Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc`

Jaką wybrać butelkę do karmienia?

Polecane posty

Gość gosc`

Powoli komponuję wyprawkę dla dziecka. Jestem na etapie poszukiwania butelki, ale jestem kompletnie zielona w tej kwestii ( to nasze pierwsze dziecko), a wybór jest dość spory. Czytałam artykuły na temat zakupu butelek, czym się kierować itd., ale wolałabym poczytać opinie mam, które wiedzą co i jak. Czy możecie mi pomóc? Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku butelki nie kupowałam, bo nie chciałam używać. Jednak okazało się, że mały ma przedłużającą się żółtaczkę i pediatra zaleciła dopajać dziecko wodą. Też byłam zielona, w aptece polecili plastikową butelkę lovi ze smoczkiem antykolkowym. Była ok. Po 6 mscu jak zaczęłam wprowadzać mm to kupiłam szklaną z canpol babies. Była super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szklanych jakos nie lubie, ale to juz indywidualne preferencje, jako pierwsza butelkę mialam akuku małą plastikową, dobrze się sprawdziła i nie była droga, u nas mleka w piersiach nie bylo, wiec po tygodniu bylismy juz calkowicie na mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kierowalam sie tym, aby faktycznie byla antykolkowa. Kupilam Mam-anticolic. Ma zdejmowane dno, latwo ja myc i naprawde powietrze ladnie uchodzi tym dnem. Tylko nigdzie jej nie moglam dostac poza netem. Maly nie ma kolek, ale nie wiem czy to zasluga butli. Nie pilam w ciazy gazowanego i mysle, ze predzej dlatego.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas byla tak jak u Marion Silver- plastikowa z akuku, porządna i faktycznie duzo nie kosztowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedzi, dzis idziemy na zakupy, zobaczymy co jest w sklepach i mam nadzieje, ze wybierzemy odpowiednia butelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avent... kupiłam laktator tej firmy i w zestawie byla ta butelka. Niestety mleczka w piersią jak na lekarstwo wiec przeszliśmy na mm. Głupia kupiłam butelki Nuk bo ktos pochwalił i w szpitalu widzilam ze pielęgniarki miały smoczki tej firmy na butelkach wiec kupiłam i to byl błąd . Mala plakala wieczorami i ewidentnie brzuszek ja bolał. Jak wróciłam do Avent problem znikł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avent natural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli butelka to ta z akuku :) mielismy od nich tez kubek niekapek i jakos polubilismy ich produkty. mielismy taka z szerokim otworem, w zestawie byl tez smoczek, a co dla mnie najwazniejsze byla bardzo szczelna- wczesniej kupilam inna, ktora przeciekala, mimo ze zakrecalam porzadnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam teraz butelkę z akuku szerokootworowa, bo syn ma juz prawie rok i potrzebowal takiej, z której "więcej leci". Kupilam wczesniej niby szerokootworowa z canpola i ledwo co to mleko kapalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marion, jestes kolejna osoba, od ktorej slysze ze canpolowe butelki przeciekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam butle firmy MAM, anti-colic. Maly ma 2,5 miesiaca i o kolek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ktoś uważa, że picie lub nie w ciąży napojów gazowanych ma wpływ na to czy dziecko ma później kolkę czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, ja bym pomyslala, ze mi sie jakas wadliwa trafila, ale mialam dwie i obie przeciekaly tu gdzie się zakręca smoczek, z akuku nie mam tego problemu, a cena podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy Avent Natural.Mały kolek nie miał choć jesteś alergikiem (skaza białkowa+laktoza) i oprócz bóli spowodowanych alergią kolek jako takich nie miał.Kiedy odstawiłam go od piersi(3tydz.życia) i po kolei był:Bebilon Pepti i Nutramigen, objawy alergii ustąpiły i bóle brzuszka też, więc Avent jako antykolkowy się sprawdził . Może do najtańszych nie należą, ale są akucje na allegro, gdzie kupisz o 30-40% taniej! Nam w zupełności wystarczyły 4szt.małych butelek i 3duże, syn ma 11mies.i sam odstawia mi się od mleka i butelki ssać nie chce, więc teraz będziemy inwestować w kubki niekapki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S zapomniałam dodać, że jak szukalam butelek to patrzyłam na kształt smoczka-aby wyglądał/przypominał jak najbardziej damski sutek, gdyby się jednak okazało, że mały alergii nie ma i chciałabym wrócić do piersi (bo przez 2tyg.co trzy godz.odciągałam mleko i czekaliśmy, na wyjaśnienie sytuacji). Rodzilam przez cc , więc mleko mialam dopiero na 4dobe a do tego czasu podawałam mleko szpitalne właśnie z Avent Natural i przystawiałam małego do pustych piersi-nie miał problemu, żeby ciumkać jedno i drugie, więc wniosek z tego, że mają w miarę naturalny kształt i dziecko nie miało problemu z dostosowaniem się do i butelki i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mielismy z akuku, tak jak dziewczyny wyzej pisaly- kupilismy najpierw canpolową, ale strasznie przeciekala! teraz widze, ze to nie tylko u nas byl taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×