Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niewiemjuztyletego

Jaka spacerówka najlepsza?

Polecane posty

Gość niewiemjuztyletego

Hej dziewczyny mam dylemat chce kupić spacerówkę dla mojej córeczki ma 17 miesięcy ale nie wiem jaka odpowiednia do tej pory jeżdziła w spacerówce z wózka wielofunkcyjnego ale go sprzedałam bo mi miejsce zajmował.. Chcę zakupić jakąś dobrą spacerówkę..mozecie mi posyłać linki lub same nazwy a ja sobie poszukam oglądałam na allegro ale kompletnie nie wiem co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuztyletego
zastanawiałam się nad nim właśnie... może ktoś jeszcze się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuztyletego
mi sie bardzo podoba stokke xplory ale niestety nie idzie dostać samej spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuztyletego
nikt się nie wypowie :( czasami widze jak jedzie mama z dzieckiem które sie w spacerówce ledwo mieści ;/ ech nie chce właśnie takiej kupić..wiem ze do sklepu lepiej jechać no ale chciałam popytać jakie spacerówki są godne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby design sprint - szerokie siedzisko, duże koła, świetnie sie prowadzi po sniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuztyletego
baby design sprint? ma duże koła? ja na allegro weszłam i ma normalne mim sie wydaje ..sa podwójne.. a z jakiego tworzywa są te koła bo ja nie chce chyba ze sztucznego wolałabym piankowe lub pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilka
baby design metro. duzo miejsca dla dziecka (sama w nia czasem siadam:p), chociaz sama niewielkich rozmiarow, lekka, fajnie sie prowadzi, duzy kosz na zakupy i extra wyglad! ja mam dla synka fioletowa- piekna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech tam
quinny zapp polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołam są piankowe i faktyczne na all wyglądają na małe. w rzeczywistośi są dużo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hashsd
maclaren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż dla tak dużego dziecka powinnaś poszukać parasolki, a w tym temacie nie pomoge bo wybór jeszcze [przedemną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuztyletego
no nie jest duża ma 80cm no ale 17 miesięcy do 2 lat daleko :) czasami musimy wyjsć gdzieś dalej wiec w drodze powrotnej jej sie już nie chce i siada do wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuztyletego
mamusieńka.. no fajna ta spacerówka masz ją długo ? jak w zime ją się prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężkiwybór przed zimą. te z pompowanymi to przeważnie olbrzymy, a ta zapp nie wygląda na taką co po śniegu da rade. a jakie jeszcze bierzesz pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuztyletego
mamusieńka.. a nie ma do tego wózka podstawki na kubek? bo nie chce mi sie tak ciagle jej podawać;d a tak by sie postawiło i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjuztyletego
Gość niewiemjuztyletego
dziekuje Iwonko ale mclaren ma moja sąsiadka i jakos go nie chwali mówi ze musi go zmienić bo strasznie jej trzeszczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy ile chcesz wydać
i czy wolisz wózek bardziej klasyczny czy bardziej sportowy. Ja akurat postawiłam na klasyczną elegancje i mam taki http://www.navington.com/produkty/spacerowka-scooner jeździmy już od stycznia, więc mamy zaliczone zarówno zaspy, jak i nie odśnieżone chodniki i wózek się bardzo fajnie sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jesli chodzi o baby design sprint to rzeczywiscie na zywo kola są o wiele większe niz na zdjęciach. Widzialam w sklepie i sie sama zaskoczylam. Chyba kupie go 3w1 bo za ok 2 miesiace rodze i mam nadzieje ze unikne dzieki temu kupowania potem samej spacerowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki siostrze wiem, ze są to spacerówki Quinny, wypróbowane na dwójce dzieci, a z wózkami nic się nie dzieje, mimo że to trójkołowce, tak unikane, a niepotrzebnie, bardzo stabilne, a przy tym zgrabne i super w prowadzeniu, miałam jeszcze do czynienia z baby designe ale to bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka4545
ja jestem bardzo zadowolona ze spacerówki Ritmo marki euro-cart, ma przydatną funkcję zabezpieczającą przed niezamierzonym złożeniem wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankagie
My też mieliśmy wózek 3w1 Passo z euro cart, ale przy półtorarocznym dziecku gdzie więcej biega niż chce siedzieć w wózku taki jednak dość ciężki wózek jest mało praktyczny, dlatego kupiliśmy lekką spacerówkę Lira4, aczkolwiek spacerówkę z Passo używamy zimą, jednak co pompowane koła to pompowane, zwłaszcza sprawdzają się w śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim odczuciu spacerówka Lira 3 jest bardzo funkcjonalna i co wazne bezpieczna, mam ją juz 6 miesiac i nie mam do niej zadnych zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×