Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niania_dobra321

Jaką elektroniczną nianię (sprawdzoną) polecicie???

Polecane posty

Gość niania_dobra321

Musi działać między piętrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppiijjuuupp
jup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppiijjuuupp
Dzięki za odpowiedź. Może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philips avent
rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ta overmaxa
jestem zadowolona, ale bateria trochę krótko trzyma (jakieś 2-3h), więc prawie caly czas jest na kablu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emata
ja mam ta overmaxa -> zamiast tradycyjnych baterii polecam zainwestować w akumulatorki z ładowarką. Miałam ten sam problem ze swoją nianią elektroniczną i zakupiłam do niej właśnie akumulatorki. Ładujesz pare godzin ale ich żywotność nie dość, że jest wielokrotna to jeszcze znacznie dłuższa. Chyba, że Twoja niania, ma jakąś wbudowaną baterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfcdxsertyu
tommee tippee ale cyfrowa bez monitora oddechu.Slychac tylko dziecko zadnych szumow nic,chyba ze jest otwarte okno i jakis glosny dzwiek ja wlaczy np szczekanie psa blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ta overmaxa
w tej mojej nianiu są baterie 3xAAA, ale one są właśnie rechargeable, czyli tak jak akumulatorki. Chyba że o coś innego chodzi, nie znam sie za bardzo. A poza tym mi wystarczają te 2-3h, bo włączam nianie tylko w trakcie dziennych drzemek, a one nie trwają dłużej niż 2h. Czasem tylko jak zapomnę podładować wcześniej to musi być na kablu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuup teraz
u mnie od 1,5 roku działa bez zarzutów Fisher Price - kosztowała niecałe 100zł. Ale ja mieszkam w mieszkaniu, więc o zasięgu i innych sprawach nie moge nic powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania_dobra321
A te nianie, o kórych piszecie działaly Wam między piętrami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym dziecku miałam Aventu (Phillipsa). Działała między piętrami. Nie było problemu. Cena prawie 400zł. Teraz kupiłam Tommee Tippee z monitorem oddechu. Działa miedzy pietrami. Cena - ponad 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnmksdnjs
reer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ta z overmaxa
tak, działa pomiędzy piętrami bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania_dobra321
zastanawiam się tylko czy jest sens kupowac nianię za 400zł. Fakt zalezy mi by dzialala miedzy piętrami i to najlepiej między dwoma. Głównie chodzi mi o to by miec na oku dziecko dlatego patrze na takie z monitorem, bo jesli chodzi o placz to wyczulona jestem i raczej z tym problemu nie będzie...sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to polecam
bardzo polecam Ci nianie elktroniczną cyfrową z monitorem motorolla! rewelacja juz bez niej się nie ruszam, zawsze mam Małą "na oku" i nie łażę do niej do pokoju co chwila sprawdzać czy spi i wtedy ją budziałm ja kupułam w euro agd za 350zł a w smyku ta sama za 500zł!!!! szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbxcvvbn
a aj mam oczy i widze co dziecko robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel Care z Monitorem Oddechu
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to polecam
ten pierwszy link, ale teraz widzę, że przepłaciłam, tak czy owak waarto było ;-)) choć ta gruga ma wiekszy monitor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Avent Philips i przetestowałam ją na działce nad jeziorem, dziecko spało w domu na pierwszym piętrze a ja z nianią poszłam nad wodę ok. 250 m od domu i miała zasięg, było słabiej słychać dziecko ale jak się ruszało czy płakało to świeciły się diodki. Potem sprawdziłam jej zasięg w domu. Tak samo, dziecko spało na pierwszym pietrze a ja poszłam do domu rodziców, który jest na tej samej działce, ale też z 200 m było i wszystko było słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna niania elektroniczna jaką widziałam to Baby Monitor Gynoii jest to jednocześnie kamera poklatkowa- możemy tworzyć gotowe filmiki, ma wifi, mamy więc podgląd na żywo i co ważne ma wbudowany mikrofon, jednocześnie słyszymy nasze dziecko i możemy do niego mówić- warto zobaczyć jak wypada na tle konkurencji: http://www.dmtrade.pl/p4947,gynoii-smart-time-laps-baby-monitor-wifi-3g-4g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble z paździerza MDF to ohydztwo mam na myśli te w okleinie drewnopodobnej...... żenująca imitacja i tandeta. Wiem, że nie wszystkich stać na drewno ale jak juz macie te MDFy to niech będą gładkie w jakimś kolorze, nawet białe lepiej wyglądają niż te wenge, trawy morskie, orzechy i wiśnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motorola z kamerą za ok 399 zł droga ale super, jak dzieci są większe to masz na nie podgląd jak się bawia w drugim pokoju itp, a wczesniej widzisz jak w nocy spi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Nigdy w życiu bym nie kupiła tej "zabawki" Gołym okiem widać jaka to tandeta.Oszukuj***ardzo, nawet gdy dziecko się lekko poruszy.Ktoś niezłą kasę zbija na naiwności ludzkiej.Oglądałam różniste i nie kupiłam żadnej.Nie dlatego że szkoda mi kasy, ale to niczemu nie służy.Mam dziecko zawsze na oku w swoim pokoju.Śpie bardzo czujnie, mąż też uczestniczy w dogladaniu naszej córeczki.To jest najpewniejsze od automatu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avent philips super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×