Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamama86

Jaką spacerówkę kupić?

Polecane posty

Gość mamamama86

Mam poważny dylemat. Kupiłam jakiś czas temu mojej 2letniej córce spacerówkę-parasolkę,bo miałam już dość szarpania się z poprzednim ciężkim wózkiem. Zdecydowałam się na tani Arti City, na allegro za 89 zł chyba. Opis był przekonujący,na super luksusach mi nie zależało,to miała być lekka parasolka dojazdówka. Po dwóch tygodniach zaczęło się odpruwać oparcie. Kika dni temu odpadła poręcz. Dziś połamała się rurka będąca częścia siedziska. Moja córeczka jest spokojnym pasażerem,a ja używałam wózka oszczędnie... Minął miesiąc od zakupu,a ja muszę kupować kolejny wózek,bo tamtego nie da się nawet naprawić. Co mi polecacie? Najważniejsza jest dla mnie waga,jak najmniejsza, budka,koszyk, pokrowiec na nogi. No i żeby był naprawdę solidny,nie z cienkich aluminiowych rurek,nie stać mnie na kupowanie nowego wózka co miesiąc... Mam budżet do 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja Mama
Wybacz ale mnie to nie dziwi nie mowie zeby kupowac najdroższe, ale sama jestem na zakupie i przeznacze ok 500 pln na wozek. Zalozylam niedawno taki wątek, i dziewczyny polecały kilka jedna z osób coś takiego mi sie tez podoba http://allegro.pl/wozek-x-lander-xs-parasolka-folia-okrycie-6kg-24gw-i1980383128.html. POszukaj sobie na Allegro, jest kilka fajnych wozkow do ok 300 - 350 pln, ale nie za 80 .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama86
Co nasze-że co przepraszam? Mam 32 lata,o co ci chodzi?? A nawet,gdyby 86 oznaczało mj rocznik(bo jak mniemam,o to Ci chodzi),to niby dlaczego 26 lat to za mało na dziecko...?? Trzecia odp-dziękuję. Kupowałam do tej pory dla niej dwa wózki,średniopółkowe, sprawdzały się i nie bylo takich niespodzianek. Ten Arti city miał być tylko dojazdówką, gdy małej zmęczą się nogi. Nie sądziłam,że to taki szmelc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama86
Spodobały mi się te: http://allegro.pl/michelle-xenop-2011-okrycie-wysylka-folia-i1987445031.html http://allegro.pl/wozek-spacerowy-coto-baby-blues-3-gratisy-hit-i1971780311.html http://allegro.pl/adamex-quatro-wozek-spacerowy-mini-2011-i1999637138.html chociaz przyznaję,że na design boję się zwracac uwagę,szczególnie przemawiają do mnie ich ramy i na to teraz zwracam uwagę,czy sa solidne,czy mają metalowe łączenia,śruby,czy plastikowe złączki-arti miał plastikowe...pokruszyły się i ta nieszczęsna rurka w tym miejcu się złamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle opinie ma quinny zapp
uzywanego kupisz niedrogo. Ja na razie jestem na etapie pierwszego wozka, ale postawilam wlasnie na quinniego, tylko speediego. Wyglada solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja Mama
Z tych ktore wymienilas najbardziej przemawia do mnie numer 2, wlasnie jakis najbardziej solidny mi sie wydaje :-) A co do quinny to wg mnie sa fajne ale mam wrazenie ze glownie chodzi o marke, ale nie chce sie wypowiadac bo nie znam z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge sprzedac. Mam przesliczna spacerowke firmy chicoo, az szkoda mi jej sprzedawac no ale postanowilam ze ja jednak sprzeadam. Jest PRZESLICZNA! mam coreczke ale kupilam jej w kolorze blekitnym (takim soczystym) oczywiscie ten kolor podpasuje tez chlopczykowi. moge poszukac linka do tej spacerowki. Stan idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja Mama
ania - podaj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam dla mojej spacerowke wieksza ktora do tej pory uzywqmy choc mala ma 4 lata. Za 320 zl wyhaczylam na allegro maclarena brazowo-bezowego ridera. Jestem zadowolona, jest nie dozdarcia, szybki i zwinny ale moglby warzyc mniej...choc nie najciezszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.w
