Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiająca sie mama

Jaki prezent dla 4letniej dziewczynki z okazji ŚWIĄT ??

Polecane posty

Gość zastanawiająca sie mama

Czesc, mam problem z kupieniem odpowiedniego prezentu dla 4letniej dziewczynki, siostrzenicy mojego męża. Nie wiem czy kupic lalkę czy moze lepiej grę planszową a moze tzw ciastolinę? Nie za bardzo umiem dobrac prezent dla dziecka w tym wieku. Chcę przeznaczyc na ten cel okolo 50-60 złotych. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegemona
teraz na topie są WITCH popatrz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie mama
Dziękuje za odpowiedz :) patrzyłam na witch, ale zdaje mi się, że to dla nieco straszych dziewczynek, tak 7-9 letnich, a ta mala to 4letni przedszkolak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
ja bym kupiła grę planszową - rozwija wyobraźnie i wiele umiejetnosci psycho-ruchowych, a lalek pewnie troche ma (nie daj Boże nie kupuj Barbie). Grac moze z innymi dziecmi. Witch nie polecam. piszę z perspektywy ciotki wielokrotnej i pedagoga :-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie mama
Ooo super :) Wlasnie :) Dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie mama
Te farbki w kulce też fajne! :) No i cena jednych i drugich farbek mnie satysfakcjonuje jak najbardziej :D Musze sie zastanowic tylko co wybrac. Moze podpytam jeszcze rodziców małej czy nie ma tych rzeczy. Jeszcze ktos cos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze cos takiego
ja lupiłam ostetnio tą laleczkę dal 3 letniej coreczki, jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie mama
Bardzo dziekuję za odpowiedzi :) Ta kołyska z lalą ładna, ale myslalam o czyms bardziej zajmującym :) Dlatego podobają mi sie farbki witrazowe, farbki w kulce i klocki. Paulka, a to te farbki to do wanny są? Ja na aukcji zrozumialam ze do malowania obrazkow na kartkach!! I teraz nie wiem. Ale tam są zdjecia obrazkow wiec chyba dobrze zrozumialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisher price
z serii little people - male zestawy kosztuja okolo 30 paru zlotych, duze kolo 100. no i nie ma problemu, bo mozna potem dokupic kolejna czesc... ladne, trwale, dzieci znajomych lubi generalnie, wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorytet Moralny*
Polecam wibrator, dobry na kazda okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dziewczynki..ale moze kiedys;).. drewniany domek dla lalek z mebelkami i laleczkami..playmobile ma sliczne domki albo farme ze zwierzatkami.. ksiazeczki zawsze sa dobrym prezentem..peiknie ilustrowane..ostatnio wpadla mi w rece ksiazeczka o elfach i wrozkach.. seria litlle people..farmy domki..etc.. wiem ze moze nudna i malo orginalna jestem z domkiem..ale widzialam tyle pieknych z maciupkimi ludzikami..cale rodzinki..to zabawa na kilka ladnych lat i potem domek moze byc ozdoba.. ziwerzaczki interaktywne ..ruszajace sie..wymagajace opikei i karmienia..kotki..malpki ..pieski.. a moze cos zywego ..chomiczek lub swinak morska.? pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi paulka..a propo konika..moze konik na biegunach..super fajna sprawa..mozna udawac ze to jest konik do zabawy w ksiezniczke itp..oglada tv i sie bujac bujac i bujac..jest tyle slicznych:)) dzis widzialam w sklepie bardzo wielkiego konkia ktorego mozna bylo karmic i czesac..sliczne ale strasznie kosztowne..wiec odpada..ale fajnie bylo sie popatrzec.. jest cala masa zabawek..zrob to sam..pileczki jako glowki papierowe cialka i np aniloki albo jak samemu zrobic kukielki..koraliki do robienia naszyjnikow i pierscionkow kolczykow czy klipsow..itp.. gry planszowe tez fajna sprawa..teraz jest tego tyle..ze trzeba tylko wybrac jaka tematyke dziecko lubi ja zawsze lubilam puzzle..albo gre pamieciowke z zwierzakami i laczeniem w pary..nawet proste domino terez jest slicznie zrobione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik na biegunach...
Konik na biegunach fajna sprawa ale po pierwsze kosztowna a po drugie chyba raczej dla mlodszego dziecka. Za to klocki czy farbki - extra pomysl. Ktos tu wczesniej podal linka do takich bardzo nietypowych bo w kulce, nie widzialam takich jeszcze. Witrazowe tez super pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może pościel
moze pościel jakas disneya np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te farbki witrażowe to świetny pomysł. odradzam konia na biegunech, bo to dla mniejszych dzieci. Żywe zwirzeta przy tak małym dziecku nie pociągnęłby długo. Puzzle, ksiązki to równiez dobry wybór, ale trudno utrafic w wiek dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej 4letniej chrześniaczce upatrzyłam taki laptop mówi po polsku,uczy dziecko pisać,czytać ponadto posiada różne gry i muzykę.Bardzo fajna rzecz cena na allegro 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9-letnia Kasia
jeśli twoje dziecko ma 4 latka to lepiej nie kupowac mu farbek kup lepiej takie pisaki kture zmienają kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Zaborowska
Po ferjach świątecznych urodziła mi się Zosia . Proszę pomurzcie mi bo niedługo ma imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Muszelko
Jeśli to jest maleńkie dziecko to ja proponuje gryzaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciuchna
Powiem z perspektywy mojej czteroletniej córki. Uwielbia gry typy Kiki Ricky, spadające małpki, czy Bóbr Billy. Fajne gry angażujące całą rodzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgvwtrytrbvrtb
TEMAT Z 2006 ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mala ma juz nie 4 a 9 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×