Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość erta1

jaki kupic dobry wozek dla dziecka?

Polecane posty

Gość erta1

Co byscie polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja trez jestem zainteresowana
tym tematem.na to zwrocic uwage? jaka firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wózek Jedo Fyn. Jestem bardzo zadowolona. Dla mnie ważne było: -waga -zwrotność -duża gondola -możliwość montowania fotelika na stelażu -możliwość montowania spacerówki przodem i tyłem -pompowane koła -wygląd też był istotny -stabilność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na pierwszy okres najzwyklejszy wozek gleboki. Jak dziecko zacznie siadac, kup wypasiona spacerowke. Wiekszosc mam kupuje wozki \"wszystko w jednym\", a potem dokupuja spacerowke, bo sie okazuje, ze ta spacerowka z pierwszego wozka nie spelnia pewnych wymagan. Ja bym powiedziala, ze wozki z pompowanymi kolami nadaja sie przede wszystkim (ze wzgledu na nierowne drogi i turbulencje podczas jazdy) dla lezacych dzieci- wiec do wozkow glebokich. Kiedy dziecko siedzi, zalezy ci przede wszystkim na zwrotnosci i lekkosci wozka- wiec skretne, male kola. Poniewaz dziecko jeszcze dlugo bedzie siedzialo w spacerowce, chce sie miec w niej jeszzce duzy kosz na zakupy i duperele, funkcje lezenia i pieknie rozkladana bude- taka chroniaca cale dziecko przed deszczem, a nie tylko czobek glowy. Pisze z wlasnego doswiadczenia- mam zarowno taki czolg z duzymi kolami, jak i zwrotna spacerowke. Odkad dziecko siedzi, jezdzimy tylko ta lekka spacerowka, ktora kosztowala grosze. Przeplacony wozek \"wszystko w jednym\" stoi i sie kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja spacerówka w sumie została sprawdzona. Owszem jest cięższa niż parasolka, ale mi zależało na pompowanych kołach, rozkłada się na płasko i ma wielgachny kosz na zakupy. No i jest bardzo zwrotna, na każdej powierzchni. Jedno co się nie przydaje to zakładanie fotelikqa na wózek. Mogłam się bez tego obyć. Ale akurat to są groszowe sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przerobilam juz wiele wozkow z synkiem wozek bebecar sprawdzil sie pod kazdym wzgledem ogromna gondola, duzy kosz na zakupy, wozek b zwrotny, siedzisko jest dosyc wysoko ustawione, ale w moim modelu - rider moglam sobie ustawic wyzej lub nizej stelaz minus to troche wysoka cena jak dla mnie i to ze torbe i folie musialam dokupic oddzielnie , ale warto bylo bo naprawde torba pakowna, szkoda ze takie \"dodatki\" tyle kosztuja teraz mam wozek bebe confort high trek, ale sama spacerowke i tez jestem b zadowlona, co prawda testuje ja poki co w domu bo mala ma 3 mies, ale fajnie sie prowadzi :) minus drogie dodatki :-/ typu, torba, parasolka, folia itp bardzo podoba mi sie jeszcze wozek zwlaszcza spacerowka i\'coo platon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erta1
jejku, ja teraz to mam problem. Najpiere podobal mi sie quini speedy sx czy cos takiego, ale teraz go ogladalam i juz nie tak bardzo. Najlepiej chcialam kupic caly zestaw-wozek, spacerowka, fotelik, ale juz sama nie wiem Kto jeszcze podzieli sie swoja wozkowa wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalalallaall
Pewnie ja tez radze kupic wozek zwykly gleboki a potem super spacerowke.Bedac w ciazy uparlam sie na super wozek gleboki,noi kupilam i wozilam synka w nim do 6 miesiecy.Pozniej te cacko sprzedalam za grosze na allegro i kupilam spacerowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalalallaall
Ten fajny jak kupilam chicco spacerowke i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy na ten
