Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aqwrt

Jaki mialyscie obwod brzucha pod koniec ciazy ??

Polecane posty

Gość aqwrt

bo ja nawet 100nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ponad
120 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto orzechowe
28tydz i 86cm w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqwrt
ostatnio na ulicy kobieta pytala ktory to miesiac powiedzialam ze 9 a ona ze dala by mi max 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłka plażowa
ja mam prawie 150 cm, ale zawsze byłam przy kości. Ostatnie miesiące ledwo sie ruszam. Mój brat sie smiał ze jak wchodziłam do niego do domu, ze najpierw brzuch, brzuch, brzuch, brzuch i Anka. hehe możecie sie smiac ale mi brzuch bardzo przeszkadza w codziennym życiu, no i uniemozliwia mi intymne relacje z męzem, a od jakiegoś czasu mam pociag jak jakaś nastolatka:) Jak przeżywacie ciaze bo ja strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto orzechowe
ja dużego brzuszka nie mam wszyscy dają max 3 mies albo wogóle go nie zauważają. jestem szczupłej budowy ciała przed ciążą w pasie było 60cm teraz jest 75 brzuszek mam osadzony nisko i w najszerszym miejscu wynosi 86cm :/ mimo tego jest mi strasznie ciężko, wstawanie z łóżka i samo obracanie się z boku na bok to mordęga teraz jeszcze małe zaczeło po żebrach kopać i boli cholernie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis rowne 33 tc
Ja mam teraz juz 112 cm i 14 kg na plusie..., a jeszcze okolo 7 tygodni przede mna...ale co zrobic, najwazniejsze, zeby synus zdrowo rosl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena23
35 tc i 112 cm i 13 kg więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 38 tygodniu obwod brzuszka 112 cm i 23 kg wiecej..ale tym sie bede martwila po ciazy ze tak przytyłam :/ juz nie duzo zostalo w zasadzie na dniach moge urodzic bo wiadomo plus minus 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula1111
ehhh 107 w pasie, 38 tydzien i 18 kg przytylam;(( Najgorsze jest to, ze staralam sie w ciazy (jak nigdy) kontrolowac ile moge pochlonac;( jem salate! i pije wode zamiast innych rzeczi i 18 kg;( prawdopodobnie uniemozliwienie aktywnego trybu zycia, przez brzuszek-balonik spowodowal taka MASE! wogole mam wielki brzuchol:) ALE to co;)) MAM CALE ZYCIE na powrot do swojej wagi;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia_m
Ja mam wielki brzuch... 106 cm... 27tygdzien 11kg na plusie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to_teraz_ja
41 tydzien, 3 dzien ciazy :-o 97cm w pasie, przytyłam 13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to_teraz_ja
hmm, nie wyslalo mojej odpowiedzi. Wiec: 41 tydzien ciazy 3 dzien, w pasie 97cm, przytylam 13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to_teraz_ja
hmm, nie wyslalo mojej odpowiedzi. Wiec: 41 tydzien ciazy 3 dzien, w pasie 97cm, przytylam 13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko rosnący brzuch
brzuch zrobił się widoczny w 32tc. i szybko rósł w dniu porodu miałam 118cm i 9kg na plusie. wszystko poszło w brzuch,skóra się bardzo rozciągnęła i zrobiły się rozstępy bo za szybko rósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mamusiaa
37 tydzień ciąży i obwód brzuszka 99 cm, przytyłam ok 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przed ciążą??
Taaa.. można sobie mówić o obwodach brzucha i porównywać.. tylko co po, skoro nie podajecie wymiarów w pasie przed ciążą? Dziewczyna, która miała przed ciążą w pasie np. 63cm, a w 9 miesiący mająca np. 98, ma "większy brzuch", niż ta, która przed ciążą miała 72, a w 9 miesiącu np. 103... Tak samo, jak wiadomo, że jak ktoś miał przed ciążą 80cm w pasie, to spokojnie 100cm przekroczy w 9 miesiącu..a ta, co 60.. niekoniecznie... bez sensu takie porównanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to_teraz_ja
Obwod w pasie przed ciaza - 55cm (teraz 97cm, wiec roznica ogrrrrroooommmna) :-) ale to tez 42 tydzien ciazy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie no i jak ktos jest w
ysoki to moze miec nawet i 100cm w biodrach i tez brzuch tak sie nie rzuca w oczy. a jakas osoba z wąską męską doopką od razu inaczej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27tc, w pasie 107cm, przed ciąża 65, wzrost 180. Ile on jeszcze bedzie rósł ... Zima idzie a ja juz w żadna kurtkę sie nie mieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35tc w okolicy pepka mam 94cm, przy wzroscie 164cm przytylam 9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
125cm:) przytyłam 18kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 tc. przed ciąża 65 cm. Teraz w okolicy pępka 96 cm. Przytyłam 7 kg. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez porodem miałam prawie 175 cm i 27 kg na plusie. Przed ciążą ważyłam 60 kg a przed porodem 87 kg bez a po porodzie ważyłam 82 kg więc będę musiała się odchudzać prze z męża bo on mnie przekonywał żebym sobie nie żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać że mój obwód przed ciążą wynosił 58 cm a w 9 miesiącu 175 cm przeogromna różnica prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×