Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blaszkamała

Jaki inhalator kupić dla dziecka?

Polecane posty

Gość blaszkamała

Na co zwracać uwagę przy zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Polecam medel Philips - obojętnie jaki model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ultradźwiękowy z tchibo i niestety ale nie nadaje się do większości lekarstw;-( bardziej do solanek;-( najlepsze są tłokowe do ciągłej pracy, aktualnie mamy marki omron i jest oki, przede wszystkim cichy, dla mnie głośność pracy urządzenia jest akurat bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja poszłam do apteki
i kupiłam najzwyklejszy za troszke ponad 100 zł. Prosty i niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam jakiegoś philipsa za coś koło 150 pln i jestem zadowolona. Kiedyś pytałam dziewczyn na forum jak to chyba little.d podała fajny model, ale tego akurat nie było w aptece a był mi potrzebny na już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvcxdcfghjk
ja mam włoski CA-MI model miko kupowałam na allegro za troche ponad 100zl zalezalo mi na takim do pracy ciągłej dlatego nie wybrałam philipsa.Mam blizniaki i praca w trybie 30/30 to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja tez postanowiłam własnei wziąć udział w tym konkursie ;) Moze i mnei sie uda coś wygrac, zwłaszcza ze tez potrzebowaliśmy inhalatora i własnie go kupiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do kiedy mozna wziąć udział w tym konkursie ? Pytam bo sama przyznam ze miałabym też dużą ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko że wywalilyscie kasę w błoto bo ten inhalator jest do doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy inhalator Sanity i jest bardzo użyteczny: trwały i prosty w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze ważne są rodzaje końcówek szybkość podawania lekarstwa ( bardziej niż chalas dzieciaki nie lubią być w jednej ppozycji)... Trzecia rzecz to chalas... Kupując czytaj na allegro parametry.. ja jak bym teraz kupowała to najpierw sugetowalabym się prędkością, potem ilością końcówek a na końcu chalasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Madel. Jeden kupiłam 6 lat temu dla syna i spełnia swoją rolę do dzisiaj. Niedawno kupiłam drugi, też Madel ale gabarytowo mniejszy, dla córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluuutka
Dwa tygodnie temu kupiłam inhalator Sanity smart&easy i nie mogę na niego narzekać. Jest prosty w obsłudze i działa cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od czterech lat mam tego w kształcie pingwinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikka72
Również polecam inhalator simple od sanity. Jest łatwy w obsłudze, trwały i działa bez zarzutu, ale najważniejsze jest to, że dzieci przed nim nie uciekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze przy okazji zakupu inhalatora skorzystacie z takiej bardzo fajnej moim zdaniem promocji. Od 1 września 2015 r. trwa ogólnopolski konkurs inhalatorów firmy Diagnosis. Kupcie w aptece jeden z inhalatorów tej firmy i wygrajcie m. in. tablet Samsung Galaxy Tab S , telefony Samsung Galaxy S5 i inne cenne nagrody! Wiecej info na stronie www.diagnosis.pl/konkurs-inhalatory i w opakowaniach inhalatorów firmy Diagnosis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaMarysia12
jakiś z diagnostic - np ten bobo w kształcie rybki :) Bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julabamb
Na pewno cichy i nie duży, żeby nie przerazić dziecka. :) Te od diagnostic polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12385
MOże któryś od Diagnostic? Niedrogie są, ciche i nieduże. W patece popytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoznań
Ja też jestem za tymi z DIAGNOSIS, bo są dobre i niedrogie. :) Rzeczywiście w lepszych aptekach dostępne i w (raczej) każdym sklepie medycznym, także wystarczy podpytać. My mamy Diagnostic Nano z wymiennymi końcówkami - więc i dla dorosłych bedzie i dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzemamie
To zależy czy dzieciak boi się takiego tradycyjnego, czy nie. Pożycz od kogoś i przetestuj. Jak się bd bał, to kup mu taki np w kształćie pomarańczowej rybki z Diagnosis - niedrogi a dobry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaSuch
Cichy na pewno, żeby się dziecko nie bało. Pod tym względem moge z czystym sumieniem polecić firmę diagnostic, bo solidna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam carelife w ksztalcie krowki wlasnie ona przekonala mojego synka ze inhalatora nie trzeba sie bac ;-) dalam troche ponad 100 zl przez allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajn2
ja kupiłam dla mojego synka w aptce inhalator Diagnostic bo bałam się zamawiać sprzet niewiadomego pochodzenia z internetu. Tak to mam pewność że jest bezpieczy dla zdrowia mojego malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×