Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xlnder

jaki tanszy a dobry emolient dla dziecka polecacie?

Polecane posty

Gość xlnder

córka ma azs. nie stac mnie na drogi EMolium . czy sa tansze do kapieli i jako emulsje po kąpieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie złociiiii
kup zwykłą ciekłą parafinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlnder
alergolog powiedzial ze to nie to samo. jak ją stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gównosław
balneum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie złociiiii
No pewnie że nie to samo, bo za parafinę to on prowizji nie dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gównosław
parafina jest niedobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gównosław
asiamt - nieprawda emolium kosztuje ok50 a balneum 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gównosław
nie mieszam,na prawdę emolium droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emolium na allegro można naprawdę tanio kupić. to w ogóle jeden z tańszych emolientów- trzeba się tylko dobrze rozejrzeć i fajne promocje można znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, Emolium to chyba jeden z tańszych- u mnie w aptece butelka 400 ml. kosztuje od 24 do 28 zł, w zależności od dostawy... nic tańszego nie znalazłam, a reklamowane tak nachalnie Oilatum bywa 2x droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kąpię w emolium młodego i najtaniej kupowałam za 34 zł kiedys kupowałam balneum, ale nie za 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdsadsad
ja tylko napiszę, że skusiłam się na niższą cenęi zamiast oilatum kupiłam oilan; niestety nie warto było; oilan jest zdecydowanie mniej wydajny; oilatum 0,5l starczyło nam na 4 miesiące, a oilan poszedł w miesiąc; na oko widaćże oilan jest taki jakby rozcieńczony polecam kupować na allegro, po kilka sztuk, starczy nawet na rok, a opłata za przesyłkę jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gównosław
to kup balneum mówię ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista emolientów
To są wszystkie środki polecane przy azs. my dostaliśmy maść robioną z wit. a - na receptę lkarza. stosujemy też parfanec, ale to akurat nie po kąpieli :D Poszukaj sobie cen i opinii o tych środkach. choć u nas najlepiej się sprawdza właśnie emolium.... Alantan Ambilan Aqualan L Atoperal Baby emulsja do ciała Atoperal Baby emulsja do kąpieli Atoperal emulsja do ciała Atopiclair Atopra emulsja do ciała Atopra krem Balneum Hermal Ceralan Cetaphil MD Dermoprotektor Clobaza Dardia Lipo Mleczko Dermobaza Diprobase Elo-baza Emolium Hascosan Hascosan Plus Hydrolan Linola Linomag Lipikar balsam AP Lipikar mleczko Lipobase Lipolan Nanobase Neostrata Bionic Lotion Oilatum Oillan Optiderm Oxedermil Pilarix Unibasis Xerial Xerialine Xerialine Fluid Zarzenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista emolientów
musisz sobie każdy poszczególny sprawdzić - w googlu wpisujesz np oilatum ulotka i czytasz na co i po co . . . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista emolientów
my wcześniej mieliśmy i atoperal i oilatum i atoprę, ale na emolium najlepiej reaguje... ale na każdego co innego działa. absolutnie odpada parafina i krochmal, bo wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam mediderm. Krem 500g kosztuje koło 20 zł, a płyn do kąpieli 24 zł za 500ml. Mojemu synkowi pomoglo dużo bardziej niż Emolium. Skuteczne, wydajne i dużo tańsze. można stosowac u niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w jakim stanie jest skóra Twojej córki, ale starszemu po kąpieli pomagała zwykła oliwa z oliwek...aczkolwiek ile w Polsce kosztuje to też nie wiem:( - no i nie na każdego działa, ale jak się nie sprawdzi to przynajmniej nie zmarnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj rosmann sensitiv
(bialo rozowa seria), a jak beda za slabe to oillan tez jest tani, albo alantan. uwazam jednak ze rossmann da sobie rade. czym spowodowane jest azs u twojego dziecka? alergia na proteiny mleka krowiego? jesli tak, to zmien mleko (na hydrolizat, albo aminokwasy) i azs samoczynnie ustapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliciiicja
Nie polecam niczego z drogerii, nie warto ryzykować, naprawdę lepiej dołożyć kilka zł, kupić jakiś apteczny dermokosmetyk i mieć pewność, ze nie zaszkodzi dziecku. Ja od siebie polecam http://www.decubal.pl/produkty,shower___bath_oil.html używam go przy swoim Kubusiu i polecam wszystkim inny znajomym mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małego smyka
Ja polecam emolium do kąpieli gdy kupiłam go po narodzinach synka korzystałam z niego pół roku butelka 400ml. Ja nie dolewałam go do wody tylko bezpośrednio na ciało i myłam. Pediatra przy każdej wizycie zachwycała się jego delikatną skórą bez jakichkolwiek krostek. Od roku nie stosuje go i mały nie ma żadnych podrażnień i krostek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×