Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola1021

Jaki wózek dla dziecka??

Polecane posty

Gość Karola1021

Mam pytanie odnośnie wyboru firmy, bądź modelu wózka dla niemowlaka, termin mam na czerwca, dlatego też zastanawiam się, jakiej firmy wózek kupić tak alby dziecko spokojnie jeździło w nim przez zimę. Chciałabym kupić wózek funkcjonalny 3w1. Proszę pomóżcie mi wybrać i opiszcie, dlaczego akurat ten. Pozdrawiam przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki Który ma dużą gondolę...no i na wszelki wypadek sporą spacerówkę, jak bys musiała dziecko przełożyc koło lutego. Ja mam ESPIRO GTX gondola jest dużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie kieruj sie ceną że im droższy to lepszy, moje koleżanki ze spacerniaka:) miały TAKO JUMPER a druga LEVIROO MAMBU i tez były zadowlone, prowadziłam te wózki na próbe i sa bardzo przyjemne w użytkowaniu http://allegro.pl/4w1-wozek-tako-jumper-x-wozki-hurt-10xgratis-i1502760442.html http://allegro.pl/leviroo-mambu-gondola-fotelik-kola-pompowane-i1502898410.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo długo zastanawiałam się nad wózkiem, dużo czytałam, wiele wózków oglądałam na żywo i weryfikowałam opinie, i w końcu zdecydowałam się na Jedo Fyna 4ds. W sobotę odbieram go ze sklepu. Wizualnie szału nie ma, ale jest praktyczny i ma wszystko co wózek mieć powinien za przystępną cenę. tu masz linka: http://allegro.pl/3-w-1-fyn-4ds-jedo-fotelik-torba-okrycie-w-wa-i1507186880.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe confort elea
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Dziękuję za pomoc z chęcią poczytam dalsze opinie. Ogólnie podoba mi się Espiro GTX i Tako, ale jeszcze muszę poczytać zanim podejmę decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Bardzo proszę o dalsze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-lander XA jest świetny, lekko się prowadzi, jest funkcjonalny i stabilny. Zimą przez największe zaspy szedł jak burza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też sobie chwalę Espiro
Vector. Miałam taki jak koleżanka pokazała wyżej tylko że fioletowy. Tak samo fajny z tej firmy jest model Atlantic tylko fotelików niemowlęcych nie polecam z tej firmy. Lepiej wybrać inny, lepszy innego producenta. Wózki Espiro są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Super wózki, wszystkie bardzo podobne wizualnie są do siebie, teraz trzeba będzie się zdecydować na jakiś :) wiem jedno że, musialabym mieć przednie kółka z tych troszkę większych no i obrotowe jak najbardziej wchodzą w grę, mimo że, mieszkam w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Maxi Cosi Mura 4. Ma duże pompowane koła, przednie są obrotowe, świetnie się prowadzi zarówno po chodnikach jak i lesie. Gondola jest szeroka - nawet na początku (rodziłam w czerwcu w zeszłym roku, więc maluch był cienko ubrany na spacerach) musiałam wykładać dodatkowo koc, żeby zmniejszyć trochę wnętrze gondoli, bo inaczej synuś na wybojach kulał mi się, a to mu się nie podobało:) Siedzisko spacerowe również jest obszerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Czy macie może jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że wcale duża gondola jest nie potrzebna, bo jak dziecko jest już trochę większe to leży w tej gondoli jak placek i nic nie widzi, tylko niebo. Ja wolałam wozic dziecko w nosidełoku bo chociaż świat widziała. Miałam Qunny Buzza i wcale nie byłam z niego zadowolona. A że na co dzień jeżdzę dużo samochodem, to Qunny był nie wygodny w składaniu i jak moja córka miała 8 miesięcy to kupiłam Mclarena i byłam z niego bardzo zadowolona. Moim zdaniem gondolka jest najmniej ważna bo ją się najkrócej używa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda999999999999999999