moja siostra sobie wybrała, nie drogi , a wszystko w 1, rodzi w czerwcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela77
Ja posiadam wózek Bebetto Murano to wózek z gondolą spacerówką i fotelikiem samochodowym i jeszcze ma przekładaną rączkę. Najlepsze w nim jest to że ze spacerówki możecie zrobić bujak kołyskę i co się często używa krzesełko-leżaczek. Możecie go zobaczyć na stronie www.bebetto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem przed kupnem wozka.....wczesniej zastanawialam sie nad tym chicco,ktory link widac wyzej.....jest to dobra firma,jednak ten model to najprostrzy tej firmy.....troche wyglada mi na malo stabilny-cienkie rurki..... Zdecydowalam ze kupie wozek polskiej firmy coneco http://www.allegro.pl/item494050285_wozki_coneco_v3_foteliki_z_adapterem_gratisy.html ogladalam ten wozek w sklepie, fajnie sie prowadzi,jest zgrabny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona82
a może chcesz odkupić taki wózek CONECO V3? używana tylko gondola przez 4 miesiące? spacerówka jest nadal zapakowana nawet w worek, a fotelik był używany 3 razy, gdy jechaliśmy z dzieckiem do lekarza (nie mamy swojego samochodu więc dlatego) kolor pistacjowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najprostszy z duzą gondolą
Ja też jestem za kupieniem najprostszego wózka a potem kupienia super wypasionej spacerówki :) Kupiłam wózek na allegro za 399 zł taki niby wielofunkcyjny najprostszy, bardzo ładny zresztą. Pojeździmy nim około roczku i kupimy super spacerówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gondoli chcesz wozić dziecko
do roku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz uparl sie ze wozek dla pierwszego dziecka musi byc nowy,ale dzieki za propozycje :) ps jak sie sprawdzal ten coneco v3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia-po raz 2gi
Wiem co czujecie Dziewczyny jeśli chodzi o wybór wózka, mam to samo choć ja spoziewam sę drugiego dziecka i wybieram wózek po raz drugi.... Powiem na wstępie, że ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czym się kierować przy wyborze wózka.... To co czytałąm o wadze wózka,itp -jest ważne ale zanim kupicie wózek zastanówcie się też na tym jaki tryb życia prowadzicie, co was czeka po narodzinach dziecka tzn. czy będziecie musiały jeździć gdzieś autobusem/tramwajem, czy tylko wychodzicie na spacer w okolicy.... czy musicie wynosić wózek na któreś piętro, czy możecie gdzies zostawić na dole w klatce bloku, wózkowni...albo mieszkacie w domu jednorodzinnym- czyli fajnie :-) to nie ma problemu. Pierwszym wózkim był w moim przypadku X-lande Xa... Nie musiałm używaż autobusu, wychodziłam na spcerki w okolicy-prowadzi się świetnie----niech żyją skrętne koła!!!! poza tym pompomwane!!!mój mały urodził się pod koniec zimy ale jeździłąm po śniegu i nie było problemu.... gondolka sam raz- młody został przesadzony do spacerówy latem, miał 5,5-6 miesięcy...budka super-odpinana, także był przewiew w lecie, rozkładana na płasko. Duży kosz, nawet nie na zakupy choć się zadarzały ale na mnóstwo betów na spacer (kocyki, picie, gazetka do poczytania, parsolka, folia-trzeba być przezornym ;-).... Wózek jest ciężki ale tak jak mówię, nie musiałm go dźwigać, bo zostawiałm w wózkowni a jak jechałam autem to sobie radziła aby go spakować-łatwo się składa! Moje zdani jest takie jesli nie musicie liczyć się z dźwganie wózka -kupić cięższy bo naogół jest solidniejsz i wygodniejszy dla dziecka ... można miec 2 w 1 czyli nap. Jane z 2600 zł... przyglądałam się-fajny wózek-porządny i lekki, no ale cena... nia zabardzo chcę wydawac aż tyle na wózek! Teraz