Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki wózek 3 w 1 ma ładną spacerówkę?

Polecane posty

Gość gość

Jaki wózek 3 w 1 ma ładną i zgrabną spacerówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mocno firmę mutsy i ich model evo. Super mi się sprawuje. Dobra też relacja ceny do jakości. Zaznaczam, że ten wózek nie należy do najtańszych, ale ma bardzo dużo plusów, a jakość jest mega. Polecam też zerknąć na ranking: http://www.jakkupowac.pl/top10-ranking-wozkow-dzieciecych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie szalenie podoba quinny moodd <3 niesamowity design, bardzo modny, wyróżniajacy sie z tlumu. A oprocz swietnego wygladu jest bardzo funkcjonalny i wygodny, moja sasidka go ma i nigdy zlego slowa nie powiedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja miała i sprzedała po 4mcach - porażka ten moodd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohydny jest ten mood. Wygląda jak połączenie wózka zakupowego z statkiem kosmicznym... Wózek ma być funkcjonalny, a gdzie tu funkcjonalność, jakakolwiek amortyzacja, na tym patyku? Spacerowka jest mała, dziecko siedzi ściśnięte, male to g****o jest, nie wiem dla kogo takie wózki robią, chyba żeby rozreklamowac i zebrać kasę. Jeśli chodzi o 3w1 wózki, gdzie masz ładna spacerowke to poogladac modele firmy bebetto, połączenie wygody z ładna prezentacja. Jednak najlepiej jak kupisz wózek 2w1 z dużą godola i do tego wez uwagę na to, aby wózek miał luźne zawieszenie, inaczej każdy kamień dziecko będzie czuło pod plecami. Chyba ze zależy ci na wyglądzie, a nie wygodzie dziecka. Spacerowke możesz później kupić jak w formie parasolki, bedzie lżej i na dłużej :) a wybór w samych spacerowkach masz dużo wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poogladaj Baby Joggery http://www.baby-jogger.pl/ Ja mam city premiera akurat i spacerówka rewelacja , do tego mają spory wybór, moze coś Ci się spodoba. Tylko jedna wazna rzecz - spaceróki nie kupuje się dla tego żeby była ładna i zgrabna a raczej inne rzeczy powinno ise wziąść pod uwagę - np lekkość też prowadzenia, dobrą amortyzację, budkę , kosz itd ... zastanow sie co jest dla Cebie wazne i dopiero wybieraj wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EasyGo Optimo i jest niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam evo spacerówkę i odradzam. Zero amortyzacji i dziecko praktycznie nie osłonięte ani przed słońcem ani wiatrem. Kupiłam bebetto nico używaną i jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie spodobał wózek z tego quinny jak oglądałam na żywo w sklepie stacjonarnym, po prostu każdy ma inny gust zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładną fajną i co najważniejsze funkcjonalną spacerówkę ma wózek firmy Anex model Sport. Spacerówka duża plecy rozkładają sie do pozycji leżącej łatwo wypinany pałąk. Materiały łatwe do czyszczenia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci Anexa Sporta, spacerówka jest długa i fajnie zabudowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu inwestować w wózek 3w1 i to jeszcze nowy. Jak tylko dziecko zaczyna chodzić to nikomu się nie chce tachać ciężkiej spacerówki i każdy kupuje lekka parasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku.3w1 to dobry wybor. Mieszkam w domu wiec nie musze nic targac i dzwigac. Rozniez mam anex sport. Super wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x lander x pulse ma ładną spacerówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport. Spacerówka duża ładnie zabudowana. Wkładka dla młodszego dziecka i okrywa na nóżki w komplecie. Plecki rozkładane do spania oraz regulowany podnóżek pozwala na spanie podczas spaceru. Dobra jakośc materiału, łatwy do czyszczenia. I co ważne wygląda jak spacerówka a nie jak tani dodatek do wózków 2w1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze nadeszła fala Anex Sporta :-) my też polecamy ten wózek ze względu na ładną dużą i wygodną spacerówkę. Plecy regulowane oraz podnóżek. Okrywa na nogi. Pałąk bezpieczeństwa, pasy 5 punktowe. Montowana w oba kierunki. Materiał świetny do czyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele pięknych wózków 3w1 lecz niestety właśnie rta spacerówka w nich jest beznadziejna. Jako nieliczny wózek z fajną o wygodną spacerówkà to polski Anex Sport . SPacerówka na wkładke dla mniejszego dziecka rozkłada sie do spania oraz ma regulowany podnóżek. Głęboka budka która chroni przed słońcem i wiatrem oraz okrywa na nóżki w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsznie mi sie podobał wózek Jedo Fyn lecz niestety spacerówka masakra :-( po długich poszukiwaniach kolejny wózek jak mi wpadł w oko to Anex Sport i to własnie ten kupiła. Ze wzgledu na fajną i wygodną spacerówkę z rozkładanymi pleckami do pozycji leżącej i rególowanym podnóżkiem. W zestawie jest barierka bezpieczeństwa , pasy 5 punktowe , okrywa na nóżki oraz duża podwujna budka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mało jest wózków 3w1 z fajną spacerówką. Mam Anex Sport i to nie liczny wózek który taką posiada. Jest zgrabna i funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się podoba Roan bass soft. jeden z nielicznych wózków gdzie jest dość fajna spacerówka. ja nie wiem co wy wszystkie z tym Anexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie polecenia Anexa pisze jedna osoba, te "rozkładane plecki" Cię pogrążyły. Moim zdaniem Anex Sport nie dość ze jest brzydki, kółka ma beznadziejne to spacerówka akurat jedna z gorszych jakie widziałam. No ale z tego co widzę jest szał (dla mnie niezrozumiały) na Anexa tak jak kiedyś na Taco. I to nie jest polski wózek tylko produkowany w chinach jak większość wózków. A spacerówkę najlepiej kupic osobno, a jeszcze lepiej mieć kilka, bo nie ma idealnego wózka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze się Taco tylko Tako. Plecki w Anexie rokładają się wystarczająco dużo dla 6 miesięcznego dziecka. Zalecane jest ,żeby główka była trochę wyżej i w Anexie tak jest. Gwarantuję ci ,że Anex nie jest w Chinach produkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz, żeby była ładna tylko duża. Choć w Anexie udało się to połączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak pomyłka. Anex produkowanym jest w polsce pod Częstochową . Serwis , produkcj , moeszczą sie w jednym miejscu. Wiem bo mieszkam w okolicy. Sama mam Anex Sporta. Jeśli chodzi o spacerówkę to jest poprostu wygodna. Ładna i dość duża. Fajnie wygląda zamontowana przodem do kierunku bo wygląda jak taki prawdziwy wózek spacerowy a nie taki wielofunkcyjny. Chyba wiecie o co chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zadowolona ze spacerówki w Anexie. Dziecko mimo tego ,że jest mróz i jeździ w grubym kombinezonie mieści się bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Anex super połączył design i funkcjonalność. Spacerówka fajna i ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio mierzyłam i faktycznie w Anexie jedna z dłuższych spacerówek. Poza tym Anex jest ładny:) a to też chodzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównywałam wózek jedo trim oraz Anex Sport. Pan doradził mi żeby wziąć Anexa ponieważ w jedo łamią się stelaże i pokazał mi wózek, który przyjął do reklamacji. Dzięki za uczciwość, Anex spisuje się na piątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wybrałam Anexa sporta ze względu właśnie na ładną spacerówkę i gondolkę, spisuje się super więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×