ja polecam mutsy najlepsze wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Właśnie dziś byłam w sklepie i babeczka poleciła mi wózek BABY WORLD V-TRAVEL, w sklepie wyglądał naprawdę ciekawie, ale czytając opinie znajdujące się na forum cała prawda o tym wózku wygląda chyba troszkę inaczej. Więc oglądam i czytam dalej, podoba mi się też wózek TAKO- Jumper 4w1, lub Espiro GTX. A Wy co o nich sądzicie?? Nie chciałabym też żałować wyboru, dlatego będę cierpliwie czytać wasze opinie i szukać czegoś ciekawego i wygodnego dla mojego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli miałabym wybierać pomiędzy tako a espiro glx to wzięłabym espiro glx w pierwszym poście pisałam ci o zaletach tego wózka, bardzo lekko się prowadzi, skrętne koła jedyny minus jak dla mnie to przymały kosz, ale ja zawsze woziłam w nim masę dupereli, przez co nie mieściły mi się wszystkie zakupy, ale w tym wózku jest torba, w której te duperelki dla dziecka można wozić a sam kosz jeśli nic już w nim nie ma spokojnie pomieści normalne zakupy spacerówkę można montować w dwie strony, dla małego dziecka przesiadającego się z gondoli na spacerówkę może to być ważne żeby widzieć mamę, a nie siedzieć do niej odwróconym polecam, super nam się w nim jeździło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Dziękuję Ci "całkiem serio" za wypowiedzi jestem bardzo wdzięczna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
Mam jeszcze pytanie: czy słyszałyście o wózkach RAMATTI GŁĘBOKO-SPACEROWY. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1021
izaaziizaazi A jaki Wy wózek wybraliście dla swojego dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Karola 1021 ja tak jak ty mam też termin na Czerwiec, i ja po przeszukaniu internetu, sklepów zdecydowałam się na wózek Mikado Aston....:) Niestety nie napisze jak on jest bo jeszcze w praktyce go nie używałam ale czytając opinie na jego temat wydał mi się odpowiedni, jest to wózek 3w1 posiada gondole gdzie można regulować 3 stopniowe siedzonko, spacerówkę i nosidełko z adapterem dopasowane do wózka oraz samochodu, koła są pompowane... wózek jest lekki i łatwo się go składa...i ma duży wybór jeśli chodzi o kolorystykę ja wybrałam kolor Sahara, ponieważ zależało mi na kolorku który by pasował do dziewczynki i chłopczyka...:) http://allegro.pl/mikado-aston-fotelik-spiwor-gratisy-promocja-i1534768953.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arni :)
Cześć dziewczyny:) Ja spodziewam się synka za 9 dni (termin mam na 10 kwietnia), a nad wózeczkiem dłuuugo się zastanawialiśmy... Kupiliśmy wózeczek z firmy ROAN Marita w kolorze niebieskim: http://allegro.pl/roan-marita-2011-gondola-spacerowka-wysylka-gratis-i1525956833.html Jest to wózeczek 3w1, gondola duża z możliwością podniesienia oparcia jeśli dzieciaczek zaczyna już siadać i ma ochotę podziwiać świat:), spacerówka no i fotelik samochodowy z możliwością montażu na stelażu wózka. Długo się zastanawialiśmy nad wyborem... Ten wybraliśmy głównie dlatego, że nie mieszkamy w mieście gdzie są chodniki, równe ulice itp. Mieszkamy przy drodze gdzie non stop dziury (droga gruntowa), jak popada deszczyk to błotko się robi, a pompowane duże koła w tym wózku na pewno zdadzą egzamin po takim terenie (koleżanka miała identyczny i była bardzo zadowolona), gdzie wózkiem z małymi kółkami nie dałabym rady. Poza tym kolorek bardzo nam odpowiada, mamy też do niego parasolkę i śpiworek. Jest bardzo mięciutki, więc i dziecko można w nim czasem pobujać;) A cena także przystępna. Jest to polska firma więc z dokupieniem części też nie będzie problemu. Jeszcze sama osobiście go nie testowałam, bo maluszek jeszcze w brzuszku, ale czytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat, więc myślę że będzie ok:) Oczywiście gdybym mieszkała w mieście myślę, że może wybrałabym coś innego:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozart?
Mnie się szalenie podobają nowe wózki Roana pod nową flagą Bebe Beni, czy jakoś tak. Biało czarny model 4runner jest śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam że
wielkość gondoli jest bardzo ważna.Ja miałam wózek firmy Jedo Bratitania Plus.Gondola duża , ja jeżdziłam nim w zimie, a w zimie wiadomo że do gondoli trzeba dać gruby śpiworek i dziecko też jest w kombinezonie więc nie jest mu ciasno. Nie polecam skrętnych kół. Lepiej normalne pompowane,lepiej jest przejechać po śniegu.Moja znajoma kupiła wózek z małą gondolą, a urodziła w pażdzierniku, a w styczniu okazało się że dziecko jej nie mieści się w gondoli i na szybko szukała wózka z szeroką dużą gondolą, a takiego małego dziecka nie możana jeszcze dać w spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×