Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemco

Jaki prezent ślubny dla bogatych znajomych?

Polecane posty

Gość niewiemco

Pisze tu, bo przebywa tu dużo miłych kobiet, więc pomyślałam, że może któraś mi doradzi. Niedługo ide na wesele do dobrych znajomych (którzy maja kupę kasy i im trochę woda sodowa do głowy uderzyła), i mam dylemat co im dac w prezencie. Chciałam dać pieniądze (600zl) ale mąż uważa, że pewnie nas obgadają, że tak mało daliśmy, więc pozostaje prezent, a ja nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
ja bym zapytala wprost - czego oczekuja od gosci weselnych? z czego byliby zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takich co im
woda sodowa do głów uderzyła i za 600 zl to by obgadali - to poprostu bym nie poszła, tylko telegram i kwiaty wysłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm....
600 zł dla znajomych to nie jest mało. nie każdy ma forsy jak lodu, chyba powinni to wiedzieć i docenić to co im dacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty sie przejmujesz co
pomysla jesli sa tacy, ze im woda sodowa uderza do glowy? daj ile mozesz i koniec, jeszcze bedziesz sobie problemy stwarzac. wesele to ma byc zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro mają wszystko
to kup im złotą trzepaczkę do szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 600zł masakra
każdy daje tyle pieniędzy na ile ich stać ja nigdy nie dawałam wiecej niż 200 zł plus do tego drobny upominek i jakies kwiatki. Głupota jest zeby dawac 600 zł w koperte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakis dobry alkohol? zamiast dawac te 600zl to za 300 kupicie swietna butle a reszte mozecie dac w koperte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepei alkoholowym sa przerozne warianty, mozna wybrac piekna ozdobna butle 10l choc nie kosztuje malo ale na pewno bedzie lepiej niz w koperte ta kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my kupilismy ramke elektronicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryciek
Ja zawsze dję w kopertce 2 tysie. Zwykle nikt nie narzeka. Ostatecznie będziecie na weselu, które też będzie droższe niż standard, więc nie wypada dać mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka a
my na slub od siostry meza nic nie dostalismy choc ona jest kierowniczka jednego z hoteli i zarabia 9tys/mies;). od reszty po 200zl. uwazam ze znajomym nie musisz dawac jakis drogich wyszyskowanych prezentow, predzej rodzinie a nie kolezance ktora i tak ma jej pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank_aa
myślę że dobre wino na pewno docenią, a będzie to bardzo uniwersalny prezent, jak są bogaci to pewnie z materialnych rzeczy będzie ciężko trafić czego nie mają - mogę Wam polecić fajny sklep z dobrymi winami http://www.winoiprzyjaciele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze naczynia philipiak? podpytaj ich czego im brakuje i co by chcieli dostac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka (bogata) dostała fajny prezent - trzysta kuponów loterii - zdrapki. dużych sum tam co prawda nie było, ale ile było frajdy przy zdrapywaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko co wg ciebie znaczy "bogatych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie roshenthal widziałam różne drogie i fajne rzeczy do domu np. wazony z reprodukcjami Salvadora Dali, filiżanki, obrazy na porcelanie, patery. Rzeczy świetne jakościowo i w dobrym guście. Jeśli znajomi, poza kasą, mają dobry gust i lubią takie rzeczy to na pewno coś tam znajdziesz fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi wpadli na pomysł, żeby zrobić liste potrzebnych rzeczy do domu. Zrobili to firmię Duka, która sprzedaje akcesoria kuchenne. Razem z mężem zamówiliśmy im kilka pozycji ;) Wielkie udogodnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszowe
Mam pytanie. Moi znajomi założyli sobie listę prezentów ślubnych i jest na niej bardzo dużo pozycji. Ja wybrałem tą http://www.whitedreams.pl/tarcza-elektroniczna-carromco-scara-701 i zastanawiam się czy to wystarczy? Idę razem z dziewczyną, nie wiem czy nie powinniśmy dokupić czegoś jeszcze? Jak uważacie? O to, że prezent będzie nietrafiony się nie obawiam, bo znajomi sami go sobie na liście umieścili, tylko nie wiem po prostu czy taki prezent wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusi
Miałam dokładnie ten sam problem. Bogaci znajomi, ślub i wesle na najwyższym poziomie, a nasz budżet to było 500 zł. Mój mąż tak samo jak Twój mówił, żeby nie dawać koperty bo obgadają, że za mało itp. W końcu kupiliśmy porcelanę Villa Italia. Wyczytałam w internecie, że to najlepsza porcelana na rynku. Taki zestaw: http://www.serwisobiadowy.pl/jadalnia/porcelana-stolowa1/porcelana-villa-italia/bari/villa-italia-bari-serwis-do-herbaty-dla-6-osob-es619h Bardzo się spodobał. Prosty i elegancki, nie w babcinym stylu. Jak będę szła znowu na jakiś ślub to chyba kupię to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×