Nigdy nie kupuj wózka chicco a już na pewno nie używanego rozlecą ci się kółka mam przygodę z niejednym chicco i nauczkę a po ostatnim wózku mulitwayu całkiem nową tapicerkę w szafie ,reszta w zsypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze sa podrobki, moj wozek jest w stanie idealnym i nigdy nic sie znim nie dzialo, nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jako wozek "dojazdowy" ten: dokladniehttp://allegro.pl/wozek-spacerowy-coto-baby-blues-3-gratisy-hit-i1971780311.html .calkiem nie żle sie spisuje,lekki,cichy(bo czasem widze i slysze jak male koleczka innych wozkow bardzo klekoczą podczas jazdy)uzywam go tylko na szybkie zakupy i wtedy ,gdy odprowadzam starsza corke do przedszkola,bo na codzien i dlugie spacery wole jednak konkretniejszy wozek z pompowanymi kolami,amortyzatorami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę troszkę drożej kupić i nie mieć przygód, jak np zgubienie koła podczas spaceru. Mam taki http://www.mapetszop.pl/pl/p/Wozek-Osann-Subway/61 . Wiem że firma może nikomu nieznana, ale jak jeszcze mieszkałam w Niemczech zdążyłam ją poznać z jak najlepszej strony. Teraz już można je kupić również u nas, więc problemów ze sprowadzaniem już nie będzie. Jest na prawdę poręczny, szczególnie jeśli chodzi o komunikację miejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.w
No pewnie podróbę sobie kupiłam a co tam.chicco to szajs ,może twój jeszcze dobrze jeździ ale zwróc uwagę na ulicy jak kółka latają w chicco wózkach moje dzieciaki miały sporo różnych wózków i żadne nie były tak tragiczne jak chicco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.w
salwiar masz rację też jestem zdania że lepiej wydac więcej ,sama mam jeden niemiecki wózek i jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomaroko
ja bardzo polecam chicco, miałam gondole, teraz spacerówkę i jestem bardzo zadowolona, super się nimi jeździ i w lecie i w zimie i nie zamieniłabym na żaden inny, nic nigdy się w nim nie zepsuło. moja siostra ostantio kupiła navingtona i jest niezadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecajaca
a ja polecam spacerówkę jane nauq - bardzo dobra jakość i funkcjonalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSNA!!!
A JA RADZE WZIĄĆ SPACERÓWKE I NA SPACER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele.morele.aśka
Jak ma byc lekka to ja znalazłam Graco Fusio - waga niecałe 7kilo ja lżejszego nie spotkałam a sam wózek - spoko - fajny i praktyczny no i nawet ładny Nam dzielnie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmokobita
A ja właśnie mam problem z wyborem miedzy dwoma modelami z firmy Jane- strasznie podoba mi się Jane Rider i Jane Muum Miałyście do czynienia z tymi wózkami? Co wybrać? Najbardziej podoba mi się Muum ale to nowość jak nam powiedział sprzedawca i nie mogę znaleźć o nim żadnych opinii w necie a wydaje mi ise taki baaardzo fajnisty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsennaNoc
Ja wybrałam spacerówke też firmy Jane ale Rider. Jest to mały, zwinny wózeczek idealny na polskie drogi...zwracalismy głównie uwagę na wagę wózka ale i sposób składania. ten rozkładam sama jedną ręką i łatwo mi go zmieścić do samochodu. Ten bym poleciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graco Fusio - pytanie
A ja chciałam spytać mamy które maja wózek GRACO FUSIO Jak oglądałam i czytałam to by mi bardzo odpowiadał bo jest taki lekki i niewielki i ładny ale chciałam spytać jak sprawdza sie jako wielofunkcyjny? Ma ktoś Fusio z Gondolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allamakkota
w Fusio gondola jest taka sama jak w symbio, wygodna , miękki materacyk, fajna budka. Wygląda na stelażu też dobrze ja akurat mam symbio z tą gondola ale sąsiadka ma fusio więc wiem jak wygląda a i kobita nie narzeka, chwali nawet wieć powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graco fusio
Jasne że ok ja mam cały wielofunkcyjny graco Fusio , zima korzystałysmy z gondoli i czasem z fotelika jak gdzies na zakupy czy do lekarza jechałam , teraz juz od kwietnia w spaceróce sobie jeździmy i i jedna i druga wersja mi odpowiada. Nic nie nawaliło, wszystko jak po zakupie, wóżeczek jest cichutki , podczas spacerków mała zazwyczaj nam śpi no i faktycznie leciutki . Ja polecam jakby któras pytała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jane mam i polecam
kosmokobita........ o marce Jane mogę Ci powiedzieć tyle, że to dobre wózki , porządnie i starannie wykonane Z tych wózków miałam dwa ale zdecydowanie z tej dwójki polecam Ci Ridera , wózek pierwsza klasa Ale fakt, nie znam muuma niestety :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×