Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki to bol!

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj mialam cesarskie ciecie po raz drugi w swoim zyciu. Pierwsze wspominam okej sama wstalam, a potem sie rozsmigalam. Blizna i szwy wszystko ciagnelo ale znosnie. Po tej cesarce nie moge wogole sie ogarnac. Pierwsze wstanie zapamietam do konca zycia! Teraz wstalam dopiero drugi raz, o boze jaki to bol! Jak to wszystko boli. Kiedy ja dojde do siebie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będziesz unikała wstawania, to nieprędko, trzeba chodzić żeby wrócić do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten bol jest taki mocny, ze wstawanie jest horrorem. Ale dziekuje za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam dwie cesarki i druga mocniej boli, bo usuwają starą Blizne. Obok mnie w szpitalu leżała laska po 3cesarce na którą nie działała pyralgina, płakała i prosiła o jakiś lek na ból w końcu jej coś dali .niech się nie wypowiadają dziewczyny po jednej bo to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poproś o leki przciwbólowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jedna cc czy 3, jak będzie leżała, to boleć nie przestanie, a będzie jeszcze trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu nie straszcoe ja w kwietniu bede miala.drugie cc, a pierwsze wstanie z pierwszej ciazy wspominam tragicznie beczalam jak dziecko z bolu,jak to ma gorzej bolec to ja pierdziut juz sie zaczynam bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała dwa cc i drugie wspomina lepiej ,więc nie ma co uogólniać. To tak jak mit, ze drugi poród sn jest łatwiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie i pierwsza i druga bolała tak samo- i wspominam to mniej więcej tak jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez to tak wspominam. Bol, bol, bol... Ale to minie nie martw sie. Obkurczanie macicy juz po drugim porodzie jest bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki przeciwbólowe niech mąż kupi mocne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam jedną i wspominam ok, nastawiłam się na horror a było naprawdę znośnie ale moja siostra i koleżanka też mówiły, że drugą gorzej zniosły. Ale wiem z doświadczenia pierwszej (a przy każdej kolejnej jest zapewne podobnie), ze im szybciej się wstanie i zacznie ruszać tym szybciej się dojdzie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie druga bya tez gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja piernicze nie rodze :-P zartuje,ale teraz jeszcze bardziej sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 1cc z powodu komplikacji przy porodzie i bardzo mnie bolało, choć wstałam po 8-9h i bardzo dużo chodziłam. Jak chodziłam, było ok, ale jak tylko się położyłam, koszmar. Jak po drugiej ma boleć bardziej, plus mocniejsze zwijanie macicy, to już się boję. W dodatku karmiąc piersią powinno się brać ibuprofen. Te mocniejsze to niekoniecznie. Zawsze dziwię się, że niektóre kobiety za to płacą po kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chętnie zapłacila za cc.. Tylko nie wiem gdzie uderzyć. Jestem po jednym porodzie naturalnym i.. Nie chce przeżywać tego drugi raz.. Komplikacji w trakcie było wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo znajdz dobrego prywatnego ortopede niech ci wypisze skierowanie z powodu dyskopatii,albo okuliste ktory mapisze ze masz zbyt wysokie cisnienie w dnie oka,albo do prywatnej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam cc 2 razy Za każdym razem wstawalam z łóżka po 6 h od cięcia Pierwsze cc bolało bardziej ale poziom bólu określam na 3 w 10 stopniowej skali! druga cc już całkowity pikuś bo wiedziałam że jak się szybko rozruszam to będzie dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo psychiatra ktory napisze ze po traumatycznym pierwszym porodzie musisz miec cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szybko 6 h od ciecia. Ja jeszcze dobrze nog nie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ile kobiet tyle opini, ja tez po 1 cc pomimo ogromnego bolu zuszalam sie do chodzenia, a teraz czekam na 2 cc i cholernie sie boje ale nie tyle co bolu tylko tego.ze cos pojdzie nie tak. Jakby nie bylo cc to powazna ingerencja w organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 2 cc- na życzenie. Przerwa pomiędzy nimi niecałe 2 lata. Obie cc wspominam rewelacyjnie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak obejrzalam cc w internecie i zobaczylam jak oni to wszystko rozrywaja, jak to wyglada to nie dziwie sie ze to taki bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bylam taka madra i sobie obejrzalam cc dokladnie tydzien przed moja no i sie tak.nakrecilam ze tydzień chodzilam w ciągłym stresie ale jak juz lezalam na stole i uslyszalam placz malenstwa to juz nic nie mialo dla mnie znaczenia, choc jak juz pisalam przy pionizacji ryczalam jak dziecko,wtedy mowilam ze chyba bede bala sie miec 2 a tu co 4 lata później czekam na 2 corcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×