Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja.....................

Jaki prezent pod choinkę dla 11-latki?

Polecane posty

Gość Alicja.....................

Ona nie chce ubrań. Co jest teraz na topie? Może macie córki w tym wieku i podpowiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 1986
littlest pet shop na topie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.....................
ale ten pet shop to nie za dziecinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zwierzaki to dla maluchów:) jedenastolatka to już pannica ze swoimi zainteresowaniami. ciężko wybrać coś dla dziewczynki, której się nie zna. Takie rzeczy "przejściowe" się często sprawdzają- dziecinne wzory na dorosłych rzeczach. Torebki, biżuteria, kosmetyki. Dla manualnych- zestawy do tworzenia biżuterii albo inne plastyczne. Dobre też są książki,, puzzle i gry- ale dziecko musi to lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale aparat to już prezent z wyższej półki. idąc tą drogą- wszelkie mp3,4- jak dziecko nie ma. i te gry co nie pamiętam ich nazwy-cała szkoła w to "pyka" na przerwach. tylko że to drogie gadżety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie bon upominkowy do jakiegoś sklepu- to pójście na łatwiznę ale zawsze lepsze niż nietrafiony prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chrześnica chciała puzzle ,mi wydają się trochę dziecinne są to kuliste puzzle z motywem rybek ale cóż ,ale na urodziny jej kupiłam bolerko sweterek ,kolorowe opaski na włosy i fajny kalendarz książkowy na 2012 rok ,po za tymi puzzlami pod choinkę kupiłam torbę pumy dużą na ramię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do książek to słyszałam że wśród młodzieży w tej gr wiekowej moda jest na zmierzch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZU i PKB
alicja :D wlasnie zalozylam podobny topik, jeszcze zanim zobaczylam twoj dodatkowo ma jeszcze 14 latke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZU i PKB
*mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja 11 letnia córka chciałaby
gry planszowe: pictureka, monoply nowa wersja pełną wersję gry minecraft air hogs wave - takie ufo latające - niby dla chłopaków tablicę szpilkową (takie cudko w którym odbija się kształty) jakąś fajną książkę dla młodzieży - polecam Wilken albo serię "jutro i ewentualnie na samym końcu jakieś ciuchy, kosmetyki, czy kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego co pamiętam
Moja 11latka dostanie książki "Ala Makota" (na Zmierzch ma czas), zestaw do robienia kolczyków- tylko nie pakę koralików, a taki zestaw z ozdobami, drucikami i obcęgami, zestaw kreatywny Top Model- Ubierz Modelkę (swietna rzecz, wspominając jak wygladały lalki-ubieranki 20-30 lat temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka juz nastolatki
To ja Ci autorko powiem że mam podobny problem,ale z innego powodu. moja córeczka powiedziała,że nie chce prezentu na swieta,żeby za te pieniądze zrobić paczkę dla jej koleżanki z klasy bo niedawno umarł jej tata. poryczałam się. oczywiście rozmawiałam z mama tamtej dziewczynki-chętnie przyjmie od nas pomoc,więc z grupa znajomych zorganizowaliśmy się i sporo w sumie tego wyszło. trochę rzeczy,trochę kasy-będzie fajna paczka. ale z mężem chcielibyśmy coś dać córce tylko w takiej sytuacji sama nie wiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.....................
dobrze wychowałaś córkę :) Nie jest obojętna na cudzą krzywdę. Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama111
Kosmetyki dla młodych dam;) np:Hanna Montana,Winx(są tam np :perfumy,błyszczyk,lusterko,żel z brokatem do ozdabiania skóry,spray do włosów ułatw.rozczesywanie ,),jakieś modne wypasione gadżety-opaski do włosów,fajne getry-ocieplacze(z puszkiem,pomponami,futerkowe),komplet słodkiej bielizny z koszulką-staniczkiem,bajerna torebka(np:z Monster High ),nauszniki+rękawiczki bez palców,barbie pamiętnik na hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka juz nastolatki
Corka jest raczej trudna,bo bardzo uparta. ostatnio zaczęła czesciej się przytulac,jak mąż wrócił podminowany z pracy,to przyszła i powiedziala nie martw się tato i tak cię kocham. nie wiedzieliśmy co jej się stalo,potem okazało się że tej koleżance zmarł tata. wcześniej myśleliśmy żeby jej kupic taki zestaw kreatywny do robienia biżuteri- taki dla nastolatek właśnie-pudełko z milionem sznurkow, korali i innych drobiazgów. może Twojej córce coś takiego może pasować? na urodziny corce kupiliśmy taka tablice ze szpilkami,znaczy to jest takie na magnesy i można z tych niby szpilek układać obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka juz nastolatki
my jeszcze się wcześniej zastanawialismy nad gra twister. nad mata muzyczną też myśleliśmy,albo nad zestawem do mini karaoke, bo corka ma dużo koleżanek które do nas często przychodzą i roznoszą cały dom:) teraz myślę że chyba wyślemy ją latem na obóz pływacki, bo w zeszlym roku jej nie puścilismy bo uważaliśmy,że za mała jest jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka4842
a może jakiś zestaw ślicznych szklaneczek,fajny koc,lornetka-zawsze sie przyda,komplecik do deserow-jak zaprosi koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.....................
To nie moja córka tylko od kuzynki. Swojej to chyba wiedziałabym co kupić, tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.....................
a tem zestaw mini karaoke to jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka juz nastolatki
Przepraszam,że dopiero teraz...:) to jest takie pudełko z płytami dvd i mikrofonem. oglądaliśmy to w smyku- cena ok. 60 zł. było kilka rodzajów. tak przeglądałam wieczorem rzeczy córki żeby coś podpowiedziec. więc może być coś z gier paszowych typu monopoli, scrable, a takze taki zestaw kilka w jednym- plansza, kostki, pionki, figurki. można grać w chinczka, warcaby. ma tez takie statki magnetyczne-kiedys gralo sie za pomoca kartki:) moja corka raczej nie maluje się jeszcze i uważam że 11 lat to jeszcze ma czas i nie wiem czy byłabym zadowolona gdyby ktoś jej kupił kosmetyki do makijażu. ale są np. takie zestawy woda toaletowa,szampon i plyn do kąpieli. ale to też trzeba znac gust,żeby zapach pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.....................
Dzięki za pomoc. :) Interesuje mnie ten zestaw do robienia kolczyków. gdzie można coś takiego kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka juz nastolatki
W Smyku. Cena w zależności od wielkości zestawu od dwudziestu paru złotych do prawie dwustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×