Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaprzyszłamama

Jaki wózek lepszy 3w1 czy 2w1

Polecane posty

Gość ciekawaprzyszłamama

j.w Dodam też , że w grę wchodzą tylko wózki używane bo raczej nie jesteśmy w stanie wyłożyć ponad 1000 na wózek , a z drugiej strony czytałam ,że lepiej 2w1 bo nosidełka dla dzieci powinny być nowe. Jak Wy uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z chopakiem kupilismy wozek w komiesie 2w1 za 250 zl dobrze nam sluzyl sprzedalismy go i cocia na chrzest dostala spacerowke. nie podoba mi sie to ze rodzice przyczepiaja nosidelko samochodowe o stelaza wozka wydaje mi sie ze dziecku jest niewygodnie w takiej pozycji... ale to moje zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim miejscu (lub teraz na swoim) kupila sam wozek z gondalą+ fotelik (nowy) a za rok samą spaceówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosidełko powinno być bezwypadkowe i w miarę nowe. Po prostu jak wózek ma kilka lat to te plastiki się niszczą i w razie wypadku mogą nie chronić jak trzeba. Więc może warto kupić wózek od kogoś kogo znasz używany byle fotelik był porządnej firmy. Albo kupić 2 w 1 a fotelik nowy kupić osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Nosidełko w ogóle nie chroni dziecka w razie wypadku!!! Zawsze fotelik samochodowy ( z RWF ) należy kupować osobno. http ://osiemgwiazdek.blogspot.ca/2013/01/przewoz-dziecko-tyem-do-kierunku-jazdy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka331
Korzystałam z wózka głębokiego kupowanego osobno, tak samo ze spacerówki, też kupowaną oddzielnie, zależało mi po prostu na tym, by nie mieć za dużo tego w domu naraz. Ze spacerówek mogę polecić od siebie EasyGo Senso, całkiem tanio go kupiłam, zmieściłam się w budżecie 310 - 340 zł. Aluminiowy, lekki, składa się do małego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda ja mam nowy wózek ale ja kupiłam 3w1, czy to dobry wybór?? Nie narzekam, na tamtą chwilę wydawało mi się że to najlepsza opcja :) Za razem kupujesz wszystko, łatwo zmienia się gondolę na fotelik, wydaje mi się że zestaw jest bezpieczny i wygodny zarówno dla mnie jak i dziecka... kiedyś pewnie kupię spacerówkę ale na razie jestem zadowolona z obecnego wyboru :) Ja mam maxi cosi mura 4, popatrz sobie może Ci się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózki 3w1 i 2w1 po prostu bardziej się opłacają, bo tak czy siak fotelik musisz kupić, potem spacerówkę i wychodzi na to, ze zapłacisz więcej jak kupisz to wszystko oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofinka
moim zdaniem 3w1 jest super rozwiązaniem bo masz wszystko pasujące do siebie od razu,jednak może nie jest C***otrzebny fotelik do samochodu to możesz kupić 2w1,w przypadku 3 elementów oczywiście w zestawie jest taniej,mnie urzekł wózek mura 3 z opcją 3w1 i taki kupiłam, na razie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz wózek mura 3 mura plus? bardzo solidny wózek i masz i gondolę i spacerówkę i fotelik, a jakbyś kupiła to wszystko oddzielnie to wyszłoby Cię drożej na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli dużo jeżdzisz samochodem to oczywiście, że 3 w jednym ja kupiłam wózek passo 2w1 ale od razu tego smaego dnia dokupiłam fotelik samochodowy w zestawie, często synka zostawiam u teśció i muszę dojechać do nich te 6km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie zamiar kupic uzywany wozek, to jasne ze lepiej jest zainwestowac w nowy fotelik samochodowy, ja mam Pebble z Maxi Cosi bardzo dobrze nam sluzy, ma taka specjalna podusie na glowke dzieki ktorej glowka nie lata na boki podczas jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej kupić 2w1 i do tego porządny nowy fotelik dobrej firmy z możliwością wpięcia do stelaża wózka (do większości wózków są specjalne adaptery pasujące do fotelików). Chyba, że chcesz kupić wózek firmy, która produkuje dobre foteliki (maxi cosi itp), wtedy bardziej się opłaca chyba 3w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też obstawiałabym za2 w 1 potem lepiej spacerówke kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie jak dziecko nie jeździ to wtedy 2w1 i tyle, ja mam 3w1 z fotelikiem pebble, ale ja dużo jeżdżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna23333
my teraz myślimy nad Orbitem Baby, tylko szkoda, że opinii nie ma o tym ich nowym modelu, G3. :( a czy któraś z Was użytkuje może G2? jak się sprawdza? bo przypuszczam, że G3 za bardzo nie odbiegnie jeżeli chodzi o wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacerowka w tym orbicie wyglada strasznie jakby diecko bylo zgjete i tylek mu wpadal w jakas dziure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalatt
ja mam G2 i jest super, super się prowadzi, wygodny dla dziecka, i z dobrych, nieuczulających i bezpiecznych materiałów. aż specjalnie sobie wygooglowałam ten G3, nie wiedziałam, że nowy model wypuścili. :) a spacerówka zapewniam, że wygodna, mój syn najchętniej by z niej nie wychodził. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam 2w1,Expander Mondo za 1500 zł , nowiutki z dużymi pompowanymi kołami a fotelik dostaliśmy używany od mojej siostry maxi cosi. Nasz wózek z fotelikiem kosztował 300 zł więcej. Na pewno taniej wyjdzie kupno 3 w 1 niż dokupowanie oddzielnie fotelika, chyba, że uda Ci się odkupić używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej dokupić fotelik osobno, te dokładane do wózków owszem pasują do stelaża etc. Ale moim zdaniem nie są bezpieczne, ja kupiłam wózek 2w1 Passo z euro cart, a fotelik dokupiłam, wybierając taki co ma 5 gwiazdek w testach ADAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orbit Baby..... moje marzenie nieważne czy starszy czy nowy ... byleby go mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doświadczona, hehehe no nie mogę napisz jeszcze że przetestowałaś 20 wózków to sie posikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Anka Mucha ma ten nowy czy starszy model Orbita Baby? Ktyoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska stokrotka
Ja kupiłam mondo black line 2w1. Później trochę żałowałam, że nie zdecydowałam się na 3w1, ale już trudno. Model wyjątkowo udany, z pięknym materiałem. Lekki, aluminiowy stelaż, duża gondola, dobrej jakości koła, które mogą jeździć po każdej powierzchni. W sumie decyzja odnośnie modelu była bardzo prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha miała ten starszy - podobał mi sie tylko kolory takie smutnawe , ten nowy jest bogatszy kolorystycznie, znacznie bogatszy:) Ale też ponoć lepsze materiały ale nie sotykałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikosia_66
My kupiliśmy używany w komisie 2w1 model Passo z euro cart, dokupiliśmy nowy fotelik i adapter, żeby móc wpinać go w stelaż wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sobie kupiła najchętniej Orbita BABY żeby mieć wszystko - głęboki, spacerowy, fotelik, kołyskę i leżaczek w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziiaj oglądalam ten wozek w sklepie - miałam okazje wreszcie go zobaczyc! I że można tu zrobić kołyskę czy leżaczek to ten "myk" mi ise w tym Orbicie podoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mi powie czy ten Orbit Baby to dobrze kojarzę że miała go ta aktorka z M jak Miłość co grała Magde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×