Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staniczek bielusi

Jaki biustonosz w okresie ciąży najlepszy?

Polecane posty

Gość staniczek bielusi

Drogie forumowiczki, nie mieszczę się już w swoje dotychczasowe staniki. Proszę powiedzcie mi jakie na okres ciąży są najlepsze, żeby nie podrażniały piersi i jeśli to możliwe - dopomogły w niepowstawaniu rozstępów i obwiśnięciu piersi po porodzie. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek bielusi
proszę.... dzis idę kupić , poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek bielusi
nie wierzę, że nie ma tu doświadczonych w tym temacie kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej dość miękki ale podtrzymujący biust zależy jak zaawansowaną masz ciążę - na koniec i tak będziesz musiała kupić następne bo jak zaczniesz karmić piersi ci sie jeszcze powiększą a gdzie kupujesz? może w sklepie ekspedientka doradzi sensownie co dziewczyny biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyznam że choć chciałabym
to nie potrafię pomóc. Jestem w 9 miesiącu ciąży, ale biust urósł na tyle nieznacznie, że nadal chodzę w moich dotychczasowych stanikach. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek bielusi
dzięki, jestem w 6 miesiącu ciąży, wiem że jeszcze pewnie mi urosną ale w tych się duszę a bez mam obtarcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossinka
Powinnaś wybrać przepuszczający powietrze - bawełniany lub z microfibry, na szerszych ramiączkach (szczególnie przy obfitym biuście) Mi niestyty moje cycuszki zostały w rozmiarze A a jestem w 8mc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossinka
A co do rozstępów - ich nie unikniesz choćbyś stosowała nie wiem jakie specyfiki. Jeżeli masz podatną skórę to nic nie poradzisz, możesz ją jednak uelastyczniać, nawilżać - nawet zwykłą oliwką / ja stosuję w żelu przeciw rozstępom penaten i krem pharmaceris bo oliwka już sie nie chciała wchłaniać/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek bielusi
8 miesiąc! gratuluję! ja jestem w 6, czas leci szybko jak szalony, jeszcze troche bedziemy tulic nasze dzieciatka :) Ty pewnie z Nowym Rokiem, a ja na święta Wielkanocne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossinka
oj leci leci... a ja dopiero zabieram sie za zakupy dla małej.. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek bielusi
to córcia, u mnie syn, jeszcze nic włściwie nie mam , muszę też się brać bo z brzuchem to pewnie ciężko się robi zalupy, powodzenia, "do zobaczenia" mam nadzieje rowniez na innym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakotaka
Witam Ja z 70 B przeszłam juz na 80 D. Jestem w 30tc. Jak narazie zakupiłam trzy staniki w tym rozmiarze. Wczesniej kupiłam 2 i juz sa za małe. Teraz mam Jeden z fiszbinami, jeden taki odpinany do karmienia, jeden miękki z mikrofibry. No i......ten z fiszbinami jest do niczego - 2-3 godz i mnie gniotą te druty strasznie - nie nadaje sie. Następnie ten do karmienia - jest ok z tym ze piersi nie wyglądają ładnie pod ubraniiem jak takie w staniku z fiszbiną- są tak jakby rozjechane na boki. Ten ostatni - najlepszy i najwygodniejszy. Najważniejsze żeby mial szerokie ramiączka ,był wygodny, usztywniony chyba nie wchodzi w rachube bo piersi są wrażliwe i bedzie cisnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek bielusi
dzięki jakotaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ja kupilam sobie takie wygodne w H&M specjalne pod T-shirty. dobrze trzymaja i sa wygodne , i niedrogie.biust urosl mi z 75 c do 80 DD masakra na ropzstepy nic nie pomoglo, smarowalam sie jak jakas maniaczka. cale cycuszki jak przejscie dla pieszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka a
kupuj w miarę jak ci biust rośnie a nie na zapas. U mnie piersi powiekszyły się o jeden rozmiar na początku ciązy i tak już zostało.Po porodzie były nabrzmiałe jak zaczęła sie laktacja ale żeby znowu urpsły np.o rozmiar czy dwa to nie.Po miesiacu karmienia jak się już ustabilizowały godziny karmień tez nic sie nie zmieniło.To była moja 3 ciąża i podobnie było w poprzednich.Jeżeli chodzi o dobry biustonosz to on nie może być za duży ani za mały.Ma być dopasowany i podtrzymujący .Może być seksowny bo niby dlaczego w ciązy musisz wyglądać jak baby z lat 60tych. Ja po trzech ciążach i karmieniach mam nadal fajny biust a nie obwisłe woreczki...a to dlatego że wysłuchałam rad mojej ciotki gorseciarki. Błędem jest kupowanie za dużych staników np. żeby było miejsce na wkładki laktacyjne....Za duży = zwiotczałe mięśnie Ależ sie rozpisałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebilianka_klich
To ja równiez moge polecić bardzo fajny i niedrogi stanik który rewelacyjnie sprawdza sie do noszenia własnie miedzy innymi w czasie ciązy, ale równiez i potem śmiało mozna go nosić http://www.beautybelly.pl/9-biustonosze-ciazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwwiaw
No własnie, najlepeij jest wybrać delikatny dla naszej skóry stanik, który nie bedzie nic podrażniał i dzięki temu będziemy mogły czuć sie swobodnie i komfortowo. Bo wiadomo że juz wtedy piersi sa bardzo delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfekaughfds
ja kupiłam na allegro jedne bawełniany z fiszbinami i jeden utwardzany ten utwardzany przy moim dużym biuście(70E) sprawdza się najlepiej bo trzyma go w ryzach dodatkowo nadaje sie do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalLLalalLla
Dziewczyna juz pewnie urodzila... Spojrzcie na date... Topik sprzed 6 lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnatkowska
Oj jak urodziła , to innym sie przydadzą takie rzeczy. Ja dzieki temu kupiłam sobie własnie stanik z beautybelly i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama00
Dziewczyny prosze poradzcie mi, jestem swiezo upieczona mama, chcialam sie zorientowac jak to jest z biusstonoszami do karmienia, jak je wybierac, poradzcie cos, kolezanka mi pokazywala na stronie Alles takie staniki dla mama, czy ktoras ma? co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkanietakajak
ja bym polecila kilka firm, a korzystalas z Allesa? Maja duzy wybor staników dla mam, zobacz na stronce i daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama00
Dzięki wielkie za rady, na pewno zajrze na stronke allesa, podziele sie z wami opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkanietakajak
Cieszę się ze Ci mogłam pomóc z alles mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cudowny jedyny w swoim rodzaju stanik z Allesa <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia_kinia
Dzięki dziewczyny, znalazłam świetny model MAMA SENSE U . Seksowny i praktyczny !! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosilam tylko sportowe. wszytskie inne byly dla mnie za male/niewydone/draznily mnie. na czas karmienia tez się spr. dopiero teraz wrocilam do normalnej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Alles bije rekordy popularności wśród mam. Są jeszcze jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak zdecydowanie wole yajlee, super się rozciąga, nic nie uciska. Chodzę w nim od miesiąca i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim przyszłym mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×