Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent na dzień dziecka dla 8 latki, która niczym się nie bawi?

Polecane posty

Gość gość

Ani lalki, ani gry, ani inne zabawki nic jej nie interesuje. Lubi aktywność na dworze, ale ma i rower i trampolinę i hulajnogę i rolki, i skoczka, piłki, łyżwy... nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam samolot z littlest pet shop, moja 9 letnia córka jest przeszczęśliwa z tego zakupu. Nawet tablet poszedł w kąt od czasu jak go dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bawi się takim czymś, zaraz pogubi te zwierzaki. No i nie napisałam, że do 100zł ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dildo. do 100 się zmieścisz, a kto wie może bawić się zacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhuhu, jakie to zabawne, normalnie boki zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książkę jakąś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam pisać: kup jej sztucznego kooootasa ale widzę że ktoś mnie wyprzedził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie kup bo widzę, że jesteś niedoje/bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:49 już mam :D ale nie stosuję, bo z mężem kochamy się co dnia :) tylko że ja mam taki temperament że nawet to nie sprawia, że jestem, jak to ujęłaś, doy*****. sorry więc za żarty. tak szczerze to kup małej książeczkę a najlepiej klocki Duplo, to sie kazdemu dizeciaczkowi podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 latce Duplo, pogrzało Cie? Czy to niedoje/banie ci się na mózg rzuciło i nie umiesz czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro lubi aktywnośc ruchową to może jakiś kupon na coś takiego jak wspinaczka dla dziec****ark linowy itp. teraz mnóstwo jest takich ofert :) ewentualnie bon do sklepu z ciuchami (o ile już lubi) czy do jakiegoś empiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał byc park linowy, nie wiem czemu wymazują słowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym wieku interesowalam sie glownie ksiazkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy w okolicy parku linowego, a nie chcę jej rodzicom problemu robić, bo mają noworodka w domu i nie będą się tłuc do AquaParku czy Parku Linowego... może faktycznie jakąś książkę. Ciuchami jeszcze się nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w domu 8latke i tez bardzo lubi aktywnosc ruchowa, ostatnio na urodziny jej kupilam takie buty heelys sie nazywaja, maja kolka w podszwie, zobacz, moze sa na allegro a co do parku linowego, to w jakich okolicach mieszkacie?moja corka uwielbia park linowy w Julinku, okolice warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej jakaś fajną poduszkę i album o zwierzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolny Śląsk, do najbliższego parku linowego mam 60km i nie będę dawać takiego kłopotliwego prezentu bo jej rodzice nie będą mieli kiedy jechać :( buty super ale niestety baaaaaaardzoooooo przekraczają mój budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabierz ja na basen, potem na lody-spędzisz z nią czas,poczuje się wyjątkowa bo w domu pewnie wszystko kręci się w koło malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o tym, ale nie będzie mnie w kraju w okolicy dnia dziecka :( planowałam coś kupić, zostawić jej mamie i złożyć życzenia na Skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozesz kupic dziecku bilety do kina dla dwoch osob i niech samo postanowi kogo zaprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kino to dla niej nie atrakcją, chodzi chyba na wszystkie bajki :( ciężki przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakąś ładna branzoletke, albo łańcuszek, dziewczynki lubią biżuterie;) Albo delikatne perfumy, dużo jest teraz z licencją z bajkowymi i filmowumi postaciami. Książka tez zawsze jest dobrym prezentem, plus jakieś słodycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs tańca, basen ( pójdzie z mama a tata zostanie z maluchem ), rolki - sa teraz w lidlu, mikrofon, ebooki, płyty CD, zestawy kreatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma basen w szkole, to dla niej nic specjalnego. Rolki ma, pisałam już, a zestawy kreatywne po tygodniu wylądują w koszu bo pogubi elementy. Na kurs tańca nie będzie miał jej kto wozić (nie mieszka w mieście), a poza tym to raczej przekracza mój budżet. Płyt CD nie słucha, a jak mam kupić e-booka to wolę normalną książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakis wypasiony latawiec? nie wiem czy robia takie rzeczy ale tak pomyslalam jak mala lubi na dworze siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Billet do teatru, jak nie ma kto jej zawiezc to t'y mozesz z chrzesnica isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytasz cały temat? Nie mogę bo nie będzie mnie w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O latawiec to ciekawy pomysł, mogła by też na wakacje co zabrać. Pomyślę nad tym i popatrze w Internecie co mają :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×