Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki fotelik samochodowy

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy bardzo proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego. Córka waży 9 kg. Na rynku jest tyle modeli, że ciężko mi podjąć decyzje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno tylem do kierunku jazdy. My mamy BeSafe i jestem b.zadowolona. Romery też są ok. Maxi Cosi przereklamowane, a graco są awaryjne. Nie kupuj fotelika z osłoną tułowia, bo są niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki bardzo :) jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 baby 0-18 kg montowany przodem i tyłem do kier jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją drogą słyszałam, że nie wolno ustawiać fotelika tyłem do kierunku jazdy bo to niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, gdzie to slyszalas? poczytaj sobie o fotelikach montowanych tylem do kierunku jazdy sa najbezpieczniejsze na rynku autorko tematu, woz swoje dziecko w pierwszym foteliku tak dlugo jak sie da, patrz zeby nie przekroczylo przepisowej ilosci kilogramow (w niektorych 10 w innych 13) i zeby jego glowka nie wystawala poza oparcie fotelika, jesli to zacznie nastepwowac (wzrost dziecka i wzrost wagi dziecka) to DOPIERO wtedy kupujesz nastepny fotelik nie kupujesz drugiego fotelika smaochodowego, tylko dlatego, ze dziecko wazy juz 9 kilo. owszem, mozesz sie zaczac rozgladac i zaczac szukac sprzedawcy ja polecam montowane tylem, BeSafe jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba zalezy akurat od sytuacji :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan spamopwac idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pierwszy jest właśnie do 9 kg dlatego rozglądam się za nowym. A co do montowania fotelika tyłem do kierunku jazdy, słyszałam, że to niebezpieczne zwłaszcza jeśli w samochodzie są poduszki powietrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko tyłem, jak najdluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko tyłem, jak najdluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, jest tak: NIEBEZPIECZNIE: fotelik 0-13 lub większy tyłem do kierunku jazdy na siedzeniu pasażera Z PRZODU przy włączonych poduszkach powietrznych. NAJBEZPIECZNIEJ: fotel tyłem do kierunku jazdy do 18 lub 25 kg z tyłu w samochodzie. Polecam Besafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foteliku tyłem do kierunku jazdy to najbezpieczniejsza opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dla mnie zaskoczenie, ale dobrze wiedzieć. W takim razie będę siedziała z tyłu z Córką i będę ustawiała fotelik tyłem do kierunku jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko foteliki RWF czyli tyłem do kierunku jazdy. najlepiej stosować je do 3-4 roku życia. tu masz przegląd takich fotelików: http://osiemgwiazdek.pl/ osobiście stawiałabym na Maxi Cosi albo BeSafe (dla swojego dziecka na start wybrałam Maxi Cosi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co masz byc z tylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak mam Ją obserwować skoro będzie siedziała tyłem do kierunku jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co obserwować? mój syn jeździ tyłem od urodzenia. przez pierwsze 2 miesiące jeździłam z tyłu. ale nie widze ptrzeby 'obserwowania' go... teraz mały ma 10 mcy, za chwilę będziemy kupować kolejny fotelik. zdecydowaliśmy się na besafe i też tyłem właśnie, ale nie zamierzam z tyłu z nim siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ moja Córa jest bardzo towarzyska i lubi mieć kontakt wzrokowy z ludźmi wokół siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeżdżę z tyłu z córka. Jakby została sama to by ciągle płakała. Nic w tym dziwnego że rodzic chce dotrzymać towarzystwa dziecku w samochodzie, szczególnie gdy jest niespokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jane exo sa fajne i od 9 kg, bezpieczne stabilne ... potem masz tez graco coast - rowniez stabilne i wygodne foteliki ... no i graco nautilus, ktory jest do 36 kg, bardzo wygodny, mieciutki, bezpieczny, wybor nalezy do ciebie, ale te 3 foteliki jak najbardziej moge ci polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko płacze bo jest nauczone ze ktos tam ciagle siedzi. ja pierdziele, nie bylabym w stanie tak umartwiac sie dla wlasnego dziecka :/ wszystko tylko zeby male nie plakalo. chwile poplacze i co mu bedzie? jak zobaczy ze nie reagujesz to przestanie wymuszac bo stwierdzi ze to bez sensu. chowacie małych terrorystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamontuj lusterko albo kurde przenosne dvd skoro musisz corke zabawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zależy Ci na bezpieczeństwie dziecka? Foteliki za taką cene nie nadają się do przewożenia dzieci. Są zrobione z dużo gorszych materiałów, które nie są wytrzymałe i gdy będzie wypadek to fotelik nie będzie chronił Twojego dziecka tylko rozpadnie się na kawałki wyrządzając dziecku jeszcze większą szkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kupię jakiś bezpieczny do 400 zł w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×