Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnaa222

jaki polecacie wózek 3 w 1?

Polecane posty

Gość onnaa222

Zastanawiam się nad kupnem wozka chicco trio enjoy,ale wszędzie czytam o nich negatywne opinie więc może znacie jakies inne wózki : spacerówka+gondola+fotelik 0-13 kg?proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Mikado Ox-Ford, tylko ciągle nieprzetestowanego - na razie jestem na etapie werandowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukjyu
a co myślicie o implast bolder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobieżadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnna31
implast bolder- fajny ale dość drogi:(czy możecie napisać jak się go użytkuje (plusy i minusy) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedo bartatina classic :) moze nie ma super odlotowego wygladu ale swietnie nadaje sie na kazdy rodzaj spaceru i po lesie i po plazy i po mega prostych polskich chodnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mamuska
Mamani dla mnie jak na wozek NO NAME cena jest stanowczo za duza w tej samej cenie kupisz mikado czy roana juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotelik bobbiway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to te
wózki 3w1 wyglądają tak okropnie... jeszcze jak gondola ujdzie to spacerówka jest koszmarna:O a stelaz z wpietym fotelikiem to juz wogle tragedia i porazka:O do tego t ceny 2000zł za wózek:O.... za swój dalam nie cały 1000zł i to uwazam stanowczo za drogo ale musialam brac jaki byl bo dzieciaczek juz byl i nie mialam czasu na latanie po sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to te
a te 3kolowe to juz wogle jak taczki:O zreszto wszystki te wózki mają malutkie kółeczka:O ja niewiem gdzie tymi wózkami jezdzic hcyba tylko po alejkach parkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chicco trio enjoy i jestem zadowolona - bardzo łatwo się prowadzi i skręca, ale fakt, dziecko troszkę lata w gondoli jak się idzie po neirównościach szybko i drugi minus - nie ma przekładanej rączki. Poza tym, wózek jest wg mnie bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mikado ox-ford i póki co jestem bardzo zadowolona. Leciutki jest i wygląda na wygodny dla dziecka. Z tym, że testowanie spacerówki jeszcze przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam caly zestaw Boldera 4 z Implastu. Moja kochana corenka wlasnie z niego wyrosla - tzn juz nie chce jezdzic, woli chodzic. Śmiało odsprzedam cały zestaw. Sprawowal sie fantastycznie, ani razu nie narzekalam. Zaden teren nie jest dla niego przeszkoda, poniewaz posiada grube pompowane koła i amortyzatory - maz bil mu poklony jak spacerowalismy plaza nad morzem. 90% tatusiow wozki wtedy niosla pod pacha :D Kolorek bardzo ladny - wogole nie wyplowial od slonca! Czerwony z elementami w kwiaty z odcieniami rozu. Posiadam: stelaz - 4 kola (przod skretny z mozliwoscia zablokowania) gondola z pokryciem na nozki (w srodku materacyk) spacerowka z pokryciem na nozki moskitiera do gondoli i spacerowki folia p/deszczowa do gondoli i spacerowki torba na raczke od wozka z przewijakiem parasolka fotelik samochodowy z odpinaną budka i pokryciem na nozki oraz wkladka dla nowordoka (zeby glowka nie latala za mocno podczas jazdy) adaptery do fotelika umozliwiajace montowanie go na stelazu zdjecia: http://picasaweb.google.com/aniesiaw GG: 2514552 Chetnie odpowiem na wiecej pytan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko JUMPER X
Ja mam Tako Jumper X Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam bardzo
drogi wozek 3 w 1. i zaluje. w gondoli jexdzil 4 mce. w spacerowce pojezdzi jeszcze przez zime, ale juz bym ja z checia wywalila, a w foteliku na stelazu jezdzil 5 mcy i wyrosl. Nastepnym razem nie kupilabym takiego wozka, tylko gondole, a potem porzadna spacerowke. no ale to wiem juz teraz po 8 mcach korzystania z tego kombajnu. Teraz wiem na co zwracac uwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam wozek
3 w 1 i bardzo tego zaluje bo jest bardzo ciezki wiec nie ma mowy zebym go sama wniosla do autobusu a poz tym maly niedlugo z niego wyrosnie . Wizualnie tez jest do kitu , taka wielka krowa z duzymi kolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...
BEBECAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×