Odpowiedz na ten temat

Jakaś matka z dzieckiem lustrowała mnie dziś wzrokiem gdy kupowałam perfumy Dior

• gość 2017.03.20 [20:54]
    pechowiec.gif
  • gośćruda 2017.03.20 [20:58]
    Pewnie z zazdrości, bo jej nie było stać :3
  • gość 2017.03.20 [21:00]
    na mnie się kiedyś taka paniusia gapiła jak zrobilam ogromne zakupy, w tym drogi alkohol (na urodziny) a bylam ubrana w szmaty w ktorych chodze w domu, wręcz chamsko oblukała mnie od góry do dołu i moje trampki haha
  • gość 2017.03.20 [21:05]
    Co to znaczy lustrowała?
    Ja zawsze patrzę na ludzi, którzy kupują coś ciekawego dla mnie. Jak widzę kogoś kto ma fajne buty, też się przyglądam. Czasami zapytam gdzie kupione czy wygodne. W sklepie często patrzę jakie ktoś kosmetyki wybrał. Czasami potrafię się w kolejce zapytać czy dany kosmetyk się sprawdza. Lubię popatrzeć na fajnie ubranych ludzi lub ładny sposób poruszania.
    Takie moje estetyczne zboczenieusmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [21:44]
    21:05 typowa wiesniara
  • gość 2017.03.20 [21:57]
    21:05 - nie zawracaj ludziom duopy wieśniaczko
  • gość 2017.03.20 [22:14]
    ja także mam coś takiego że patrzę co ludzie kupują , zdarza się że sięgam po ten sam produkt...
  • gość 2017.03.20 [22:24]
    Buahaha autoreczka mentalne gimbusiaro ...ja tez wyobraź sobie jestem matką z dzieckiem a stać mnie na perfumy Dior i podkłady Dior i normalnie sobie takie kupuje. Tak że się nie zesssraj kozo obesssrana smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [22:53]
    też mam dziecko, perfumy dior, podkład dior, kremy np: lancome, cienie estee lauder itp. Co w tym dziwnego. Dziecko czy jego brak nie jest wyznacznikiem statusu materialnego.
  • gość 2017.03.20 [23:29]
    Supr autorko ale co w związku z tym? no rozumiem że chcesz być w centrum wszechświata ale zapewniam cię, że ta matka ma cię tak samo głęboko w dupie jak i my smiech.gif kobieta zwyczajnie popatrzyła albo się zagapiła, zdarza się, a ty się tak jarasz, że aż musisz po internetach o tym pisać i żebrać o naszą uwagę hahaha niektórzy serio są żałośni w tym swoim osamotnieniu.
  • gość 2017.03.20 [23:47]
    Bo perfumy są dużo tańsze na necie. Tylko głupki kupują w perfumeriach.
  • gość 2017.03.20 [23:53]
    Ja też czasem się patrzę na kogoś jak ma np. fajne spodnie czy kurtkę, nie zawsze patrzenie na kogoś oznacza coś negatywnego. Poza tym może w ogóle nie patrzyła co kupujesz tylko ogólnie zerknęła ale że dla Ciebie kupno perfum po latach odkładania kasy to wielkie wydarzenie to już myślisz, że każdy pękał z zazdrości na ten widok smiech.gif sorry ale taki ton wybrzmiewa z tego tematu, bo raczej osoby dla których kupno diora to normalka nie jarają się tym do tego stopnia usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [01:51]
    to ja 21.05.
    Nie uważam, żebym była wieśniarą. Kilka tygodni temu w kolejce widziałam kobietę i miała bardzo dobrze dobrane spodnie do figury. Fajny krój i nie mogłam się oprzeć, żeby jej nie powiedzieć, że świetnie wygląda. Lubię sobie popatrzeć na świetny tyłekusmiech.gif . Akurat ta kobieta powiedziała, że zrobiło jej się bardzo miło.
    Ogólnie lubię podziwiać innych ludzi. Zobaczyć jakiś dodatek lub fajne uczesanie. Sama dbam o wygląd i lubię ładnych ludzi.
  • gość 2017.03.21 [08:09]
    Zachowujesz sie jak psychol, jestes napastliwa pechowiec.gifpechowiec.gif Takie zachowania sie leczy pechowiec.gif
  • gość 2017.03.21 [08:24]
    Moim zdaniem autorka cierpi na erotomanie czyli wydaje jej się ze ludzie się nią nadmiernie interesują oczko.gif pociesze Cię pewnie spojrzała przelotem bo nie jesteś aż tak interesująca
  • gość 2017.03.21 [08:26]
    Boże bo perfumy dior to taki luksus hahaha w Niemczech sa po parę euro oczko.gif czasem po 20 , już się tak nie stawiaj na piedestał bo to żałosne , ja mam pełno takich perfum i nie robię z tego halo A mam 20 lat
  • gość 2017.03.21 [08:29]
    Dam Ci radę żyj i daj żyć innym próbujesz Z tej matki zrobić wariatke a sama nią jesteś bo masz manie przesladowcza i podejzewam ze to nie ona się gapila na Ciebie tylko Ty natarczywie się g apilas na nią więc c***ewnie oddała tym samym
  • gość 2017.03.21 [08:29]
    pewnie kupowałaś pierwszy raz w życiu i patrzyłaś czy wszyscy widzą smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [08:35]