analizuję jakis inny model... mam problem, bo jak wszstko jest ok i mi pasuje (skrętne, pompowane koła...) to z kolei z rączką jest problem. I tu moja rada - przetestujcie koniecznie wózek w sklepie choć byście miały kupić przez net: nap. mi podoba sie także mutsy, ale rączka jest regulowana tylko w jednym poziomie/kierunku, próbowałam naciskać na tylnią oś / podnosić wózek/ jakbym chciała najechac na krawężnik...i starszna lipa :-( przynajmniej dla mnie męczarnia!!! nie chcę się męczyć z wózkiem.... Wiem ż einne osoby nie mają z tym problemu ale mnie to nie pasuje w Mutsy. Jak na razie jestem w trakcie oglądania.....i analizowania! Jeśli nie znajdzie się nic fajnego kupięraz jeszcze X-landera :-) Sorki, za starsznie długi post, ale może komuś pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Mutsy Urban Rider, jest ciężki, ale stabilny, łatwo się składa, ma zwrotną tylną oś. Ja mam zestaw do stelaza: gondolę, spacerówkę i fotelik, wszystkie części ładnie zabudowane, chronią dziecko, nie tylko czubek jego głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guberska
Coneco V3 to najgorszy i najmniej skrętny wózek! Nieudolna i licha podróba X-landera, z kórym nie może się nawet równać w połowie . Tematów o nim na tym forum mnóstwo! I wiele dziewczyn sprzedaje go w cholerę po kilku miesiącach użytkowania (nawet spacerówki nie chcą testować). Zero amortyzacji, twardy ten wózek jak mała trumienka. Spróbuj po sklepie poprowadzić X-lander XA - jedzie jak po maśle, żaden problem podjechać nim na krawężnik, zjechać po kamieniach, błocie, czy prowadzić go po śniegu. No i produkujący go Deltim jest w 100% polską firmą. Coneco, owszem, firma polska, ale handluje produktami pochodzącymi z fabryk nie umiejscowionymi w Polsce, swoich fabryk nie mają. Sami o tym piszą na swojej stronie. Deltim ma solidne produkty, wózki są projektowane i montowane w Polsce, mają świadectwa kwalifikacji i bezpieczeństwa TUV - sprzedają wózki w całej Europie. Moim zdaniem lepiej kupić używanego, niezawodnego X-landera, niż twarde, liche i skrzypiące Coneco (na które bluzga mnóstwo rodziców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężki ten wózek
o ponad połowę lżejsze można spokojnie kupić i równie dobre:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam implasta http://www.allegro.pl/item638242417_implast_wozek_bolder_3_4_parasol_torba_folia_mo.html skrętne,pompowane,duże koła z mozliwością zablokowania,proste składanie,duuuża gondola z regulacją zagłówka,moskitiera,folia przeciwdeszczowa,torba,parasolka,spacerówka rozkłada się na płasko,dwie dudy letnia i zimowa,śpiworek na nogi,możliwość montażu gondoli i spacerówki w obu kierunkach jazdy,możliwość wpięcia fotelika w stelaż,super amortyzowany,dziecko nie podskakuje na wybojach,regulowana rączka i fajna kolorystyka.No i łatwo się go prowadzi ,naprawdę,moja 7 letnia córka radzi sobie zupełnie sama,wózek jest bardzo lekki do prowadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvisia11234
Miałam podobny problem,ale ostatecznie zdecydowalismy si ena maclarena. Kupowałam w amko.com.pl po prostu maja duzy wybór. Nie sztuka zainwestowac w wózek słabej konstrukcji który rozleci sie po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz ze śmierdziuchamiii
a ile ty chcesz dziecko wozić w wózku ?? :) bo moja córa w głeboki jeździła AŻ 6 miesięcy potem kupiłam spacerówke parasolke bo miałam dość dźwigania tamtego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sztuka to sie polansowac
na kafe niby zakupem wózka za pare tysięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×