Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiociaKlocia

jaki prezent dla 3 letniej dziewczynki?

Polecane posty

Gość CiociaKlocia

muszę kupić prezent dla 3 latki, sama nie mam dzieci, więc kompletnie nie wiem co... Proszę o pomoc rodziców 3-letnich dziewczynek, jakieś podpowiedzi, czym się bawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiociaKlocia
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaHola
wszelkiego rodzaju lalki i akcesoria do nich od ciuszkow i spinek do wlosow po kuchenki i garnki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam córeczke, która ma obecnie 5,5 latek, w wieku 3 lat, dostala od tesciów puzle piankowe (takie durze, kolorowe, zrobione z takiej pianki)byl to strzal w 10 . Można z tego robic wiele ciekawych rzeczy a takrze slurzylo jej to i słurzy nadal jako mata do siedzenia przy zabawie. Swietna rzecz polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ciastolina jest na topie, moje trzyletnia córka świetnie sie tym bawi, poza tym takie planszowe gry trefla - moje dziecko ma takie z Kubusiem Puchatkiem, plansza magnetyczna i układanie obrazków z podklejonym magnesem, coś na zasadzie puzzli, takie dzieci bardzo lubią różne \"zręcznościowe\" zabawki, lalki oczywiście też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Cześć!!!!! Może to nie ładnie z mojej strony i nie skromnie ale skoro pytasz to polecam szyje fajniutkie laleczki jak dla takiej dziewczynki to super sprawa. Podaje ci linka do allegro bo tam je wystawiam: allegro:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83901255 a także link do zdjęcia lalki która również jest dostępna w sukience w kratke [URL=http://img73.imageshack.us/my.php?image=pict0883poobciciu5mr.jpg]http://img73.imageshack.us/img73/4184/pict0883poobciciu5mr.th.jpg Serdecznie polecam i zapraszam możemy się dogadać drogą e-mail: joga.23@poczta.fm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiociaKlocia
acha wiem tez, że dziecko uwilkbia Kubusia Puchatka, ale maskotek i plecaczków ma już pełno, więc jakieś inne gadżety z tym związane. Co myślicie o takich stempelkach? lub jakieś zmywalne farbki? chyba raczej dla starszych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ciastoliną bawi się bardzo fajnie, a poza tym ciastolina ma to do siebie, że nawet jak się wetrze w tapicerkę, to wystarczy odczekac aż wyschnie i wykruszyć, u mnie nie ma z tym problemu, dużo gorzej byłoby z plasteliną - za to by Cię pewnie pobłogosławili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kuchenka -toaletka lub coś tańszego np; -akcesoria do malowania(moja mała uwielbia szminki itp) -puzzle(piankowe,drewniane) -zestaw lekarz,majsterkowicz -klocki -kredki,farby,malowanki -książeczki odradzam pluszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiociaKlocia
kwiatku_12---laleczki przypominają mi dobre czasy PRL i lalkę ZUZIĘ z piosenki ...:-) miło mi się kojarzą, niestety nie mam czasu na zakupy przez allegro, procedura przesyłki itp, goni mnie czas. Szkoda, że nie szyjesz Kubusia Puchatka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś naprawdę super
mamuśką :p spóźniłaś się 4 lata z odpowiedzią. mam nadzieję że dzieco z przedszkola odbierasz na czas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh nie zobaczyłam na datę stworzenia topiku :P Zasugerowałam się ostatnim wspisem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KH
Moja córeczka właśnie skończyła 3 latka ale już od kiedy skończyła 2 i pół roku bawi się puzzlami i to nie takimi piankowymi ale zwykłymi małymi, papierowymi. 100 elementów ze swoim ulubionym bohaterem Noddym układa w 40 min. Uważam że jest to fantastyczna zabawka nawet dla tak małego dziecka, nie dosyć że uczy sprawności małe paluszki to ćwiczy spostrzegawczość. Co prawda na początku wymaga poświecenia ze strony rodziców aby pokazać maluszkowi jak to się robi ale warto bo dziecko bardzo się w ciąga w taką zabawę... Naprawdę fantastyczny prezent polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolajllla
ooo mialam ten problem 2 tyg temu. Kupilismy coreczce brata, zestaw grajacy z swinka peppe czy jakos tak ... tzn flet, gwizdek i tamburyno. mala podobno budzi sie w nocy i gra na swoim fiu fiu , jak zagra idzie dalej spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna11
Ja proponuję dla 3 latka jakąś zabawkę interaktywną. Moje dziecko strasznie lubi zwierzątka i za każdym razem na spacerze zaczepia pieski więc kupiłam na Dzień Dziecka interaktywnego pieska :) Interaktywny Piesek Baxter kosztuje ok 170 zł ale ma wiele funkcji i jest jak żywy nawet przynosi piłeczkę... znalazłam sklep gdzie sprzedają tylko zwierzaki http://www.zoobawki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzankowaaa
Mam córkę w tym wieku, niedawno miała urodziny więc postanowiliśmy kupić jej z mężem coś ciekawego, zdecydowaliśmy się na grę edukacyjną Moda i modelki :) Córa była bardzo szczęśliwa, prezent został jak najbardziej miło odebrany. No i co istotne kosztował tylko niecałe 30 zł. Czyli jak widać nie trzeba tracić fortuny, by kupić coś naprawdę ciekawe i kreatywnego dla dziecka. Zestaw kupiła tutaj: http://szkolnis.pl/dla_dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati4
ja nie wiem może pluszaczka no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie uważam również, że na prezenty w rodzaju tablety, czy smartfony jest zdecyodowanie za wcześnie. Dla kilkulatków polecam dostosowane do ich wieku książeczki z obrazkami i klockami, takie z serii BambinoLUK i MiniLUK. Dobrze rozwijają wyobraźnie, dzięki takim prostym i tanim zabawkom dziecko rozwija się i myśli, a nie tylko gra w gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może gitara? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dziewczynki uwielbiają lalki i zazwyczaj mają ich bardzo dużo, warto więc może pomyśleć o jakimś domku dla lalek? :) Lub figurki littlest pet shop, które ostatnio są bardzo popularne wśród dzieci. Zresztą na stronie krolestodzieci.pl masz bardzo duży wybór prezentów dla dzieci w zależności od wieku i upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ jesteś naprawdę super Spoznilam sie 8 lat. Mam nadzieje, ze teraz jestes mniej zlosliwa niz w 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeryMe
A może coś bardziej edukacyjnego ? kinderland24.com.pl/bigjigs-nauka-liczenia-1338.html dla mnie fajna alternatywa dla zwyklych pluszaków i lalek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×