    o boszz ale problem z doopy
  • gość 2017.03.21 [08:37]
    Polactwo. usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [09:09]
    To ja cię wczoraj lustrowałam autorko, bo nie mogłam pojąć jak można kupować perfumy za parę stów i prężyć się przy tym z dumy, a jednocześnie mieć taką żałobę i syf za żółtymi pazurami bleeee!! WSTYD!
    Moja babia na takie jak ty mówiła: "Milady spod znaku; USTA UMALOWANE - GACIE OBSRANE"
  • gość 2017.03.21 [09:27]
    hahaha kocham wasoczko.gif oplułam monitor ze śmiechu oczko.gif
    Tak poważnie to jesteś dziwna autorko. Serio,kiedy kupujesz coś to rozglądasz się dookoła kto na ciebie patrzy? Jakakś mania prześladowcza albo wielkości.
  • gość 2017.03.21 [09:27]
    Uuu,u autorki wyczuwam jakas megalomanie.Tak,wszyscy zazdroscimy c***erfum Diora jakbysmy same nie mogly kupic sobie.usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [09:38]
    Kobieta lubi dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Mnie czasami zagaduja o perfumy i torebki (mam hopla na punkcie torebek, nie zawsze drogich). Ja również nie raz pytam się kobiet o to czym pachną. Uśmiechają się i widać, że są mile zaskoczone. Komplement od kobiety to niezmierna rzadkość.
  • gość 2017.03.21 [10:02]
    09:38 takie zachowanie jest akurat bardzo miłe, ja sama często słyszę komplementy i pytania,najczęściej ''oo gdzie to pani kupiła,śliczne''inna rzecz,że przeważnie nie kupiłam a sobie uszyłam oczko.gif . Sama też lubię pochwalić ciekawy wzór,ładny dodatek,oryginalną fryzurę czy wreszcie urodę. Widzę jednak,że Polki są niepewne siebie bo różnie reagują na takie komplementy,uśmiechem ale też zdziwieniem a nawet skwaszoną miną. Jedna kobieta,gdy skopmlementowałam jej włosy (to było akurat w Rossmanie) stała potem przed luserkiem na dziale kolorówki i sprawdzala czy nic jej się nie popsulo albo czegos w nich nie ma. ...myślała,że nabijam się z niej.
  • gość 2017.03.21 [10:58]
    To tak samo jak my poszliśmy do sklepu z mężem ubrani zwyczajnie A kupiliśmy telefon Huawei za 3. 600, sprzedawcy nie mogli uwierzyć proponowali nam tańsze, miny mieli przedziwne oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [11:51]
    10.02
    bo ludzie w Polsce sa nie przyzwyczajeni do dobroci i nie wierza w szczerosc innych.Ta kobieta co poprawiala wlosy przed lustrem jest tego przykladem i to jest bardzo smutne.Na zachodzie ludzie sie usmiechaja do siebie nawet jak sie nie znaja a komplement to nic nadzwyczajnego .
  • gość 2017.03.21 [13:20]
    Autorko, mogę się z tobą założyć, że nie kupowałaś żadnych perfum. Co najwyżej wodę perfumowaną, a być może tylko toaletową. Prawdziwe perfumy w drogeriach czy perfumeriach to na prawdę rzadkość.
  • gość 2017.03.21 [17:58]
    Diora kupowała i taka wielka pani, że wszyscy wokół ją obserwują i zazdroszczą. Myślałby kto, że taka wyjątkowa jesteś haha.
    Jestem matką. Mam w domu ponad 20, może 30 butelek zapachów Eisenberg, Calvin Klein, DKNY, Guess, Versace, Armani, Burberry, Moschino, Lancome, D&G, Lolita Lempicka, YSL, Paco Rabanne itp. Nigdy nie szłam do perfumerii wystrojona jak gwiazda, bo chodzę do galerii na zakupy a nie na lans i ma mi być przede wszystkim wygodnie. Wyglądam wtedy całkiem przeciętnie i pewnie nie na taką, co ją stać na te droższe kosmetyki. A tu niespodzianka. Matki też kupują Diory. A ciebie pewnie babka lustrowała, bo tak się jarałaś tym zakupem za oszczędności robione przez 3 lata, że aż żal jej cię było. Widocznie musiałaś wyglądać na wyfiokowaną tanią tapetą wieśniarę, która pierwszy raz w życiu kupuje zapach za trzycyfrową kwotę i się podnieca jak pedofil na placu zabaw. Musiałaś żałośnie wyglądać lub się zachowywać, skoro zwróciłaś uwagę kogokolwiek. Ludzie w perfumeriach nie robią wielkich oczu, że ktoś kupuje perfumy, bo sami też je kupują, skoro się już w takich miejscach znajdują. Masz jakieś zaburzenia albo manię prześladowczą.
  • gość 2017.03.21 [21:43]
    Jak kupujesz taką taniochę to się nie dziw, że patrzą...
  • gość 2017.03.21 [22:17]
    gość dziś [11:51] to prawda.Jeśli w Polsce uśmiechniesz się do kogoś obcego lub nie daj boże powiesz dzień dobry,jaki piękny dzień itp. to wezmą cię za wariatkę lub można nawetusłszeć wyzwiska a w niektórych kręgach pewnie oberwać...trochę to przygnębiające. ;-(

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...