Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki tablet dla dziecka jakie tablety mają wasze dzieci

Polecane posty

Gość gość

jak wyżej, proszę o podpowiedzi bo jestem zielona w temacie a przymierzam się do zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już lepiej kup smartfona to jest to samo co tablet a ma funkcje telefonu ale ogólnie w życiu bum sobie nie kupił tableta jak dla mnie to taki głupi wynalazek technologi ale niektórzy lubia mój wuja kupił swojej curce tableta teraz chce go sprzedać bo kupili curce smartfona i tablet leży bez użyteczny bo smartfon to tosamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d****h wam sie poprzewracalo smarkaty tablety dla dzieci ana 18 mieszkanie co i auto?? moj na komunie chce gokarda oj mamuski w glowach wam sie miesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam o modele, które warto kupić. a nie o to czy kupować czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci doradzę:) fajny pod gry i niedrogi jest Asus Memo Pad7 hd Mojemu synowi kupilam taki w zeszłym roku i jest świetny. Pod gry sprawdza się lepiej niż Samsung Galaxy tab (mąż ma). Nie polecam kupować najtanszych noname, młodszemu dziecku kupiłam taki za 150zł, żył kilka miesięcy ale padł ostatecznie. Na urodziny dostanie takiego samego Asusa jak brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka ma Leonovo i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samsung Galaxy Tab S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczycka
Dzieciom kupiłabym coś tańszego. Polecam myTABy, bo moje mają i im wystarcza, a nie są drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chrześniak 7latek jeszcze potrafi rzucić tabletem o podłogę, więc ode mnie już go nie dostanie. Jeden dostał, wytrzymał tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma prestigio multipad 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 6 latka ma ACER A1-810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma . Samsunga teraz są za około 340 zł kup tez sobie pokrowiec do tego . Żeby nie zarysow ac Tablet jest z tych mniejszych . taki wystarczy a i dokupić sobie kartę pamięci . wtedy można więcej gier wgrać . ale to c***ewno w sklepie zaproponują ;-) Najlepiej weź lepszej firmy bo z tymi nieznanymi i tanimi tabletkami może być problem z baterią ze krótko trzyma . ale do tego ci się nie przyznają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrju The Great
A może coś pomiędzy tabletem a smartfonem żeby był wygodny, ale jednocześnie można było z niego dzwonić? Zerknij na myphone Luna, fajny 5.5 calowy phablet, który ma też całkiem ciekawą specyfikację i kosztuje tylko około 600 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a czy ktoś z was mógłby zerknąć na te tablety i doradzić mi, który wybrać? http://www.manta.com.pl/pl/15-tablety ja się kompletnie nie znam, a nie mam kogo popytać, a do sklepu po opinię nie mam czasu się wybrać, bo pracuje. będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samsung Galaxy Note Pro 12.2 Tablet ma piórko, dziecko bardzo lubi na nim rysować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem tepe dzieci rosną kupują tableta i dziecko mają z głowy :-) wyrodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Ipad Mini. Moj trzylatek uwielbia. Ma duzo edukacyjnych aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cholernie zla na takie matki, ktore kupuja dzieciom wlasnie takie rzeczy! po jaka cholere? a no chyba tylko po to, by posiedziec chwile w spokoju a i uprzykrzyc zycie innym myslacym matkom. Ehh wychowanie dziecka w tych czasach to bedzie nie lada wyzwanie :/ o o Wiem, ze to troche nie w temacie, ale jakos kazdy narzeka, ze kiedys my, jako dzieci bawilismy na dworze od rana do nocy. Teraz dzieci wola siedziec przed kompem, tabletem czy innym badziewiem. Do czego wy doprowadzacie? mysleliscie kiedys o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze moje dziecko ma Ipada, nie oznacza ze go caly dzien uzywa... co to za argument? Pol godziny dziennie to max. Choc czasem nawet nie tyle. Glownie podczas jazdy samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 3 i pol latka ma samsung galaxy tab 3. Od roku go uzywa,pare razy juz jej wylecial ale nadal dobrze dziala,czesto ja tez go uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tablety edukacyjne są dostępne w sklepie internetowym z zabawkami jlbaltic.istore.pl tanie zabawki dla dzieci - sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam ze juz 2 latki używają tablet itp to jestem w szoku. Chyba żyję w jakimś innym świecie bo moja 6 i pół letnia córka owszem umie się posługiwać takim sprzętem ale robi to może z maks dwa razy w miesiacu jak jej się coś przypomni a na codzień ma ciekawsze zajęcia. Ale za to ładnie czyta, rysuje itd wiec chyba nie mam się o co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam mojej 2latce najtanszy za 200 zł. i jakos nie padł-chwale saobie,mala robi fotki,umie wchodzic w strony ogólnie super. co prawda jest porysowany juz ale tak specjalnie chciałam najtanszego na "zajeżdzenie" jak zajedziemy to się kupi lepszy. ale narazie o dziwo dziala jak bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babala
mój syn ma tablecik 7 sali ma 8 lat kupowałam na avans.pl za nie całe 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat obrazuje między innymi dlaczego nie chce mieć dzieci.... Popieprzone pokolenie. Matka chce kupić 7 latkowi tablet haha. Kopnij go w tylek i wyślij na podwórko do rówieśników a nie hodujesz następnego tluka i gadzeciaza. Przecież to jakiś cyrk co te dzieci teraz mają w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie doczytalam że te kretynki kupują tablet też dwulakom. Wtf? Świat upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn dostał do tablet bardzo fajną elektroniczna kostkę Dice+ , coś innego, bo i są tam na kostce nawet gry planszowe typu chińczyk :) ogólnie ciekawy gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×