Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent koleżance co urodziła dziecko?

Polecane posty

Gość gość

Idziemy ją odwiedzić, jaki prezent najlepiej kupić noworodkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej taki kosz prezentowy. Zazwyczaj jest tam jakis krem dla dziecka, chusteczki, mala paczka pampersów, kocyk i jakies dziecięce akcesoria. I to wszystko miesci sie w 100zl, nie drogie, a fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej taki album "pierwszy rok zycia dziecka" czy cos w tym stylu, mi nikt czegos takiego nie kupil i teraz chce kupic album i drukowac zdjecia zeby nie miec zdjec tylko na dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 zl.to nie drogie?? Taki prezent to można kupić gdy siostra urodzi lub bratowa,ale nie koleżanka! Smoczek i jakieś body rozmiar.68-74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pampersy do kazdy sam sobie moze kupic, do szpitala kazdy ma paczke pampersow, ja dostalam z pracy tort z pieluch, fajnie to wygladalo wizualnie ale pieluch w paczce bym nie chciala dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosz prezentowy to badziew, bo nie wiadomo, jakich kosmetyków koleżanka dla dziecka używa. Kupisz jakieś buble, bo za 100 zł kocyka plus kosmetyków dobrych nie uraczysz, tylko jakieś paździerze... Fajne są akcesoria z polarku minky, np. poduszeczki, maskotki itp. Można to włożyć dziecku do łóżka, wózka i będzie miał maluch przytulankę inną niż kolejny oklepany miś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj na prezent kupuje sie jakies wieksze ubranko i zabawke, kosmetykow bym nie kupila, bo nie wiesz jakie dziecku przypasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest to dziewczynka to kup jakąś sukieneczkę rozmiar 68 a jeśli chłopczyk to jakiś dresik w tym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wlasnie minky jest oklepane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoczkow nie kupuj bo ne wiesz jaki. Moze po prostu zapytaj. Zawsze pytam i kupuje to, ck akurat jest potrzebne plus kupuje jakas zabawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś ładne ubranko w rozmiarze co najmniej 62. Sukieneczka, body ze spódniczką lub ze spodenkami, panie w sklepie dziecięcym powinny coś doradzić. Może jakaś zabawka - pluszowy piszczek, szeleścik itp. Fajne oryginalne zabawki są z firmy Mom's care, pewnie zaraz zostanę posądzona o reklamę, ale co tam. Fajny jest kotek, lustereczko, moje dziecko lubi się tym bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu kup coś jej, a nie dziecku? Prezentów dla dziecka dostanie mnóstwo, bo wszyscy kupują coś noworodkowi: ubranka, maskotki, kocyki i grzechotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej paczke prezerwatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku daje sie prezent a nie matce dziecka czy rodzicom dziecka.Na 100% przyda jej sie np. kocyk,body,butelka do mleka czy herbatkę,pampersy,śpioszki czy tez smoczek.Male dziecko potrzebuje wieeeele rzeczy,i nalezy pamiętac tez o tym że to wiele pieniędzy kosztuje,a dziecko rośnie i z miesiąca na miesiąć potrzeby większe.Tak że te rzeczy małe dzieciątko potrzebuje napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz jaka butelka i smoczek. Teraz sa bardzo rozne i mozesz nie trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżance możesz kupić byle co dla dziecka, mi by było szkoda kasy dla dziecka koleżanki,to nie przyjaciółka, nie siostra ani rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dziecko będzie pamietać, że to mama i tata dostali prezent, a nie ono. Ale ok, jeśli uważasz, że dziesiąty kocyk będzie lepszy czy body w nie wiadomo jakim rozmiarze (kupuje się za duże, ale o ile za duże, i jaka będzie pogoda jak dziecko do niego dorośnie? zima w cienkim body z krótkim rękawem brzmi cudownie), to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam dresik, a dla mamy dobre mleczko do ciała z serii dla mam - niech wie, że ona też jest ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka jak mnie odwiedziła kupiła dziecku paczkę pampersów druga koleżanka kupiła fotelik do samochodu za 90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paczka pampersow-zenada, fatalny prezent, a foteli to lepiej samemu dobrac, bo nie wszystkie sa testowane, sa lepsze i gorsze i takiego prezentu tez bym nie chciala i to za 90 zl fotelik-masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś body dla dziecka a dla niej balsam lub masło do ciała :) W 30zl się zmiescisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuje pampersy i ubranko i recznik po kapieli. Ja tez zawsze tak dostawalam pampersy i ubranko. Mi pampersy zawsze sie przydawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J bym była za albumem albo za książka z czytankami dla dzieci. Żadnych kocykow itd. To wszystko się ma, nawet po kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje się pampersy bo tego najwięcej dziecko zużywa.Ale ja dałam chrześniakowi mydełko i 100 zł.a zobaczyłam go poraz pierwszy gdy miał 2,5 miesiąca bo wcześniej rodzice nie życzyli sobie gości bo to był okres zimowy a więc sezon przeziebień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersy są różne jedne bardziej przypasuja inne mniej najlepiej jak mama sama kupi juz sprawdzone dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest napisane że masz coś dać? Możesz nic nie przynieść.Ciotka z wujkiem jak przyszli do nas 2 tygodnie po porodzie zobaczyć małą,to nic nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam kupowanie ubranek - Sama dostałam duzo i co? W większości z nich nie skorzystałam. Dodam, ze firmowe. Powystawialam w przystępnych cenach i sprzedałam tylko kilka, resztę co jedna cwańsza chciała jeszcze taniej albo wysyłkę (za kilkanaście zł) za frajer:/ W dodatku do kilku wysyłek dopłacam po kilka zł, bo polecone bardzo podrożały. Zapytałabym po prostu co kupić. Ja osobiście jestem za praktycznymi - np juz teraz większy rozmiar pieluch, np 2 na pewno sie przydadzą i na pewno zużyje. I wcale by mnie nie uraziło, ze sa w paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielichy mogą uczulić. Ja proponuje albo ręcznik z kapturkiem tylko minimum 100x100 rozmiar bo z mniejszego zaraz wyrośnie albo komplet pościeli tylko to by trzeba było się o rozmiar dopytać. Ubranek dostałam multum i też nie we wszystko zdążyłam ubrać. Zabawki też są spoko bo wiadomo że się na start nie wiadomo ile nie kupuje a tak nowe dochodzą i coś się ma. Pieluszki flanelowe i tetrowe we wzorki też fajna sprawa. Kosmetyki odpadają bo co dziecko to inne preferuje bo może coś uczulić. Kocyki a kocyków nigdy za wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×