Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent na dzień matki?

Polecane posty

Gość gość

Wpadł mi pomysł żeby upiec tort mamie, lubi słodycze. Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może coś poradzicie? Myślałam tez o karnecie na masaze (mama ma problemy z kręgosłupem ). Nie mam pojęcia. .. mama ma 46 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie na dzień matki to tylko kwiatek i ew coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bukiet kwiatow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie pomysł na tort jest świetny! Znalazłam w necie artykuł z przepisami na Dzień Matki (tutaj masz link: http://supermamy.limango.pl/przepisy-na-dzien-mamy/ ). Sama też zastanawiam się nad przygotowaniem takiego owocowego tortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób torcik z mascarpone,na spodzie z pokruszonych herbatnikow i np z malinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anathemaa
A myślałeś może o biżuterii albo o zegarku? Jak chcesz to rzuć okiem na http://kuck.pl/ tu masz zarówno biżuterię jak i zegarki dobrych marek tj. dkny cluse czy m.korsa :) a cenowo naprawdę się opłaca bo sporo mają promocji na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest po 70-tce. W biżuterię ją obkupiłam wcześniej na różne okazje. W tym roku kupuje jej torebkę, wodę toaletową w zestawie z żelem do mycia, będzie też ogromny bukiet kwiatów (podobają mi się w koszykach) i być może kupię ciasto ale nie powinnam bo mama nie może jeść takich żeby (wiem, że jak nie przyniosę nic słodkiego to będzie trochę zawiedziona, bo niestety bardzo lubi). Na różne okazje kupuję jej zazwyczaj biżuterię i kosmetyki. okazałe kwiaty jako dodatek do "fantów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama ma świeżo wyremontowaną kuchnię, więc z rodzeństwem kupiliśmy jej gofrownicę profi w czarnym kolorze, żeby pasowała do nowego wnętrza. Sprzęty kuchenne zawsze się przydają, zwłaszcza, gdy ktoś lubi przyjmować gości, jak nasza mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż temat o prezencie dla matki a od razu zaroi sie od spamów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mojej dobry krem z mikrocząsteczkami złota nano one. Sama bardzo się cieszę, kiedy dostaję kosmetyki, więc myślę, że i mamusi się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w rossmanie do konca miesiąca jest fajna promocja 2+2 kosmetyki gratis moze cos mamie wybierzesz z luksusowych kosmetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej mamie dam bukiet kwiatów, czekoladę i 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam serce z grawerem w sklejce na https://www.facebook.com/BURNEwooD/ i jestem pewna, że przypadnie mojej mamie do gustu, jeśli macie jakieś pomysły na oryginalny prezent na pewno pomogą wam go zaprojektować i wykonają :))) To tak na przyszłość bo raczej przesyłka nie zdąży już dojść na czas. Ale na dzień ojca może się wyrobicie. O prezentach trzeba myśleć z wyprzedzeniem jeśli chcecie aby były niepowtarzalne taka rada na przyszłość :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te natrętne reklamy są żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tort to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Też bym upiekła gdybym umiała. Ja na w piątek swoją mamę zabieram do tunelu aerodynamicznego u nas w wielkopolsce. Dokupie do tego jeszcze kolczyki i myślę, że wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj namiary na tunel! Kupie na dzień ojca mojemu mężowi od dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam szal z naturalnego jedwabiu, recznie malowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViolkaFiolka
Ja dzisiaj od córek dostałam .... ROLKI! hahhaha. Nie wpadłabym na to, że kupią mi rolki od Spokey :D nie powiem, jakiś czas temu wspominałam, że mogłybyśmy razem uprawiać jakiś psort, ale nie wiedziałam, że wezmą to na serio! :D a tu taka niespodzianka, ale się ciesze, a rolki sa mega fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻanetkaLepa
a może jakiś zabieg albo masaż albo wizyta u manicurzystki? ja np. swojej właśnie taki prezent dzisiaj robię po pracy. jadę po nią, a później do madame art na żelowe paznokcie, bo tam akurat robią najlepsze w całym poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Dzień Matki powinniście przede wszystkim spędzić wspólnie. Myślę, że taki dzień to też idealna okazja, żeby dać okazję mamie odpocząć od kuchni, dlatego własnoręcznie zrobiony tort to naprawdę super pomysł. Osobiście jestem zwolenniczką ciekawych i oryginalnych niespodzianek, dlatego myślę, że zabranie jej na taki magiczny pokaz https://pokazy-iluzji.pl z pewnością zapadnie jej na długo w pamięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku trochę zaszalałam na dzień matki i kupiłam jej wakacje. Wyszło to trochę więcej niż się spodziewałam, ale udało mi się dostać pożyczkę w Feniko na szybko przed kupowaniem biletów i wszystko wyszło znakomicie. Zanim mama wybierze się na wymarzone wakacje, ja już będę miał spłacone. Udało mi się spełnić jej małe marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiet dojrzalszych szukających lepszych gatunkowo kosmetyków mogę Christian Laurent polecić. Luksusowa seria, zwłaszcza mam wypróbowany krem przeciwzmarszczkowy dla pań 55 plus i działa rewelacyjnie, zwłaszcza że też setek tysięcy złotych za niego nie trzeba zapłacić tak jak za konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, na TXM jest wiele fajnych rzeczy, które doskonale własnie nadają sie na prezent. Ja bardzo czesto tam robie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karnet na masaże będzie dobrą opcją skoro wiesz, że skorzysta ;) A do tego proponuję perfumy np. z galeriazapachow.pl, bo są naprawdę dobre i w dobrej cenie, i kwiaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupitta
Ja lubię mamę zabierać w fajne miejsca, wiem że taki prezent dużo bardziej jej się spodoba :) w tym roku zarezerwowałam nam stolik w jej ulubionej restauracji w Warszawie - Akademii. Elegancka kolacja, dobre wino i elegancka atmosfera , na pewno jej się spodoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej kupilam juz zegarek, mam nadzieję, że jej się spodoba, przyszedł zapakowany w paczkę z różnymi prezentami dodatkowo ;) z miugo, polska marka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×