Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo*

Jaki Prezent dla 11-letniej dziewczynki na urodziny ?

Polecane posty

Gość Karo*

Proszę o radę co kupić takiej dziewczynce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Trudno kupić prezent takiej młodej damie,bo jest jak piszesz.. z zabawek wyrosła ale dorosła też jeszcze nie jest.. Rodzice też nie wiedzą jeszcze co jej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiczolos
a może lubi "zmierzch" ? bo na to teraz nastoletni boom też a w empikach gadżetów masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężkoooo
A jak już na prawdę nie będziesz miała pomysłu, to kup książkę i już, jest tyle fajnych albumowych książek i się nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Właśnie ciężko :o widzę,że mnie rozumiecie. Laptopa ma już nowego . Zresztą to był by trochę za drogi prezent ;-) To kochana dziewczynka i do tego chrześniaczka, więc chciałabym jej sprawić radość jakimś fajnym prezentem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja skonczyla 10 na wiosne i moge tylko napisac co sama by chciala wiec moze cos pomoge?...:) -na DVD zestaw płyt pt"Bylo sobie zycie" (wszyscy pamietamy chyba ten hit z dziecinstwa ,a w tym wieku fascynacja caialem jest juz ogromna) -jesli lubi czytac polecam cala serie "Rozowe baletki" (historia grupy przyjaciol ,ktorzy zaczynaja nauke w szkole baletowej i ich przygody . -Jesli lubi Hanne to moze jakis notes ,zapisnik jest teraz tego w ciort .W Smyku mozna trafic czasem i jakis ciuch z tąze panna na nim ;) - wszelkie male torebki a'la dorosla panna ( mala na paseczku -byle nie dziecienna .O nie nie ;) ) -jakies kosmetyki dla nastolatki .Takie fajne zestawy sa np w Sephora . Moja mia fioła na punkcie mody wiec prezenty głownie na tym sie opieraja ,ale ciesza tez fajne ksiązki ( np. Seria "Lola" ) powodzenia w wybieraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Olinek dziękuję za podpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poproszę
mam 2 tyg na kupno prezentu dla 11nastolatki buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest popyt na Hannah Montana, może kup jej jakis ciuszek z tej serii? Ja mojej kuzynce (10 l.) kupiłam różowe pościele Hannah Montana i flakonik perfum. Bardzo się cieszyła;] Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pannica
uwielbia MOntane i wszystko co jest z nią związane.A więc możesz kupić pościel,kubeczek ,przybory szkolne modny ciuch.Moja córka to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 lat to niue dziewczynka tylko nastolatka już. I myślę że hannah montana to już wiocha... Kosmetyki i jakieś książki ale takie jakieś fajniejsze o np. Encyklopedia Nastolatki, tam jest o pierwszych miłościach, antykoncpeci itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Ta encyklopedia nastolatki to fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Podniosę może jeszcze ktoś będzie miał fajny pomysł na prezent dla 11-latki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Urodziny tuż tuż a ja nic jeszcze nie kupiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawarozpuszczalna
Przemyśl zakup zestawu do robienia biżuterii Po pierwsze rozwija wyobraźnię, bo możliwości są nieograniczone. Po drugie jeśli czasem usiądziesz z nią i porobisz takie cudeńka to będzie najlepszy prezent. Po trzecie będzie Was obdarowywać dziełami własnej roboty i sprawi jej to przyjemność tu masz link do super szkiełek do tego można kupic bigle i pozostałe niezbędne akcesoria. Sama mam prawie 12 letnią córkę i kupuje jej coś podobnego pod choinkę i wiem że to będzie super trafiony prezent http://www.allegro.pl/item810705496_szklo_weneckie_lampwork_fimo_68szt_wyprzedaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Rolki ma już właśnie, a taki zestaw już kiedyś jej kupiłam, tak bez okazji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuwa
A moze lyzwy, sezon sie dopiero zaczyna :) moja corka bedzie miala za dwa tygodnie 11 lat i tez nie wiem co.... ma wszystko!!! Ale na pewno nie Hannah Montana, to juz przeszlosc, na pewno tez nic rozowego bo to dla malych dziewczynek jej zdaniem :) jak juz cos do ubrania to najlepiej czarne :) aparat cyfrowy jej chyba kupie bo mi ciagle moj zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuwa
A to niby dlaczego, mozna juz calkiem dobry za mala kase dostac. Moj jest drogi i szkoda mi go gdy ona go bierze na wycieczke na przyklad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jednak troche kasy na to pojdzie a ona sie szybko znudzi albo go moze zgubic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuwa
Bedzie mi bardziej szkoda jak moj zgubi bo kosztowal sporo :) a znudzic sie nie znudzi bo przeciez nie uzywa aparatu codziennie tylko jak jest jakas okazja do uwiecznienia na zdjeciach. A poza tym lubi krecic filmiki z jej tancami takze niech bedzie miala swoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
mi się wydaje że wcześniej dziewczyny dobrze radziły jakis zestaw kosmetyków lub perfuma dla takiej małej damy są takie w sklepach specjalnie dla dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×