Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajka_

Jaki biustonosz w ciazy i po?

Polecane posty

Gość bajka_

Dziewczyny! jakie bioustonosze nosicie w ciazy i w trakcie karmienia? czy takie specjalne dla ciezarnych i karmiacych czy normalnie jak przed ciaza, czyli np. push up, bardotki ,tylko oczywiscie w odpowiednim rozmiarze? pytam, bo opinie sa podzielone, jesli chodzi o te kwestie: polozne radza nosic specjalne staniki, bo bardotki ich zdaniem uciskaja , a ich noszenie moze powodowac np. zastoj pokarmu czy pozniej jakies stany zapalne, natomiast wiele kobiet nosi normalne staniki twierdzac, ze takie lepiej podtrzymuja biust i ze lepiej wplywa to na jego wyglad po ciazy. jakie sa Wasze opinie i doswiadczenia? jakie biustonosze nosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciąży nosiłam na poczatku normalne staniki,tylko w wiekszym rozmiarze, a pod koniec sportowe staniki Gatta. Po urodzeniu staniki dla karmiących i też te sportowe.Jesli moge doradzic to lepiej kup sobie stanik w innym kolorze niz biały,bo białe są niepraktyczne.NIektore kobiety juz w czasie ciąży noszą staniki dla karmiących,wiec jak widzisz w tej kwestii jest duza dowolnosc.Wazna zeby tobie bylo wygodnie i nic nie uwieralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja całą ciąze nosiłam normalne staniki i było mi w nich bardzo dobrze.Kiedy karmiłam piersią sprawiłam sobie specilany z odpinaną miseczką dla kobiet karmiących i przeklinam jego do dziś .Bo nie tylko dlatego że do tanich nie nalerzał ale również cały czas miseczka mi się odczepiała a jak by nie było zabawnie to wyglądało jak była wśród ludzi a tu coś mi zwisa pod bluzką -hehehe.I tak naprawde nie zauważyłam żadnej róznicy między normalnym staniiem a dla kobiet karmiących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.
Ja noszę (2 dzieci) sportowy stanik. Taki bez fiszbinów bo faktycznie mogą uciskać. Tylko z materiału. Żadnych odpinanych misek. Taki specjalny do karmienia miałam, ale to porażka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staniki do karmienia z odpinana miseczka maja 2 rodzaje zapięć - takie jakby na haczyk i z zapięciem click-clack.Z pełną odpowiedzialnością polecam te na haczyk,bo te drugie właśnie się odpinają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie ciazy normalny pod koniec sportowy póżniej w czasie karmienia na poczatku głownie sportowyi dla karmiacych a teraz nadal karmie mam zwykły stanik ale miseczka jest dosc miekka bym mogła szybko go odchylic a jak załoze sztywniejszy strasznie mnie gniecie w piers bo niewiadomo jak ja wyjac chyba ze z przodu odpinany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×