Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jokasta pe

Jaki w miarę tani i dobry wózek dla dziecka ???

Polecane posty

Gość jokasta pe

proszę doświadczone mamy o radę, co polecacie, co odradzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
Na allegro są fajne wózki marki raf-pol. Mają dobre opinie, a można kupić wózek w wersji podstawowej, bez bonusów itp za 500zł. Ja sama będę brać jeden z nich, w wersji z fotelikiem itp za 644 bodajże. Nie kupuję w ciemno, poczytałam recenzję, w sklepie sobie nim pojeździłam trochę, podotykałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokasta pe
myślałam o jakimś w granicach 1000-1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokasta pe
dla dziewczynki, ale lepiej żeby był uniwersalny w kolorystyce, no i musi być w miarę lekki, na pompowanych kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
Z tymi kołami to uważaj. Najlepsze są ponoć pompowane, a nie piankowe i skrętne są super, ale na wiosnę i lato. W zimę jak Ci się po śniegu będą skręcać to cholery zlapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wózek na pierwsze 5 mcy właśnie bez skretnych kół i piankowe, Jak miałam prowadzić ten wózek w wersji spacerowej to szlag mnie trafiał, muskulaturę mogłam sobie rozwinąć;) nie wygodne, koła zaczely skrzypieć.. pamietaj ze gondola do max 6 mcy spacerowy to nawet 2 lata, więc, żeby wersja spacerowa była wygodniejsza. I torba do wózka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokasta pe
Gość Miraculum5
Pomysl o dziecku... Ten wózeczek jest strasznie wąski. Chwilę pojeździ dziecko i będzie mu ciasno, nie bedzie mial swobody ruchow raczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokasta pe
ten arte też jest fajny i lekki, mieszkam niedaleko Częstochowy, a to zagłębie wózkowe :) muszę się wybrać na zakupy, ale mniej więcej powinnam wiedzieć co tam mogę znaleźć i w jakiej cenie. Nieraz coś fajnie wygląda w necie, a na żywo porażka ... Dlatego chodzi mi o opinie użytkowniczek i ich doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokasta pe
omik fajny, szczególnie możliwośc obracania, tylko trochę drogi, jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqfq
ja mam tako warrior - cieżki ale fajny i dość porządny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
nestor quenne, ja bylam zadowolona, naprawde solidny, wygodny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x landera można dostać do 1500zł. Ja będę wybierać ze znanych,, sprawdzonych firm- nawet jak kilka stów trzeba dołożyć, to jest bardziej opłacalne. Albo naprawdę dobra używka. Siostra niedawno kupiła np. mutsy za 1000zł. w stanie idealnym. gdybym nie wiedziała, za to używany, wżyciu bym na to nie wpadła. Wózek bezfirmowy można trafić dobry, ale można też nieźle wtopić. Moim zdaniem to loteria-chyba,że ktoś ma coś wypróbowanego i sprawdzonego przez znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzi sandalem z maleeeeeem
co wy gadacie za bzdury. ja swoj wozek kupilam w Niemczech ABC Design. bylam strasznie zadowolona, zaplacilam jakies 300euro wtedy. nie przeliczajmy euro na zlotowki, bo na polskie to wychodzi drogo, na euro nie jest tragicznie. teraz bujam sie z tym wozkiem za 300euro. bylamw komisach-wystawione po 15 wozkow, trzeba czekac az cos zejdzie. matko,jak nie wiecej tych wozkow!:) i stwierdzam, po co wydajecie kupe kasy na nowe wozki, jak pozniej nie bedzie co z nimi zrobic? nie jest tak prosto pozniej sprzedac, tym bardziej,ze o wozek swoj sie dba i zostaje jak nowy. pozniej dokupilam spacerowke za 500zl, juz w Polsce. mam ja do dzis, w super stanie, z przekladana raczka. corka dawno wyrosla. szwagierce pozyczylam. jakbym mogla cofnac czas, kupilabym w super stanie uzywany. nie wydawalabym tyle pieniedzy na wozek, ktory jest max do 2 lat. pozniej juz nie uzywalam spacerowki. corka biegala sama. za te pieniadze moze kupic cos innego. wiec jesli moge cos doradzic, to kupujcie uzywane, tansze, ale wybierajce w super stanie. takich jest pelno. pozniej bedzie sie bujac z tymi wozkami, spacerowkami jak ja. do dziewczyny,ktora napsiala, ze gondolka musi byc szeroka:D dawno sie tak nie usmialam:) moj wozek jest dosc waski. corka czula sie w nim rewelacyjnie. miala pelna swobode ruchor raczkami,nozkami i glowka nawet na boki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biebrona111
tez mi się wydaje ze gondolka może być waska, dziecko sie wtedy bezpieczniej czuje i jest takie jakby otulone, aby za krótka się szybko nie zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojsy
kupiliśmy emjot black&white i jest ok, za 1200zl 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebedeuszka
polecam taki jak ja mam. Adbor Ring max. kosztowal 650 zł. jest super. jeste wielofunkcyjny i mozna dowolnie go przekształcac na potrzeby dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioesenka:)
a lekkie są tw wózki? szukam czegoś co sama wniosę po schodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×