Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki macie piekarnik elektryczny

Polecane posty

Gość gość

Możecie mi coś polecić? Z pół roku temu kupiliśmy piekarnik firmy Samsung i to jest tragedia. Nastawiam temp na 120 a grzeje do 250 stopni. Nie udało mi się upiec żadnego ciasta. Z wierzchu spalone po 15 minutach, w środku mokre. Wzywałam już 2 różnych fachowców i twierdzą, że wszystko ok. Kupiłam termometr do środka. Wczoraj mąż sam nastawił go na 150 stopni, powinien się nagrzać i wyłączyć, a ten radośnie nagrzał do ponad 250 stopni i szarlotkę sz... trafił. W poprzednim miałam diodę, która świeciła się jak grzał, później sama gasła. A w tym porażka. Muszę go wyrzucić i kupić coś znowu nowego. Tylko co kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Indesit i jest dokładnie to samo co u Ciebie. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jeszcze ktoś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam electroluxa i jestem zadowolona. Moze zloz reklamacje jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzywałam prywatnie na swój koszt 2 fachowców i oni twierdzą, że tak działa ten model. Nie ma czegoś co by sygnalizowało, że ma przestać grzać. Grzeje jak oszalały. Skąd wiesz w electroluxie czy grzeje czy nie? Jest jakiś czujnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W electroluxie mam opcje wyswietlania aktualnej temeratury i jak osiagnie ustawiona to wydaje sygnal dzwiekowy. Dlaczego wzywalas na swoj koszt? Przeciez jest na gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę do jednego z większych sprzedawców agd i może mi coś polecą. W tym electroluksie jak nagrzejesz na 150 to trzyma temp czy grzeje dalej? Wczoraj piekłam ryż z jabłkami, nastawiłam na 120, przychodzę po kilkunastu minutach a tam 270 stopni i ryż z wierzchu przypalony w szklanym naczyniu. Jakoś nie pomyślałam o gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kuchenkę indukcyjną z Electroluxa z piekarnikiem elektrycznym i jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamten miałam prosty zwykły piekarnik. A ten piękny ale nieużyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam amicę ciasta wychodzą płaskie, piekarnik się przepala już kilka miesięcy i nadal coś trochę śmierdzi szczególnie przy temp koło 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam elektroluxa, mam go niecale dwa lata i jestem zadowolona. Nie znam jeszcze wszystkich funkcji, tyle tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo z moim poprzednim piekarnikiem. Nic nie dało się upiec. Kurczak po 15 minutach był czarny. Teraz na electro.pl kupiłam najzwyklejszy piekarnik bez żadnego grilla itp i wszystko działa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam amice i jestem bardzo zadowolona a dużo piekę. korzystam też z termoobiegu i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam najzwyklejszą kuchenkę gazową Amicę, i piekarnik jest super. Fakt, śmierdział na początku, ale tylko ze 2 razy. Fajnie piecze ciasta, pięknie rosną. Jedyny 'bajer', na który sobie pozwoliłam, to 60 cm szerokości, zamiast 50 - wchodza bez problemu duże blachy i garnki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat jestem wierna firmie Beko. Całe wyposażenie kuchni mam z tej firmy i żaden ze sprzętów mnie nie zawodzi. Kuchenka super wypieka i mięsa, i ciasta na różnych funkcjach. Polecam Beko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×