Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zorganizować kp żeby się napić?

Polecane posty

Gość gość

Raz na ruski rok. W sobotę mamy zaproszenie na imieniny, chyba nie pójdę bo mały nie tknie nic z butelki:o ma 4mc. Chce karmić dwa lata, mam się nastawić na 0 rozrywek z alkoholem? Nie jest to jakiś duży problem ale było by fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czekac jak sie odezwe p*****lniete kafeterianki, ktore alkoholu nie potrzebuja i nie pija do 18 urodzin dziecka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściągnąć wcześniej mleko, wyliczyć czas do następnego karmienia od czasu napicia się i ilości alkoholu np 1 zwykłe piwo to tak minimum 3 godz przerwy do karmienia, trzeba podliczyć ilość alkoholu, czas spalania go itd, jak ja karmiłam na noc i potem miałam 12 godz przerwy do karmienia rannego spokojnie mogłam wypić 2 piwa, bo rano nie było już alkoholu we krwi, ale póki dziecko jadło w nocy to nie ryzykowałam (miałam ściągnięte mleko na zapas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chodzi mi o niewielkie ilości:-) absolutnie nie mam zamiaru się upijać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściągnąć mleko do butelki na zapas. Po wypiciu alkoholu nie dawać piersi , a po tam iluś godzinach jednak pierwsze to mleko tez ściągnąć i wylać. Dopiero wtedy podać dziecku pierś. Musisz jednak sporo godzin nie karmić im więcej wypijesz tym dluzej alkohol we krwi bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Ci. Nie możesz się poświęcić. Trzeba zachlac gebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw naucz dziecko pić z butelki- wypróbuj rózne smoczki, ewentualnie wypróbuj karmienia strzykawką albo łyżeczką. Dopiero jak będziesz miała pewność że sobie poradzi, to napij się. Skorzystaj np. z kalkulatorów internetowych- można wyliczyc orientacyjnie po jakim czasie jaka ilość alkoholu jest strawiona. Nie ma potrzeby odciągania rano, chyba że dla samej ulgi bo omijasz karmienie, w momencie kiedy alko znika z krwi, nie ma go też w mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Nie ma potrzeby ściągania mleka i wylewania po piciu gdyż procenty wyparowuja z mleka tak samo jak z krwi. Jak chcesz mieć pewność to kup sobie alkomat. Jeśli on nic nie wykaże to i w mleku nic nie będzie. Serio. Ja się nastawiam na karmienie do pierwszych urodzin i przez ten czas mam zamiar nie pić. Więcej kombinowania z tym niż to wypicie warte. Mały ma 5 msc i czasami wieczorem jak już idzie spać na noc to sobie wypije karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to dla ciebie duży problem, nie wypić alkoholu na imprezie, a jednak na całe dni wcześniej myślisz o tym, pytasz na forum, planujesz?? To raczej brzmi jak spory problem. Nie możesz pić - nie pijesz. To absolutnie proste dla ludzi normalnych, nieuzależnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są też ludzie nieuzależnieni którzy raz na jakiś czas lubią się napić alkoholu, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmi to nie alkohol wiec nie bredz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej po prostu kupić alkomat, nie wykaże nic to możesz karmić, wykaże to musisz poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×