Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki strój kąpielowy dla ciężarnej jedno czy dwuczęściowy?

Polecane posty

Gość gość

jaki strój kąpielowy dla ciężarnej jedno czy dwuczęściowy? czy dwuczęściowy gdzie widać brzuch, wypukły pępek wygląda nieestetycznie? napiszcie szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze jedno czesciowy wybierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podobają ciażowe brzuchy- moim zdaniem dwuczęściowy może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle bardziej o jednocześciowym, mało przytyłam, mam dwuczęsciowy i jest dobry ale jakos sie krępuje... dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja normalnie chodziłam po plazy w dwuczęściowym w 6 miesiącu, jakos kostium jednoczęściowy zle mi się kojarzy... Malo kobieco. Jezeli dobrze wyglądasz to dlaczego nie? Do tego pareo i nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednoczęściowy. Brzuch należy osłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwu i nikt nie patrzył krzywo, wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być bikini jeśli ci w nim wygodnie , ale brzuszek bym zakryła jakąś chustą , nie należy wystawiać na słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie to obrzydliwe. Nawet jak brzuch estetyczny to jednak ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu właśnie chodzi o zakręcie przed słońcem.... Jestem maniaczka wody i plaży... Każda ciążę zaliczam akurat w lato. Normalnie chodzę w dwuczęściowym ale w ciąży mam jednoczęściowy.... Żeby zakryć brzuch przed słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzę krzywo jak któraś ciężarna ma dwuczesciowy strój, ale swoje w duchu myślę. Dla mnie to niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypukły pępek to nic. Nie każdy musi super wyglądać żeby założyć bikini. Ale odsłonięty brzuch ciążowy to inna bajka. To jakiś inny rodzaj intymności pokazany tym którzy niekoniecznie chcą widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pępek taki jak opisujesz według mnie jest brzydki, ja bym ubrala jednoczesciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednoczesciowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczyny przekonałyście mnie do jednoczęściowego, dzieki za szczerość, kupuje jednocześciowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego wspomnianego krzywego patrzenia... Ja dziś widziałam panią ok 50 która w wózku dla dzieci wiozla 2 pieski i z nimi gadała. Nie patrzyłam krzywo, nie widziałam żeby ktoś inny, raczej z uśmiechem. A dwie osoby podeszły nawet zagadać do piesków. Ale czy to oznacza że wozenie psów w wózku i traktowanie ich jak dzieci jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwuczęściowy plus plażową narzutkę/tunikę. Plus był taki, że jak mi po ciąży biust się zmienił to tylko na ebayu dokupiłam górę w innym rozmiarze (a swoją sprzedałam), więc mało straciłam. Ale na basen tylko jednoczęściowy, w ciązy czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że bikini i to juz nie jest na ciążę. W jednoczęściowym źle wygladalam. Kupiłam sobie tankini -bluzeczka +majtki i jest super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed /po ciąży zawsze noszę bikini. W ciäży dobrze się czułam (fizycznie, ale także ze sobą w sensie wyglądu), ale zdecydowanie wolałam strój jednoczęściowy. Ale mówię o basenie, bo na plażę nie potrzebowałam go wcale, ubierałam dół od stroju a na górę przewiewną bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze walnij na fejsa sesje foto jak znajoma, rozlany goły brzuch z masakrycznymi rozstępami, fuj. tez byłam w ciąży, ale paradowanie gołym nieestetycznie wyglądającym brzuchem (nie oszukujmy się, nie wszystkie mają piękne piłeczki bez rozstępów) nie wydawało mi się na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wy puste jesteście. Zastanawiacie się jedynie nad wyglądem, a nad zdrowiem żadna się nie zastanowi? Że w ciąży przesiadywać na słońcu się nie powinno, a wystawiać brzucha na słońce to już w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie moze być 2 częściowy . Brzuch kobiety w ciązy mnie nie brzydzi bo niby jak ma wygladac babka w ciazy ? Za to brzydzą mnie obleśne spasione brzuchy facetów ...porażka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi szkoda płacić ponad 100 zł na kostium jednoczęściowy dla ciężarnej na niecałe 2 tygodnie. Biore dwucześciowy i zakładam pareo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pareo jest ok. wazne zeby z golym brzuchem nie latac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam rozstępów, tylko wypukły pępek no i blady ten brzuchol, reszta opalona więc dziwine to wygląda dlatego wybieram 1-cześciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzaja mnie gole brzuchy kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, co wy macie z tymi brzuchami, lepszy ładny brzuszek ciązowy na wolnosci niż tłusta foka w bikini, a takie też się zdarzają... a jak ciężarna wyjdzie z gołym brzuchem na słońce na chwile to szlak jej i dziecka nie trafi... zresztą która by siedziała i opalała się na słońcu czy to w 1 czy w 2-czesciowym stroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze w bikini, uzywam kremu 50+ no i nie wystawiam brzucha na slonce- siedze pod parasolem ( chyba, ze wchodze do wody, wiadomo ). Zauwazylam za to, ze kazda ciezarna jaka widuje na plazy nie specjalnie chowa sie przed sloncem, opalaja sie normalnie. Ja dmucham na zimne, tymbardziej, ze temperatury tutaj sa zupelnie inne niz w Pl.. lato pelna para przez 5-6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuch należy chować przed słońcem. Dlatego najlepiej dwuczęściowy i siedzimy w cieniu, a na słoneczko dodatkowo jakieś pareo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×