Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sioc

Jaki fotelik dla niemowlaka ktory jeszcze sam nie siedzi?

Polecane posty

Gość sioc

Jaki fotelik kupić dla ważącego 9,5 kg niemowlaka, który nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć? Polećcie coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta.,
Najlepiej gondola wózka z możliwością montażu na tylnym siedzeniu samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu musi miec wkladke dla noworodkow badz niemowlat. Napewno maxi cosi ma taki bo widzialam i pni w sklepie mi polecila. Ja poczeklam az zacznie pewnie siedziec i wlasnieszukm teraz jakiegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sioc
co? Jaka gondola wózka? Musze kupić fotelik bo w tym nosidełku mi się nie mieści jak ubiorę w kombinezon to nie mogę już dziecka upchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sioc
A jaki masz ten maxi cosi? Możesz jakiegoś linka z allegro wkleić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie kupilam wlasnie w tym tyg zamierzam kupic, ja czekalam az maly zacznie siedziec, bo chce kupic taki do 25 kg bo moj wazy juz 12 kg a ma 8 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sioc
nie siedzi. Z oparciem tak ale bez oparcia to tylko chwilkę a potem leci albo w przód albo w tył. Ma 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
a musisz już kupowac? te pierwsze foteliki są do 13kg - o ile pamiętam...moze akurat mały usiądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sioc
Pierwszy mamy pożyczony, a kobietka co nam pożyczyła ma za 2 tygodnie termin i wypadałoby oddać. A nie będę kupować takiego bo mi się dziecko w nim nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze z 3 tyg i kup juz normalny. przez 3 tyg to sama zobaczysz jak zacznie peniej siedziec. a te pierwsze sa faktycznie do 13 kg. moj jeszcze w takim jezzi a jest diuzo wiekszy niz twoj. poki glowa nie wystaje mozna jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sioc
3 tygodnie nie poczekam. Pasowałoby mi w tym tygodniu już coś kupić a ten zwrócić. Nie wiadomo kiedy ją weźmie i ja zostanę bez fotelika, a muszę mieć bo codziennie jeździmy samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup taki od 0-25
na dluzej starczy i mozesz go wozic w pozycji pol lezacej zeby glowka mu nie leciala one sa regolowabne w 5-6 pozycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta.,
9,5 kg to jaki to wiek ? Nie wiem moja ważyła tyle chyba w 10 miesiącu? A siedzi samodzielnie od 5go miała chicco wózek z dlugą gondolą i fotelikiem z wkładką dla niemowląt woziłam ją w nim od 2miesiąca życia bo ona nigdy nie lubiła leżeć nawet w tej gondoli w której podnosiło sie oparcie. A od 10tego miesiąca ma fotela dla starszych dzieci takiego co się przodem w nim jeźdźi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
szukałam dla Ciebie tego Maxi Cosi, a znaazła takiego kwiatka z wytartym obiciem i za 150zł! jesu http://tablica.pl/oferta/fotelik-samochodowy-maxi-cosi-lodz-IDfVx3.html generalnie szukaj w kategoriach 0-25 kg (lub 0-18kg) - zazwyczaj są to foteliki, które mają stopniowane odchylenie - tak, że je można trochę położyć (wygodne jak dziecko ma spać) i mają wkładkę dla niemowlaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup taki od 0-25
albo od 9-25kg wszystkie sa regolowane i nie wiem, czy tez jest opcja montowania tylem do kierunku jazdy, ale chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta.,
A u dziadków ma fotel dla starszych dzieci który się rozkłada do pozycji prawie leżącej ,ale niestety nie pamiętam marki jak jutro u nich będe to moge sprawdzić,ten fotel to istna rewelka dostałam go od sąsiadki,mała w nim jechała na wakacje 500km i było jej wygodnie. Dobrze ci tutaj niektórzy radzą żebyc nie kupowała fotela dla niemowląt bo się już nie opłaca zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sioc
Patrzę na te 0-25 i widzę że są głównie jakieś Nania. Słyszałyście kiedyś o takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
wpisz maxi cosi i wybierz kategorię wszystkie - pojawi ci się dużo więcej fotelików i róznych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór fotelików samochodowych dla dzieci w różnym wieku i o różnej wadze mają na stronie www.natargu.pl. Foteliki mają certyfikaty bezpieczeństwa, także można bez obaw używać. Myśmy się zdecydowali na taki model jak BSX. Bardzo wygodny model, synek uwielbia w nim jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtasek105
Jeśli chcesz, by polecić Ci coś konkretnego, to proszę bardzo, ja mam fotelik Jane EXO, jest bardzo wygodny a dodatkowo bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Dostałem go w www.jane.pl, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×