fakt ,że po drugiej ciąży zaczęłam sypiac w biustonoszu i inaczej sobie tego nie wyobrażam. Kwestia przyzwyczajenia . Urosły mi jeszcze troche,ale dopiero po drugiej ciąży . rozmiar 75F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za sobą dwie ciąże. Podczas ciąży trochę się powiekszyly ale najwięcej podczas kp. Trochę stracily na jędrności niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja znam taką jedną kobiete, co w ciąży urosły jej piersi i miała ladne, pełne C, a po karmieniu zmalały jej całkowicie do zera, zrobiła się płaska i musiała powiększyć implantami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 21tyg I juz urosly mi dwa rozmiary I mam nadzieje ze wiecej nie urosna bo teraz mam miseczke e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 75d do 80e. Na razie karmię i są bardzo jędrne. Mam nadzieję, że po skończeniu karmienia też nie będzie wstydu. Śpię różnie, ale teraz najczęściej w wygodnym staniku ze względu na to, że muszę mieć wkładki, bo mleko mi cieknie w nocy. Niestety pojawiło się parę rozstępów, ale na szczęście są jasne i słabo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrzcie, laski tak się boją o cycki a tutaj 90% z Was ma takie jakie miała przed ciążą :P Co to ciąża w ogóle zmienia? Bo jak czytam kafe to absolutnie nic, a czasem nawet jest lepiej (cipka węższa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmie szósty miesiąc. Miałam sterczące c, teraz mam wiszące e. Mam 23 lata i cycki flaczki. W staniku fakt- prezentują się okazałe, ładnie. Ale bez - szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed miałam małe, po porodzie takie średnie. Startowałam z 70D, karmiłam w 70F (czyli 3 miseczki więcej, noszę głównie marki angielskie, gdzie jest D-DD-E-F-FF itd.), krótko, zaraz po porodzie i przy nawale nosiłam 70FF. Teraz jestem rok po zakończeniu karmienia, noszę znowu 70D, tylko biust trochę zmienił kształt (jest mniej pełny od góry), więc nie wszystkie stare staniki pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , co zmienia? Ano, u mnie zmieniła się np. miednica - nie wchodzę górą prawie w żadne spodnie przedciążowe. O rozmiar "urosły" mi też stopy, pojawiło się parę rozstępów na brzuchu. To, że biust mi nie ucierpiał to może zasługa genów, a może noszenia dobrze dopasowanej, solidnej bielizny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No patrzcie, laski tak się boją o cycki a tutaj 90% z Was ma takie jakie miała przed ciążą jezyk.gif Co to ciąża w ogóle zmienia? Bo jak czytam kafe to absolutnie nic, a czasem nawet jest lepiej (c*pka węższa) xxxxxxxxx A Ciebie co boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez sie miednica rozrosla. Jestem 2.5 miesiaca po cc niby wygladam tak jak przed ciaza, mam jeszcze brzuszek ale malutki (nie moge cwiczyc bo mnie jeszze boli blizna) a i tak spodnie ciasne, musialam sobie kupic wieksze bo nie bede chodzila w za ciasnych gatkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tarkcie ciazy piersi i obwod zwiekszyl sie ok 2 rozmiary i tak bylo tez przez ok 2-3m po urodzenie dziecka i kp, potem ustabilizowala sie laktacja, ja wracalam juz do swojej wagi, wiec*****ersi wrocily do normy. Nie mam żadnych roztepow na ciele(choc przytylam 17kg), cialo znowu jest jedrne(choc potrzebowalam na to czasu ok 1roku). wszystko jest ok, dziecko ma 15m i dalej kp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×