Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie

Jaki sok dla dziecka 1,8 m-cy??

Polecane posty

Gość poradźcie

Mam syna 1,8 m-cy cały czas pije soczki np. gerbera czy te inne dla dzieci, czy juz powinnam (czy juz można) przestawić go na inne soki. Powiem szczerze, że te soczki są po prostu drogie, a on jest chyba już dość duży. Może ktoś coś napisze na ten temat?? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała ma..
3 lata i jeszcze pije te soczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rozumiec ze dwa lata ja daje kubusie,pysie (rozcienczam z wodą) herbatki rozpuszczalne soczki które w lecie robiła mi tesciowa normalna herbatke pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki
sorki miała byc rok i 8 m-cy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale..
takie soki z kartonika dla dorosłych też można już dawać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz podawać herbatki(nie pamiętam firmy),ale chodzi mi o te które podajemy dziecku gdy ma kolke.Granulowane w dużej puszce.ą one nie drogie,mają różne smaki i starczają na długo.Zalewasz tylko gotowaną wodą.Kubusie,pysie itp są też dobre.Soki z kartonu,ale bez konsrewantów.Jest dosyć duży wybór,ale takiego soku długo nie przechowasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozi
mój maluszek jest w tym samym wieku, dokładnie 1 i 8 mies. kończy 28 listopada, czy ten twój też tak rozrabia?? do picia daję mu kubusia rozcieńczonego wodą - trochę wody, ponad to robię do dzbanka normalne herbatki owocowe, (mój mały pije na okrągło), staram się raczej unikać czarnej herbaty, gdyż jest pobudzająca - a on jest wystarczająco pobudzony; unikam również tych rozpuszczalnych - niedość, że są drogie to chyba niezdrowe. dodatkowo od czasu do czasu mieszam 2 torebki herbaty owocowej np. malinowej i 2 torebki melisy (ma działanie uspokajające), potem lepiej i spokojniej śpi i zachowuje się- sama też to piję, jak tylko moja cierpliwość topnieje - polecam sprawdza się!!! normalne soki - te dla dorosłych - możesz spróbować mu podawać, ale trzeba obserwować czy nie uczulają maluszka, jak nie to można je podawać. powodzenia i buziaki dla maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubusie pysie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej nie daję zwykłych soków, bo i nie oszukujmy się.. że większośc to jakieś po prostu napoje... jakaś woda, aromaty, sok z soku, cukier, jakieś dodatki. itp.. ale czasem kupuję takie 3 litrowe 100% sok, taki bez dodatków wody, cukrów i innych.. po prostu wyciśnięty sok z owoców.. i młody taki pije, albo mu to rozcieńczam z wodą.. teraz dostaje też sok wyciśnięty w domu z pomarańczy... oprócz tego pije mleko, wodę, kompoty, herbaty owocowe, miętę, melisę, słabą herbatę czarną, albo domowe soki ( malina, aronia) rozcieńczane wodą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawajcie,dawajcie soczki, herbatki no bo to przecież dla dzieci tak zwłaszcza te granulowane gdzie jak byłk jest napisane, ze powodują próchnicę!!! Do tego dajcie jeszcze danio, kinderka i parówke dziecko szczęśliwe,że hey!! Tylko nie placzcie potem jak będziecie do dentysty latać, bo przecież woda dla takiego malucha to złooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś p*****l, p*****l ja posłucham Rozumiem cała rodzina na wodzie !!! HHAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat z 2004roku a te sie podniecaja idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek 21 mc dostaje na codzien herbate z cytryną i miodem, owocowe te same co wszyscy nasi domownicy piją, z cukrem/miodem czasem nieslodzone, poza tym prawie codziennie kompoty świeżo gotowane, soki wyciśnięte z mandarynek/pomarańczy itp. Nie daje kubusia czy innych syfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ładnie.. tylko poczytaj sobie o szkodliwości łączenia herbaty z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad woda wielka i czysta
moje dziecko troche starsze jest, ale podajemu ekologiczne soki tylko-bez cukru i konserwantow. uwazam,ze od malego nie wolno dzieci przyzwyczajac do cukru,, bo potem beda domagaly sie tylko takiego jedzenia i picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×