Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia2020

Jaki szampon, mydło, płyn kupujecie do kąpieli dziecka?

Polecane posty

Gość kasia2020

Jaki szampon, mydło, płyn kupujecie do kąpieli dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambino mydło i oliwka ( jak był malutki) a teraz płyn nivea do kapieli, szampon nivea lub jonsona,mydlo oczywiscie bambino( albo jak zapomni mi sie kupic myje go swoim dove :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
Przy córce 11 lat temu używałam polskich kosmetyków Bambino. Od narodzin synka, a ma już 7 miesięcy używamy tylko kosmetyków Hipp, (choć była próba z kosmetykami Bambino, ale mały dostał wysypki). Nie uczulają, są wydajne i ładnie pachną. Jest mnóstwo innych, równie dobrych lub może i lepszych, polskich i zagranicznych, sama musisz wybrać, bo rozpiętość cenowa jest ogromna. Nam akurat przypasował Hipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drogie
johnsona lub tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
Wszystko mam HiPPa (płyn, żel, oliwkę, balsam, szampon, kremy:) ale myję synka naprzemian co drugą kąpiel w HiPPie i co drugą w płynie OILATUM, bo ma troszkę suchą skórkę, a to kąpiel lecznicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambino Lusię uczulało, dlatego przeszliśmy na Balneum i tak jest do dziś. Pewnie mogłabym się przełamać do jakiś bardziej wysuszających i drażniących środków, ale z Balneum jest tak dobrze, że boję się ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalalallaall
jest fajny plyn dla dzieci nivea do ciala i do mycia glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagggaaa
Mustella-jest super i nie uczula, kosztuje dużo ale wystarcza na pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydło AA, szampon Mstela, płyn do kąpieli TESCO sensitive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubchen ta seria z nagietkiem
ale tylko oryginalne z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plyn do kąpieliod poczatku : oilatum, oillan, emolium, - gdy mała skończyła 7 m-cy używam : nivea,hipp mydło tyko bambino szampon hipp lub johnos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobic jesli dziecko jest uculone na szampon johnsona i na buzi pojawia sie krosteczki? Smarowac to czyms czy samo zejdzie>???? od kiedy mamy uczulenie na Johnsona Stosujeków Hipp. Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anqua81 - jeśli dziecko jest na jakiś kosmetyk uczulone to najlepiej jak najmniej kosmetyków używać - a krosteczki najlepiej czymś natłuszczającym (bo wszystkie alergiczne skórne zmiany są przesuszone) bez dodatków niepotrzebnych jak np.zapachy(czyli tak zwane kremy-bazy) - np. Clobaza, Cutibaza, Diprobaza, Dermobaza, Lipobaza, Nanobaza lub Novabaza - te kremy można kupić w aptece - nadają się też do smarowania buzi w zimie, a dużo mniejsze ryzyko,że uczulą maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki doris 26. Jutro z rana biegne do apteki po mnasci. mam nadzieje ze do chrzcin-a te juz za dwa tygodnie- buzia mojej Juleńki bedzie gładziutka jak jej pupcia:) dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Będzie gładziutka napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekeke
duzo ciekwych informacji na temat calego zabiegu kapieli niemnowalaka mozna znalezc w internecie, ja np trafilam na taki artykul, mysle, ze ciekawy i pomocny w tej kwestii http://www.female.pl/artykul/8703/Co-nale%C5%BCy-wiedzie%C4%87-o-k%C4%85pieli-dziecka?.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej kupuję Hippa. Tak się złozyło,ze były to pierwsze kosmetyki jakich używał, a ponieważ dobrze na nie reagował postanowiłam ich nie zmieniać. Co nie zmienia faktu,ze młody nie znosi myc głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdnaiem za duzo
wydziwiacie z tymi emolientami, drogie to cholerstwo jak nie wiem Wy kupjecie bo dajecie sie nabierac na reklamy. :P Ja mam plyn do kapieli J&J , myje tym cale dzicko i nie wydziwiam tak jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
płyn j&j baby soothing naturals szamponu nie używam (bo za małe dziecko i nie ma jeszcze za bardzo co myć) mydła też nie używam (wolę płyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku, jakie okropne...
płyn J&J baby soothing naturals + szampon J&J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękne i naturalne
od urodzenia stosowałam oilatum, całą serię, po kilku miesiącach przeszliśmy na hippa a jako że kilka dni temu skończył się cały zapas a w rossmanie były tylko wybrane produkty za namową sprzedawcy kupiłam całą serię o połowe a nawet i więcej tanszą baby dream, nie byłam przekonana ale po pierwszej kąpieli uważam że są super, przyjemnie pachną nie uczulają idealnie nawilżają i mają te same testy i nagrody co hipp;-) polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal3433
oilatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Dla mojego synka, który urodzi się w grudniu kupiłam płyn do mycia ciała i włosów Nivea, chusteczki do pupy też Nivea, oliwkę Hipp, krem przeciw odparzeniom Hipp. Brakuje mi jeszcze kremu ochronnego na buzię na zimowe spacery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uknino
ostatnio czytalam, ze oilatum czy oilan to lek! po cholere mam leczyc zdrowe dziecko?? co to bambino czy hipp to trucizna? plyn, szampon, oliwka i juz a nie jakies tam zasluchane oilatum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geuther Swing rosnące razem
Rossmann Babydream Extrasensitive, Natural i Gute Nacht. Super! Tanie i świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uywam Klorane
zel do ciala i wlosow 500 ml wystracza na pol roku do pupy uzywam sporadycznie nivea do buzi bambino w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×