Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana55

Jaki lek się u Was sprawdził na bolesne ząbkowanie?

Polecane posty

Gość Liliana55

Witam. Jak w temacie. Chodzi głównie o noce. Viburcol niestety nie działa. Syn jak budził się z płaczem tak się budzi nadal. Wychodzą mu dolne dwie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaaaaa
U nas pomógł Viburcol i maści na dziąsełka więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła na chłopa
zel i gryzaczki ale schłodzone w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam.........
mojej córce właśnie idą 2 dolne jedynki (jedna już jest ) , u nas pomaga : gryzak żelowy, dentinox n , masowanie dzionsełek i w sytuacji kryzysowej (jak na razie tylko raz ) ibufen D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana55
Dziękuję za pomoc. O tych granulkach to nie słyszałam. A można je kupić w aptece? Czy tylko w sklepach zielarskich. Używam dentinox i pomaga ale tylko na chwilę. Gryzaki wiadomo w dzień stosuje. Padam już ze zmęczenia po tych nocach nieprzespanych i dlatego będę się chwytać każdego pomysłu. Odpowiadam... ja też jestem za tym aby najpierw działać homeopatycznie a dopiero jak już nic nie pomoże to pomyśleć o lekach. Trzeba to jakoś przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra spacerówka
TYLKO NUROFFEN LB PANADOL, te żele to tylko na 5 sek daja ulgę, a jak dam syrop to całą noc ładnie śpi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana55
Dobra spacerówka masz rację żele to działaja bardzo krótko. Dzisiaj spróbuje coś nowego bo na prawdę już padam ze zmęczenia :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żel dentinox na dziąsła. w krytycznym okresie na noc IBUM ;) i dziecko spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami apteka nie ma tego leku na stanie, ale nigdy nie było problemu ze sprowadzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam problem,moj synek ma 6 miesiecy i teraz bardzo bolesnie przechodzi zabkowanie,co prawda juz akcja zaczela sie jak mial 3 miesiace ale nasza lekarka powiedziala ze to potrfa. Noi teraz sie zaczelo na calego.Wczesniej byl taki czas ze kilka dni bylo bardzo ciezko wiec dostawal czopki paracetamolu i przechodzilo,pozniej sie uspokoilo a teraz znowu.Teraz nasza pani doktor poradzila aby kupic syrop przeciwbolowy,bo jak to ona powiedziala ze to duzy chlop. W aptece doradzili mi kidofen,tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju czy ja moge dawac tak codzienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallaxyy
Amerykański żel, którego już nie uświadczysz w aptekach. To był eksperyment farmaceutyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmammuska
polecam CALGEL kupisz w kazdej aptece, posmarowane w bolesne miejsce pomaga od razu, blyskawicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechP_
ja w krytycznych momentach, szczególnie na noc, dawałam córce milifen przeciwbólowo. przynajmniej spała spokojnie i budziła się co parę minut. oczywiście nie codziennie i z głową można stosować leki, a ząbkowanie i tak trzeba przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary0-wro
Camila to też homeopatia... u nas niestety wogóle sie nie sprawdziło. Nie dość że jest strasznie drogie (opakowanie starsza na 3 dni) to wogóle nie działa. Pomógł na noc IBUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podawałam ibufen w zawiesinie jak mój mały przechodził ząbkowanie, bo nie tylko miał działanie przecibólowe, ale też skutecznie obniżał gorączkę, a niestety też synkowi wtedy dokuczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dawałam ibufen, bo najlepiej łagodził ból i synek po nim mógł spokojnie noc przespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, tylko syropki przeciwgorączkowe/bólowe, u mojej 2 sprawdzały się znakomicie. Panadol/Paracetamol/Ibum/Ibufen a te wszystkie żele i inne wynalazki to czysty marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
U nas podobnie, działał tylko Milifen, ibuprofen w syropku, nawe paracetamol nie dawał rady. Na mniejszy ból camilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko typowe syropki przeciwbólowe, Ibufen, Milifen - żele i camillia to jakaś ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławka

Gorączkę zbijalam paracetamolem no i dawalam viburcol w czopkach. Viburcol to nasz lek numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×