Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki najdluzszy okres czasu bylyscie bez pracy albo zostalyscie w domu opiekowac

Polecane posty

Gość gość

sie dzieckiem? Chcialabym zostac do 3r.z z dzieckiem w domu, jednak obawiam sie jak wplynie to na moje cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki masz zawód i sytuację materialną. Jeśli Ci to odpowiada, stać was i nie będziesz miała problemu z odnalezieniem się w pracy po takim czasie to na zdrowie :) Ja wróciłam po 15 miesiącach (macierzyński i trochę wychowawczego) a to i tak było na styk jeśli chodzi o bycie na bieżąco z kwestiami zawodowymi, w trakcie "siedzenia" w domu z dzieckiem doszkalałam się żeby być w miarę w temacie i jakoś dało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata na bezrobociu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam rok na macierzyńskim i nie miałam problemu z znalezieniem nowym roboty. Jak masz dobry zawód i/lub znasz dobrze języki obce to pewnie sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede siedziala jeszcze 1,5 roku a siedzie pol roku. Nie jest mi to w smak. Mecze sie. Ale nie chcemy dawac tak malego dziecka opiekunkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziałam prawie 4 lata, mam dzieci 2 lata różnicy, jak drugie skończyło 1,5 roku, wróciłam do pracy. Akurat się przeprowadziliśmy do innego miasta, pracę znalazłam w zawodzie, ale było mi naprawdę ciężko znow wdrożyć się w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim cv nie widać dziury. byłam 8miesięcy na l4, 5miesięcy macierzyńskiego, 2,5roku wychowawczego-a potem wróciłam do pracy. odeszłam po roku i normalnie mam 10lat ciągłość zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z dzieckiem do 3 r.ż w domu. Uwazam to za najlepszy czas jaki był nam dany i bardzo sie cieszę z tego ze tak zdecydowaliśmy. Nic mnie nie ominęło a praca nie zajac-nie ucieknie. Czas z dzieckiem-bezcenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do 3 r.z. w sensie do konca trzeciego czy jak mial trzecie urodziny to do pracy wrocilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłam jak córka miała 2l10msc. Pracuje od sierpnia. Zastanawiam się nad drugim dzieckiem caaaaly czas. I z mężem zaczniemy jesienią się starać. I dopiero wtedy jak drugie dziecko skończy rok będę miała dylemat co zrobić bo z córką było mnie stać siedzieć konczylam studia pracowalam ale nie zależało mi na tamtej pracy i po macierzyńskim i wychowawczym poszłam do nowej fajnej roboty gdzie pracuje w zawodzie . I teraz tak albo wrócę po ponad roku albo po 2.5 nie będzie gdzie wracać albo mama się zajmie albo żłobek..A żłobka bym nie chciała strsznie. Nie mam i nie miałam nikogo do pomocy nawet w razie choroby córki. Teściowa Stara i skonfliktowana z nami nigdy bym ie poprosiła. Mama cudowna Ale jeszcze pracuje. Nie mówię złośliwie mój mąż woli moja mamę od swojej. No chyba że w robocie się dogadalabym że równo 1.5 roku i wrócę. Ale pamiętam córkę z tego okresu-malutkie dziecko ze smokiem pielucha mało mówiące. A takie 2.5 roku to już duży przedszkolak rozgarniety gadający odpieluchowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam z drugim dzieckiem w domu...10 lat :) Mam duzo starsze dziecko i wiem juz jak szybko one rosna.. Moglam sobie na te "siedzienie " spokojnie pozwolic. W tym czasie przeprowadzilam sie do innego kraju, odswierzylam/zaktualizowalam wyksztalcenie i bez problemu znalazlam prace w zawodzie. Obecenie pracuje na pol etatu, nie chce wiecej i nie musze. Ta " dziura " w moim cv nikogo nie dziwila: wszak wychowywalam dziecko i studiowalam :) Jak syn przejdzie do gimnazjum zaczne pracowac na caly etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie bylo 4 lata (2 -jka dzieci) i szybko sie wdrozylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lat .w domu nue mam szqns i zawodu Ale mam dochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w domu z synem 3 lata :) Jak poszedł do przedszkola publicznego we wrześniu zaczęłam poszukiwania pracy. Udało się znaleźć w grudniu. Czyli w 3 miesiące. Nie żałuję. Czas spędzony z dzieckiem był bezcenny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 miesięcy. Planowałam półtora roku, ale się zwyczajnie dusiłam, brakowało mi podziału na zwykłe dni i weekendy (w domu z dzieckiem każdy dzień wygląda podobnie), rytmu praca-odpoczynek, i po prostu brakowało mi pracy, którą lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez pracy zawodowej pewnie z 2 mc Mamy 3 dzieci i mam tzw. Wolny zawód wiec musze dbać o zlecenia i nie mam czegos takiego jak wolne czy urlop wychowawcZy ale i pracuje elastycznie i mniej niż 8 godzin. Lubię pracę i nie chciałabym nie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×