Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mama Wiola:)

jaki aspirator do noska

Polecane posty

witajcie mamy. mam poważny problem. syn dostał katarku. próbowałam ściągać go gruszką która po pierwszym użyciu wyrzuciłam bo nie działa. mam też aspirator sopelek ale też nie za bardzo mi idzie ściąganie katarku. chyba nie mam tyle siły w płucach żeby tak mocno zassać:). ale do rzeczy. chcę kupić inny aspirator ale nie wiem jaki będzie lepszy. taki który się podłącza do odkurzacza czy elektroniczny? http://allegro.pl/cleanoz-easy-aspirator-do-nosa-zestaw-gratis-i2368670784.html czy może ten http://allegro.pl/katarek-odciagacz-do-nosa-aspirator-dla-dzieci-i2348821376.html może wy macie i używacie któregoś z tych i powiecie który według was jest najlepszy. nie chcę kupić kolejnego urządzenia które potem wyrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
mam katarek -jest super. raz dwa i nos czysty. Sopelek to badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusa
siła ssania jest naprawdę niewielka. Znaczy na tyle dobra żeby odessać glutki ale na tyle słaba że nic złego się nie stanie. Ja używałam pierwszy raz katarka gdy dziecię miało trochę ponad miesiąc i wszystko było ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhfhd
No chyba że masz dziecko, które reaguje histerią na widok/dźwięk odkurzacza, tak jak moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój bardzo lubi dźwięk suszarki i odkurzacza:). uspokaja się przy tym. a czy ktoś miał ten drugi aspirator elektroniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkabolek
my używamy aspiratora raz dwa trzy i nos jest czyściutki, mamy taki prosty od Babycap, można dostać go w aptece, chociaż ostatnio widziałam również w Rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×