Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciocccia

Jaki rower dla 5 latka ???

Polecane posty

Gość Ciocccia

Pomóżcie :-) Jaka wielkość jakie koła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocccia
Podnoszę doradźcie coś :-) Jakie koła 12stki 14stki czy 16 stki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertzuio
Nie klikajcie na tego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie to 16 cali jest dla dzieci o wzroście 100-120cm, 20 cali dla dzieci o wzroście 120-140cm mój Syn ma ubranka na 116/122 i na rowerek 20 calowy jeszcze mu brakuje ciut ciut, na wiosne powinno byc ok, zaś rowerek 16 mamy z decathlonu i ja mam wrażenie ze jest juz na niego przymały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocccia
Chłopiec w marcu skończy 6 lat,ubrania ma częściowo na 116 a częściowo na 122.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdmxiudnfcxmzun
moja córka ma 116 i jeździ na 16"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja corce kupilam
pierwszy rower z kolami 16. Miala 6 lat. Sredniego wzrostu - ani mala, ani duza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocccia
Czyli 16-stki będą na styk ? Polecicie jakiś konkretny rowerek? Jakiej firmy kupić ? Jakie mają Wasze dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wzięla 14
No to weź 16. Moja córeczka jest drobniutka ma dopiero 100 cm wzrostu więc 16 są dla niej za duże. 14 idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wzięla 14
A i moja córcia jeździ bez bocznych kółeczek więc musi mieć mniejszy rowerek by w razie czego móc się podeprzeć nóżką. Dlatego ja jej kupię jeszcze 14. Na razie ma ten z najmniejszymi kółkami ale on już na nią ciut za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wzięla 14 - Moja tez jest drobna, ma 100 cm i jezdzac na 16" nie ma problemu, zeby sie podeprzec nozka. Moze przejdzcie sie do sklepu i przymierzcie sie do rowerkow mniejszych i wiekszych. My mamy w piwnicy jeszcze rowerek z kolami 14" i corka moglaby w sumie na nim jezdzic, ale niedlugo zrobi sie przymalawy. Nie chce nawet jezdzic na takim malym. Woli wiekszy, ktory w sumie kupilismy na wyrost na przyszly rok. A wsiadla na niego tylko dla przymiarki i juz nie chce go zamienic na ten mniejszy. Dla 6 -latka stanowczo wiekszy rowerek. Moze byc 20".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha28
Moja córka ma 5,5 lat i ma rowerek na 16" kołach teraz chcemy zmienić na 20" bo ten na 16" jest już mały na wzrost 124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka wlasnie skonczyla 5 lat i kupujemy jej rower pod choinke . 18 cali bo 16 to by byl na rok a 18 dluzej posluzy a 20 napewno za duzo wiec 18 cali jest wsam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jezdza wasze dzieci bez bocznych kolek? Moja 5-latka nie chce, bo sie boi. probowalismy ja uczyc, ale jest ryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kup 20 cali bo 16 to za malo wiem bo moja corka ma 6lat i ma 16 kola i przedewszystkim typu skladak bo te gorskie to ciezko dziecku noge przelozyc przez rame chyba ze juz jakis czas sam bez kulek jezdzi ale tzw skladaki nalepiej sie spraw dzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja nauczyla sie pol roku temu czyli miala 5,5 roku sama chciala jak twoja bedzie gotowa to sie uprze ze musi i bedzie na sile próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupujemy synowi na 5-te urodziny 18" BMX , bo 16" to tylko na jeden sezon chyba by starczyła, a 20" już się duża wydaje; syn ma 113cm i od roku jeździ bez bocznych kółek, jeździł też na rowerku biegowym, to chyba da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotes
mój synek ma prawie 5 lat - 115 wzrost- kupiliśmy giant 20 ale jest za duży, potrafi na nim jeździć ale boi się zsiadania, bo nie ma gruntu pod nogami :) więc cała impreza do niczego. Teraz kupiliśmy bmx 18 i myślę, że będzie ok ale syn ma opory bo ma złe doświadczenia z 20.... lepiej nie kupować na wyrost, bo dziecko zagubi pewność na rowerku, choć dla syna rower to były drugie nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka009
Przy rowerze dla dziecka trzeba pamiętać , że to pierwszy rower kształtuje w dziecku odpowiednie nawyki i powinien zapewnić mu jak największy komfort. Ja swojemu maluszkowi kupiłam na http://www.rowerzysta.pl/dzieciece.html . Nauka troszkę trwała ale już jeździ sam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuns
16 mysle ze beda dobre :) moj 1,5 roczniak ma 12 4 latek ma 16 i swietnie sobie radzi, na avans.pl kupowalam mu rowerek tam mozna sie poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałbym rower dla takiego dziecka z tej serii - http://skuteryniepolomice.pl/junior rozmiary kół nie mają aż tak istotnego znaczenia moim zdaniem co reszta części i waga samego sprzętu. Dla dziecka to będzie istotniejszą kwestią. Poza tym wszystko też zależy od tego jaką kwotą do wydania dysponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki ma wzrost , ale jakos 16-20 cali :) Pooglądaj sobie na http://www.bikershop.pl/ mają fajne rowery. Ja tam synkowi kupowałam własnie 20 cali i długo jeżdził na nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 4 latka jezdzi na 16. Mysle ze w nastepne wakacje kupimy jej 18. Nauczyla sie jezdzic bez bocznych kolek jak miala 3 lata i 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×