Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iza w ciąży

Jaki prezent dla dziecka?

Polecane posty

Proszę się sugerować wiekiem dziecka. Jeśli dziecko jest na tyle duże aby mogło samodzielnie poruszać się na takim pojeździe, to wybrać opcję męża, jeśli jednak dziecko jest zbyt małe to rowerek będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pełne energii nie nadążam jestem za rowerkiem może go trochę uspokoi:) 5 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 5-latek ma samochod na pedaly i bawi sie nim po calych dniach. W lipcu na urodziny planujemy kupic mu jakis pojazd na akumulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereza80
Tylko przedmioty oferujecie. A może jakiś kurs czy zajęcia, które dziecko lubi i będzie mogło rozwijać swoją pasję? Moi synowie od dziadków dostali w prezencie, w sumie to zostali zapisani na zajęcia w http://www.pilkarskieprzedszkole.com.pl/. Dzieci mają tam gry i zabawy ruchowe. Angażuje dzieci do aktywności ruchowej taki prezent, a nie siedzenie godzinami przed tv lub kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze www.jlbaltic.istore.pl Tanie sklep z zabawkami i akcesoriami dla dzieci taniej niz na allegro. Na facebook'u - propozycje na dzien dziecka www.facebook.com/zabawkijlbaltic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.jlbaltic.istore.pl - Tanie zabawki i nie tylko....Prezent na dzien dziecka taniio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent dla dziecka tylko na www.jlbaltic.istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam do tableta kostkę Dice+, chłopcy będą nią grali na tablecie w gry planszowe, takie jak chińczyk, grzybobranie, widziałam, że przy kostce jest kilkanaście fajnych gier. Uważam, że to bardzo fajny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
Gry dla dzieci to świetna sprawa, edukacyjne idealne na prezent na dzień dziecka a programy z serii Akademia Umysłu® JUNIOR ucieszą dzieci w wieku 5 - 9 lat: http://www.akademia-umyslu.com.pl/ ;) Dzięki tym grom dziecko będzie ćwiczyło w przyjemny sposób umiejętność skupienia się na konkretnej rzeczy, myśli czy sytuacji. Gry pomagają także polepszyć pamięć malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kład czy rower to rzeczywiście prezent już dla większego dziecka, szczególnie kład, gdzie tutaj wchodzi w grę również duża odpowiedzialność za bezpieczeństwo - przynajmniej takie jest moje zdanie. U nas prezent na Dzień Dziecka będzie wyglądał inaczej, tzn. Hubert uwielbia układać-burzyć-układać-burzyć klocki i tak w kółko :) Z tego też względu ma troszkę poobcierane i pozdzierane te klocki więc czas na nowy zestaw. Zazwyczaj były to klasyczne, ale teraz stwierdziliśmy, że trzeba kupić coś porządnego i z pomysłem. Przeglądałam mnóstwo stron z zabawkami, aż siedząc na fb trafiłam na konto Cobi. Zobaczyłam, że mają fajną serię klocków Action Town. Pokazałam mężowi i kupiliśmy dwa zestawy z koparką i strażą pożarną. Widzę, że mój mąż już by układał, ale nie, nie, nie, to dla Huberta :D Myślę, że to będzie całkiem niezła wspólna zabawa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puzzle to fajna zabawa, moi chłopcy też mają okres, że chcą je układać. Teraz lubią grać kostką Dice+, takie planszówki na tablecie to fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja bym nie kupiła dziecku quada... Rowerek jest lepszą i bezpieczniejszą opcją :) Ja właśnie szukam prezentu dla przyszłego chrześniaka i mam nie lada problem :) Nigdy nie kupowałam nic dla małego człowieka i nie za bardzo wiem co będzie ok. Myślałam o złotym zestawie z http://www.murrano.pl/prezent-na-chrzciny-cat-210.aspx i pieniążkach. Zabawek ani ubranek wolałabym nie kupować bo nie wiem co mały ma a czego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dzieci mają laptopa to warto jest dokupić do niego kostkę dice+, wtedy gramy nią w gry planszowe. Kupiłam dla synów i dla siostrzeńca i z prezentu są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czekolade nie łaska ? bachorom sie we łbie przewraca potem łaża i gwalca stare babki w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatolka
tak kostka dice jest super, a lapka to polecam kupić na avans.pl oni są na prawde solidni, kupilam tam laptopa i synek go upiscil byl ubezpieczony matryca pekla ale naprawili w ramach ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulicka
lepiej rower nie jestem za kupnem dzieciom kłada ;/ na avans.pl są fajne rowerki, są hulajnogi można wybierac, kład to nieodpowiedzialna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina234
Fajne prezenty dla dziecka można znaleźć na stronie www.dladzieciaczka.pl . Mają tam bardzo fajne ceny i duże promocje. Wiem, bo często tam zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka na pewno najlepszy prezent to zabawki. Ja ostatnio kupiłem świetny helikopter i teraz mamy frajdę z synem ciągle. Zamówiliśmy zabawkę na http://cobi.pl/zabawki/air-hogs/rollercopter,art,7844.html wszystko przyszło ładnie zapakowane i gotowe do użycia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower zdecydowanie będzie lepszym rozwiązaniem. Zdrowszy, ale także przede wszystkim bezpieczniejszy. Dziecko będzie się dużo ruszało a i z rówieśnikami także pojeździ - sama niedawno kupiłam swojemu synkowi rower BMX http://activsport.eu/pol_m_Rowery_BMX-496.html chocia podobnie jak u Ciebie mąż nalegał na coś bardziej zmotoryzowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym a zarazem praktycznym prezentem dla dziecka jest rower. Nie dość, że przysparza zwykle wiele radości to skłania dziecko do ruchu i przebywania na świeżym powietrzu, co w dzisiejszych czasach i erze komputerów może mieć zbawienny wpływ. Sama niedawno kupiłam swojemu dziecku rower w sklepie - http://skuteryniepolomice.pl/, sama odświeżyłam swój i wspólnie spędzamy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×